تصویر باورنکردنی همسر جوان حسن معجونی

09:07 - 1399/11/05
تصویری از محمدحسن معجونی را در کنار همسر جوانش ببینید.
حسن معجونی

حسن معجونی بازیگر معروف و متولد سال ۱۳۴۷ در زنجان می باشد. او در رشته ادبیات نمایشی تحصیل کرده است و در زمینه کارگردانی تئاتر هم فعالیت دارد. از معروف ترن نقش های او در تلویزیون می توان سریال مسافران و شمعدونی را نام برد .

حسن معجونی و همسرش

آقای بازیگر و همسرش

تصویر باورنکردنی همسر جوان حسن معجونی8

همسر آقای بازیگر

درباره زندگی حسن معجونی بیشتر بدانید

او متولد ۱۳۴۷ در تهران و فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی می باشد. او کارگردان، طراح و بازیگر، مدرس دانشگاه است.

محمد حسن معجونی از اواسط دهه ۷۱ بود که با بازی در نمایش هایی همچون عروسی خون (دکتر علی رفیعی)، شب های آوینیون(کورش نریمانی) و… به عنوان بازیگری مستعد مطرح شد.

تصویر باورنکردنی همسر جوان حسن معجونی7

بازیگر مرد

او جزو معدود تئاتری هایی است که در این مدت چندان جذب عرصه های تصویری نشده و بیشتر توش و توانش را در زمینه نمایش معطوف داشته است. وی از موسسین و مدیر گروه تئاتر لیو است که می کوشد تنها نام گروه را یدک نکشد و تعاریف درست و استانداردی را که یک گروه نمایشی می تواند داشته باشد به عرصه ظهور برساند.

تصویر باورنکردنی همسر جوان حسن معجونی3

بازیگران معروف

گروه تئاتر لیو یا در طول سال نمایش اجرا می کنند و اگر هم نمایشی در دست نداشته باشند به کارهای آموزشی، پژوهشی مشغول هستند. یکی از برنامه های موثر این گروه اجرای پروژه منولوگ بود.

حسن معجونی با ایفای نقش در سریال مسافران به کارگردانی رامبد جوان فعالیتش در تلویزیون را آغاز کرد و در بین مردم شناخته تر شد.

بازیگر سریال شمعدونی

تصویر باورنکردنی همسر جوان حسن معجونی4

بازیگر مسافران

خلاصه داستان:موجودات فضایی می خواهند زمین را تصرف کنند ولی قبل از آن می خواهند با فرهنگ زمینی ها آشنا شوند. آنها یک زوج و یک دختر و یک ربات انسان نما را به زمین می فرستند و آنها در خانه دو برادر به نامهای فرخ و فرید ساکن می شوند و تظاهر می کنند از سوئد آمده اند.

حسن معجونی در سریال شمعدونی دومین تجربه بازی در سریالهای تلویزیونی را در سال ۹۳ رقم زد.