عاشقانه ی باورنکردنی الهام چرخنده و همسرش + عکس

19:00 - 1399/11/05
تصویری عاشقانه از الهام چرخنده و همسرش که وی در پیج شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد
الهام چرخنده

الهام چرخنده بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران بود که چند سال پیش تصمیم به تغییر حجابش گرفت و چادری شد. پس از این ماجرا حواشی زیادی پیرامونش ایجاد شد. حال او به مدت ۳سال است که به همراه همسر روحانی اش در کربلا زندگی می کند.

الهام چرخنده با انتشار عکس زیر نوشت:

صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین سلام .. تقویم برای به یاد موندن روزهای خاص زندگی طراحی شده .. هر روز برای ما یادآور خاطره یا رویدادی خاصه … به بهانه عکس جدید الهام چرخنده با همسرش متن عاشقانه او را در ادامه می بینید تو تقویم زندگی ما یک اتفاق جالب افتاده !!. از یک روزی ما تصمیم گرفتیم هر روزمون رو نام گذاری ویژه کنیم و یادداشت کنیم . .

عاشقانه ی باورنکردنی الهام چرخنده و همسرش + عکس4

یعنی کنار تقویم شمسی و قمری یک تقویم عشقی هم داریم .. صبر کنید .. زودی نگید .. اییییش چه لوس .. مگه یه عالمه نوآوری تو این چند سال اخیر نشد ؟ ولنتاین و هالووین و هزار تا آیین و رسوم اونوری ..

خب چه اشکالی داره مثل دهه شصتی ها دفترچه خاطرات و عقاید داشته باشیم .

خیلی زیباست ، وقتی در کنار تمام حوادث طبیعی روزگار و رنجش ها و نقوش بنای عجیب هستی ، یوهو سال دیگه این موقع میبینی.. وای خدای من .. چهارم بهمن روز جهانیه گل خریدن برای عشقه .. ااالهی .. . بعد شکر خدا رو میکنی که یک سال دیگه داریش .. .

متن عاشقانه الهام چرخنده برای همسرش

کنارشی ..

. هر کی زودتر و زیباتر و خاص تر به عشقش گل داد ، برنده س.. . میخوام بگم برای تمرین عاشقی و شکر گزاری اصلا بهانه لازم نیست . برای خلق لحظه های ناب زندگی تقویم رو خودمون رسمی کنیم .‌ . انگیزه نیمی از ایمان انسان برای کمال و رشد و تکامل هست .

الان یک سری میان میگن بس کن بابا زشته این حرفا رو نزن خانوم جان الان یعنی که چی عکس خودت و آقاسید رو گذاشتی و کلی نقد برای فرار از خودمون بودن و نترسیدن از ابراز علاقه به حضرت عشق

عاشقانه ی باورنکردنی الهام چرخنده و همسرش + عکس10

پسران خانم بازیگر

به بهانه عکس جدید الهام چرخنده با همسرش متن عاشقانه او را می بینید

تا هستی و هستم زنده باد تقویم عاشقی، کنار محرم زندگی .

ماشاءالله لا حول و لاقوه الابالله العلی العظیم .

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند : بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند. دلال الامامه و کنزالعمال ، ج ‌۷، ص ۲۲۵

. سوتیتر . یک دعای ویژه برای همه مجردها ،، الهی به زودی یک یار زهرایی و حیدری خدا قسمت کنه که تا انتهای مسیر در راه اهل بیت به کمال الهی برسید کنارهم .. . بلند بگوووو : اااالهی آمین

جزئیات بیشتر درباره الهام چرخنده و همسر روحانی‌اش

عکسی از الهام چرخنده، بازیگر سابقِ سینما و تلویزیون را که چند سالی است در عراق زندگی می‌کند، در آیین گشایش جشنواره فیلم مقاومت ببینید.

الهام چرخنده که از سه سال پیش به همراه همسر روحانی‌اش در کربلای عراق زندگی می‌کند، شامگاه دوشنبه ۳۱ شهریور، در آیین گشایش شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت حضور یافت.

عاشقانه ی باورنکردنی الهام چرخنده و همسرش + عکس14

عکس جدید الهام چرخنده با همسرش

او درباره حضورش در عراق گفته بود: «اقامت من در شهر کربلا به واسطه شغل همسرم رخ داده است و به معنای مهاجرت از ایران نیست. در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین‌ها رخ می‌دهد.»