حیوان خانگی عجیب و جدید نفیسه روشن + عکس

13:42 - 1399/11/04
در این تصویر حیوان خانگی نفیسه روشن را با چهره ای اخمالو می بینید
نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر معروف ایرانی است که که طی روزهای اخیر حواشی زیادی پیرامونش شکل گرفته است. او در صفحه اینستاگرامش مطالبی منتشر کرد و ماجرای طلاقش را بازگو کرد که جنجال ساز شد. در ادامه می خواهیم عکسی از حیوان خانگی نفیسه روشن را برای شما قرار دهیم که او به تازگی منتشر کرده است

عکس حیوان خانگی نفیسه روشن

عکسی که نفیسه روشن با جغدش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

حیوان خانگی عجیب و جدید نفیسه روشن + عکس6

حیوان خانگی نفیسه روشن بازیگر

بد نیست بدانید ماجرای طلاق نفیسه روشن چیست

نفیسه روشن هنرپیشه سینما و تئاتر و تلویزیون خبر از جدایی از همسر خلبانش داد. نفیسه روشن که اخیرا در بیمارستان بهمن تهران به منظور انجام عملی جراحی بستری شده بود، با انتشار لایو و تصاویری از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی اش در روزهای پایانی دی ماه ۹۹ کرونایی تهران، میلیون ها فالوئرش را تحت تاثیر قرار داد.

حیوان خانگی عجیب و جدید نفیسه روشن + عکس16

نفیسه روشن

نفیسه روشن، متولد سیزدهم اردیبهشت ماه سال شصت و یک در محله باغ صبا تهران است. مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی دارد اما وارد عرصه بازیگری شد. نفیسه روشن را در سال نود و هفت در فیلم با تو می مانم از محمد رصا یکانی دیدیدم. در لازانیا و تحته گاز نیز حضور یافته بود. نخستین حضور تلویزیونی نفیسه روشن مربوط به سریال روزهای به یاد ماندنی از همایون شهنواز بود.

حیوان خانگی عجیب و جدید نفیسه روشن + عکس9

طلاق خانم بازیگر

به بهانه عکس حیوان خانگی نفیسه روشن درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. پس از آن در فقط به خاطر تو، کمکم کن، تب سرد، غریبانه، مردان کوچک، خوش غیرت، زمانی برای عاشقی حضور یافت. در سال های اخیر در سریال برابر با اصل، بچه مهندس، بهترین نقش زندگی و سریال شش قهرمان و نصفی شبکه ۵ نقش آفرینی کرد.

حیوان خانگی عجیب و جدید نفیسه روشن + عکس2

بازیگر زن

این بازیگر پر کار سینما و تلویزیون کشورمان در ده ها مجموعه در شبکه نمایش خانگی نیز حضور یافته است. آخرین کار نفیسه روشن در مجموعه شبکه نمایش خانگی، سریال داد زن بود که سال ۹۹ توسط خواجه وند ساخته شد. قبلش نفیسه روشن در مانکن حضور یافته بود.