انتقام باورنکردنی یک دختر از نامزدش + عکس

19:41 - 1399/11/02
یک دختر چینی بعد از شکست عشقی به دلیل خیانت و جدایی از نامزدش برای انتقام از او کار بسیار عجیبی انجام داد که در شبکه های اجتماعی به شهرت رسید.
نامزدی

انتقام عجیب یک دختر از نامزد خیانتکارش!

یک دختر دلشکسته از کشور چین هم اکنون در شبکه های اجتماعی به شهرت رسیده و علت آن هم ارسال یک تن پیازبه منزل نامزد قبلی اش است که به دلیل خیانت، رابطه اش را با او تمام کرده بود. قصد دختر از انجام این کار این بود که دوست پسرش به اندازه ای که او گریه کرده است، گریه کند.

خانم " ژائو " بعد از اینکه رابطه ی خود با نامزدش را به اتمام رساند، یک سال سخت را پشت سر گذاشت. عکسی که از ماجرای انتقام او از نامزدش در شبکه های اجتماعی و رسانه چین منتشر شده با این مضمون است که نامزد خیانتکارش در حال نگاه کردن به یک تن پیاز است که به در منزلش ارسال شده است.

انتقام باورنکردنی یک دختر از نامزدش + عکس15

" ژائو " بعد از این که متوجه شد نامزد سابقش بعد از جدا شدن از او یک قطره اشک هم نریخته است، بسیار خشمگین شد. در حالی که خودش سه روز به طور مداوم گریه می کر د برای همین تصمیم گرفت که یک تن پیاز قرمز تند سفارش داده و آن را به درب منزل دوست پسرش بفرستد به همراه یک یادداشت که این گونه نوشته بود:

"من سه روز به طور مداوم برات گریه کردم. حالا نوبت توئه."

عکس یک تن پیاز داخل کامیون در شبکه های اجتماعی مقابل درب منزل این پسر منتشر شده است. زمانی که این خانوم یک کامیون پیاز را به درب منزل او می فرستاد، از راننده کامیون خواست هیچ گونه حرفی نزند و فقط سعی کند که این پیازها را جلوی درب منزل او خالی کند. راننده کامیون تقریباً 4 ساعت مشغول خالی کردن پیاز ها جلوی درب منزل این مرد بود.

انتقام باورنکردنی یک دختر از نامزدش + عکس18

" ژائو " این گونه گفت:از دوستانم شنیدم که او بعد از جدایی از من هیچ علائمی از ناراحتی را از خودش نشان نداد اما من سه روز مداوم در منزل گریه می کردم و دلم خیلی شکسته بود بنابراین یک تن پیاز سفارش دادم و می خواستم او هم متوجه شود که من چه کشیدم.

زمانی که با پسر هم صحبت کردند، او اظهار داشت که دلیل جدایی اش از ژائو، رمانتیک بودن بیش از حد او بوده است. او همچنین اضافه کرد که او بسیار دراماتیک فکر می کرد و همین حساسیت بالا زندگی را برای هردوی ما سخت می کرد. او همه جا جار زده که من بعد از جدایی از او حتی یک قطره اشک هم نریختم ولی آیا به نظر شما کسی که گریه نکند، لزوما انسان بدی است؟!

انتقام باورنکردنی یک دختر از نامزدش + عکس19

فردی که در مجتمع نامزد سابق ژائو زندگی می کند و با او همسایه است هم در این مورد چیزهایی گفته است:" من اصلا خبر ندارم که نامزد ژائو بعد از جدایی گریه کرده بود یا نه اما من خودم به خاطر این همه بوی تند پیاز واقعاً به گریه افتادم. "