راز 26 ساله عشق و عاشقی مادر و پسر لو رفت + جزئیات

15:13 - 1399/11/02
زن جوان که روزی برای همیشه از شهر خود ناپدید شده بود بعد از سالها راز مادر و پسری اش را با فرزند خود درمیان گذاشت.
عشق

فاش شدن راز 26 ساله مادری که رباینده پسرش بود

زن چینی بعد از سالها راز پنهان زندگی خودش را با پسر جوانش در میان گذاشت و اعتراف کرد که او مادر واقعی اش نیست و سالها پیش او را از مادر واقعی اش ربوده است.

راز 26 ساله عشق و عاشقی مادر و پسر لو رفت + جزئیات11

مادر چینی که بعد از سالها راز خود را برملا کرد

مادری که بعد از سالها به آدم ربایی و راز قدیمی اش اعتراف کرد

پرستار زن جوان یک روز برای همیشه ناپدید شد و هم زمان با این اتفاق زوج جوان پسر یک ساله ی خود را گم کردند ، اتفاقی که مدتها پلیس را درگیر تحقیقات و بررسی های دقیق کرد اما بی نتیجه باقی ماند و حالا بعد از 26 سال در شهری دیگر مادر 48 ساله یک پسر 27 ساله خود را به عنوان مجرم به اداره پلیس معرفی کرد .

"ژیائوپینگ" 48 ساله با افشای راز قدیمی به پسر جوان خود گفت که او مادر واقعی اش نیست و در حقیقت او را از پدر و مادر واقعی اش سالها پیش دزدیده است .

این زن در اعترافات خود به پلیس گفت :بعد از از دست دادن 2 فرزندم در دوران کودکی شان متوجه شدم که دیگر نمی توانم بچه دار شوم برای همین نقشه ای طراحی کردم تا برای فرزندی سالم داشته باشم ، به عنوان پرستار بچه وارد خانه ی زوج جوانی شدم و مدتی در آنجا از کودک نگهداری کردم تا بالاخره موفق به جلب اعتمادشان شدم تا در یک فرصت مناسب کودک را که پسربچه ای 1 ساله بود ربوده و با خود به شهر دیگری ببرم. با کارت شناسایی جدید و با مشخصاتی کاملا غیرواقعی در جای دیگری زندگی خود را آغاز کردم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم واقعیت را به او بگویم .

راز 26 ساله عشق و عاشقی مادر و پسر لو رفت + جزئیات14

عکس مادر و پسر چینی با رازی 26 ساله

"لیو" پسری که حالا 27 ساله است در واکنش به افشای این راز گفت :برایم مهم نیست که سالها پیش چه اتفاقی افتاده است و این زن مادر واقعی من نیست ، او برای من بهترین مادر دنیا بوده و هست در حدی که نمی توانم این ماجرا را باور داشته باشم . رفتار او با من تمام این سالها مثل یک مادر مهربان و فداکار واقعی بود وحالا گر پدر و مادر واقعی من شناسایی شوند باز هم نمی توانم او را ترک کنم .