تغییر چهره باورنکردنی احسان علیخانی بعد از کاشت مو + عکس

09:31 - 1399/11/06
در این تصاویر تغییر چهره احسان علیخانی را بعد از کاشت مو و عمل بینی اش می بینید
احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری معروف ایرانی است که به تازگی پخش مجدد عصر جدید را آغاز کرده است. او چندین سال اجرای برنامه ماه عسل را برعهده داشت. چند روزی است تصاویر قبل از عمل او در فضای مجازی منتشر شده است.

تغییر چهره احسان علیخانی مجری

این روزها، عکس احسان علیخانی، قبل از کاشت مو سوژه فضای مجازی شده است.

احسان علیخانی مجری معروف تلویزیون که برنامه هایی همچون ماه عسل و عصر جدید را در کارنامه کاری خود دارد این روزهای با عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو این روزها سوژه داغ فضای مجازی شده است.

تغییر چهره باورنکردنی احسان علیخانی بعد از کاشت مو + عکس1

تغییر چهره احسان علیخانی مجری

گفته می شود احسان علیخانی قبل از وارد شدن به تلویزیون چند نوع عمل زیبایی بر روی چهره اش انجام داده است که در ادامه تصاویری از وی را قبل از کاشت مو و عمل جراحی میبینید.

احسان علیخانی زاده ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده‌است.

اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده‌است. او اجراهایی مانند صبح آمد، ماه عسل و سه ستاره و… را برعهده داشته‌است. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

تغییر چهره باورنکردنی احسان علیخانی بعد از کاشت مو + عکس12

تغییر چهره احسان علیخانی بعد از کاشت مو

امــا اخــیرا عکـس هایــی از احسـان علــیخانی منــتـــشـر شده است که به گفـتـــه کاربــران عکـــس های احســان علـیــخــانی قبــل از عمل زیــبـایی است.

مجری عصر جدید

تغییر چهره باورنکردنی احسان علیخانی بعد از کاشت مو + عکس0

کاشت موی مجری

عکس های قبل کاشتن مو و عمل زیبایی مجری برنامه ماه عسل، احسان علیخانی در فضای مجازی دست به دست می شود که این تصاویر چهره ای بسیار متفاوت را از این مجری نشان می دهند.

تغییر چهره باورنکردنی احسان علیخانی بعد از کاشت مو + عکس10

چهره علیخانی قبل از کاشت مو

در یک پست های طنز آمیز کاربران نوشته اند ” اگر احسان علیخانی مو نکاشته بود، بینی عمل نکرده بود، خودش جز مهمانان ماه عسل بود نه مجری آن”.