علی دایی | علی دایی و همسرش

دعوای شدید علی دایی با همسر سابقش + عکس

16:38 - 1400/08/01
علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان است. علی دایی 2 بار ازدواج کرد. علی دایی دختری به نام دنیز از همسر سابق خود دارد. ظاهرا علی دایی و همسر سابقش بر سر حضانت دخترشان دعوای حقوقی دارند. در ادامه جزئیات این موضوع را درباره دختر علی دایی می خوانید.
دعوای-شدید-علی-دایی-همسر-سابقش--عکس-

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و جهان است. علی دایی 2 بار ازدواج کرد. علی دایی دختری به نام دنیز از همسر سابق خود دارد. ظاهرا علی دایی و همسر سابقش بر سر حضانت دخترشان دعوای حقوقی دارند. در ادامه جزئیات این موضوع را درباره دختر علی دایی می خوانید.

دعوای شدید علی دایی با همسر سابقش + عکس0

بسیاری نورا را تنها دختر علی دایی می دانند، اما در واقع علی دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه‌ها منتشر شده است.

فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است «دنیز» نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است.

«دنیز» ۹ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می‌کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می‌آید.

دعوای حقوقی بر سر دنیز

چندی قبل نیز سایت‌های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند: مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه‌ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی‌کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت‌آمیز حل شود.

البته بر طبق اخبار منابع موثق، همسر سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته‌ی خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد دخترش نزد این مربی و همسر سابقش زندگی کند.