تیپ باورنکردنی ماهور الوند + عکس

19:28 - 1399/11/05
جدیدترین عکس ماهور الوند را با ادیتی خاص می بینید
ماهور الوند

ماهور الوند بازیگر جوان سینمای ایران است که در سال ۹۴ با بازی در فیلم دختر در سینما دیده شد. او دختر سیروس الوند کارگردان معروف است. ماهور در مصاحبه هایش می گوید که دوست دارد مستقل از پدرش کار کند. امروز در پرشین وی می خواهیم جدیدترین عکس ماهور الوند را برای شما قرار دهیم.

جدیدترین عکس ماهور الوند بازیگر

ماهور الوند این عکس را در صفحه ی خود منتشر کرد.

تیپ باورنکردنی ماهور الوند + عکس5

جدیدترین عکس ماهور الوند بازیگر

بد نیست درباره ماهور الوند بیشتر بدانید

ماهور الوند زادهٔ ۲۲ تیر ۱۳۷۳ بازیگر سینما اهل ایران و دانش آموختهٔ رشته تئاتر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی است. مادرش زهرا جناب و پدر ماهور الوند سیروس الوند از کارگردانان ایرانی است. ماهور الوند تنها یک خواهر به نام آهو دارد. وی مجرد است

تیپ باورنکردنی ماهور الوند + عکس19

بازیگر ملی و راه های نرفته اش

وی درباره استقلال کارش از پدرش در مصاحبه ای چنین تصریح کرد: «هم من و هم پدرم دوست داریم که اگر قرار است اتفاقی برای من در این سینما بیفتد از طرف خودم باشد و من بتوانم خودم به جایی برسم. دلیل آن هم همین است که من واقعا دوست دارم مستقل از پدرم بتوانم کار کنم و واقعا این تصور نباشد که پدر من چون کارگردان است من وارد سینما شده ام,دوست دارم که کار خودم به صورت مستقل قضاوت بشود»

تیپ باورنکردنی ماهور الوند + عکس17

جدیدترین عکس ماهور الوند بازیگر

سیروس الوند، فعالیت خود را به عنوان منتقد در سینمای قبل از انقلاب و در مجلات ستاره سینما و فردوسی آغاز کرد.او بعدها با فیلمنامه نویسی فعالیت خود را ادامه داد و در سال ۱۳۵۴ موفق به ساخت اولین فیلم سینمایی بلند خود شد.سیروس الوند در سال ۱۳۵۶ فیلمی با نام «فریاد زیر آب» با بازی داریوش اقبالی و شهره ساخت که در آن سال استقبال زیادی از فیلم شد. او همچنین برادر خشایار الوند، فیلمنامه نویس درگذشته ایرانی است.

تیپ باورنکردنی ماهور الوند + عکس19

خشایار الوند و برادرزاده اش

ماهور الوند در سال ۹۴ برای بازی در فیلم دختر به کارگردانی رضا میر کریمی در آزمون شرکت می کند و پس از چند بار تمرین برای این فیلم انتخاب می شود. با اکران دختر ، فیلم و بازیگر نقش اصلی اش هر دو درخشیدند. فیلم سینمایی «دختر» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در ۷ بخش نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.