عکس لو رفته و باورنکردنی سینا مهراد در جشن عروسی ساعد سهیلی !!

10:22 - 1399/11/04
در این تصویر ساقدوشان جشن عروسی ساعد سهیلی را می بینید
سینا مهراد - ساعد سهیلی

ساعد سهیلی بازیگر جوان و خوش چهره سینمای ایران است که چند سال پیش با گلوریا هاردی بازیگر دورگه ایرانی فرانسوی ازدواج کرد. همسر او با بازی در سریال کیمیا معروف شد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از جشن عروسی ساعد سهیلی را برای شما قرار دهیم که در آن سینا مهراد ساقدوش برادرش است.

ساقدوش جشن عروسی ساعد سهیلی

تصویری از سینا مهراد در جشن ازدواج برادرش ساعد سهیلی

عکس لو رفته و باورنکردنی سینا مهراد در جشن عروسی ساعد سهیلی !!1

ساقدوشان جشن عروسی ساعد سهیلی

بد نیست درباره ازدواج ساعد سهیلی بیشتر بدانید

ساعد سهیلی هنرپیشه سینما و تلویزیون ۳۰ بهمن ماه سال ۱۳۶۶ در مشهد متولد شده است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است و تاکنون در فیلم سینمایی اتاق تاریک و ماهورا نقش آفرینی کرده است. ساعد سهیلی ازدواج کرده و نام همسرش گلوریا هاردی است

عکس لو رفته و باورنکردنی سینا مهراد در جشن عروسی ساعد سهیلی !!6

گلوریا هاردی

ساعد سهیلی با یک دختر دورگه فرانسوی – ایرانی بنام گلوریا هاردی در سال ۹۴ ازدواج کرد، بازی گلوریا در سریال کیمیا در سال ۹۴ باعث انتشار خبر ازدواج این دو شد.

گلوریا : من با ساعد سهیلی وقتی او به خاطر جشنواره فیلم به پاریس فرانسه آمده بود، آشنا شدم و بعد عاشق شدیم و ازدواج کردیم.

عکس لو رفته و باورنکردنی سینا مهراد در جشن عروسی ساعد سهیلی !!7

جشن عروسی ساعد سهیلی

من متولد بوردوی فرانسه هستم و مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارم که در پاریس و سوئیس بزرگ شده ام بعد از ازدواج فارسی یاد گرفتم. بخاطر علاقه به بازیگری در کلاس های بازیگری آزیتا حاجیان حضور پیدا کرد و از آنجا به سریال کیمیا معرفی شد.

اولین تجربه بازیگری ساعد سهیلی

اولین بار وقتی ۱۴ ساله بود در فیلم شب برهنه پدرش در سال ۱۳۸۰ ایفای نقش کرد، دومین تجربه اش هم بازی در فیلم چارچنگولی سال ۸۷ باز به کارگردانی پدرش بود.

عکس لو رفته و باورنکردنی سینا مهراد در جشن عروسی ساعد سهیلی !!0

برادران سهیلی

در سال ۱۳۸۹ به پیشنهاد یکی از دوستانش در تست بازیگری فیلم بهروز شعیبی و جواد عزتی بنام تلوزیونی میان ماندن و رفتن حاضر شد و توانست در این فیلم بازی کند.