عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا

10:04 - 1399/11/01
بهرام افشاری، بازیگر سریال محبوب پایتخت، عکس‌های یهوییش در کنار دریا را با کاربران فضای مجازی به اشتراک گذاشت.
بهرام افشاری

همینجوری یهویی الکی

بیوگرافی بهرام افشاری و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر خاص سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بهرام افشاری با فیلم سینمایی لانتوری و سریال پایتخت بـه شهرت بزرگی دست یافت. از تازه ترین کارهای او می‌توانیم سریال شرایط خاص را نام ببریم. بهرام افشاری بازیگر بلند قامت کشورمان در دو فیلم لانتوری و پایتخت نشان داد هم در نقش جدی و هم نقش کمدی تسلط خوبی دارد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا4

بهرام افشاری متولد 7 / 3 / 1366 می باشد

بیوگرافی بهرام افشاری

بهرام افشاری، متولد ۷ خرداد ماه سال ۱۳۶۶، در همدان، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اسـت. ویژگی بارز بهرام افشاری، داشتن قدی بلند اسـت کـه وی را تبدیل بـه بلندقدترین بازیگر سینمای کشور ایران کرده اسـت. از فعالیت‌های هنری او میتوان بـه بازی درخشانش در سریال موفق پایتخت ۵ اشاره نمود.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا6

بهرام افشاری کار تئاتر را در ۱۶ سالگی ودر شهر خودش، همدان، شروع کرد. تئاتر برای او در ابتدا جنبه سرگرمی داشت ولی رفته رفته بـه بخش مهمی از زندگی‌اش تبدیل شد. علاقه بهرام افشاری بـه تئاتر روز بـه روز بیشتر شد تا جاییکه درسال ۱۳۸۸، یعنی ۶ سال پس از تصمیم او برای ورود بـه تئاتر، بـه تهران مهاجرت ودر کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان شرکت نمود.

قد بلند معضل بهرام افشاری

قد بهرام افشاری ۱ متر و ۹۸ سانتی متر اسـت. او بـه دلیل داشتن بلند قد خود در ابتدای ورود بـه عرصه بازیگری دچار عدم اعتماد بـه نفس بودو بهمین خاطر حالتی از بازدارندگی از سوی خود برایش ایجاد شده بود.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا17

از طرفی اطرافیان و اهل سینما و تئاتر همیشه این مشکل بلندی قد وی را مانعی برای پیشرفت وی می دیدند و روی این موضوع تاکید داشتند. اما جالب اسـت بدانید کـه عده ای از کارگردان‌ها از جمله منوچهر هادی کـه در ابتدا نظر مثبتی بر فعالیت بهرام افشاری در سینما نداشتند، بعد‌ها از وی در آثار خود در سینما استفاده کردند.

اولین حضور بهرام افشاری در سینما و تلویزیون

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا5

نخستین حضور بهرام افشاری در سینما، بـه بازی در فیلم “خشمگین نیستم” ساخته رضا درمیشیان درسال ۹۲ بر میگردد. او هم چنین با بازی در نقش “شیرافکن” در سریال پایتخت ۲ کـه بـه کارگردانی سیروس مقدم در همان سال ساخته شد، نخستین حضور در تلویزیون را تجربه کرد.

بهرام افشاری و کارگردانی تئاتر

بهرام افشاری در تازه‌ترین فعالیت خود در حوزه تئاتر، نمایش جوجه تیغی را کارگردانی کرده اسـت. او دراین نمایش داستان زندگی خودرا نوشت و روی صحنه برد. این نمایش با استقبال قابل توجه مخاطبان روبه‌رو شد.

بهرام افشاری از پایتخت 2 تا پایتخت 5

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا1

بهرام افشاری کـه نخستین حضور در قاب تلویزیون رابا سریال پایتخت ۲ ودر نقش “شیر افکن” تجربه کرده بود، بار دیگر فرصتی یافت تا در سریال پایتخت ۵ با نقشی متفاوت حضور داشته باشد. گرچه این بار کار او بسیار سخت‌تر بود، ولی او تمام سعی و توان خود رابه کار بست تا نقشی متفاوت از شیر افکن پایتخت ۲ رابا “بهتاش فریبا” در پایتخت ۵ رقم بزند.

بهرام افشاری درباره بازی در نقش بهتاش می‌گوید

«چالش‌های بهتاش همان چالش‌های جوان امروزی اسـت، خواسته‌هایی دارد و برای آن‌ها تلاش میکند، اما شاید کمی بدشانس هم اسـت. از طرفی کمی سست اسـت. او آسان طلبی‌هایی دارد و چیزی برایش اصل نیست. هم چنین در عین حال کـه پر از جاه طلبی اسـت، عملی راکه باید برای خواسته‌هایش داشته باشد انجام نمی دهد.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا12

وی ادامه میدهد: مـن پیش از این نقش شیرافکن رابا گریم، تن صدا و جنسی متفاوت در سریال «پایتخت» بازی کردم کـه خاطره خوبی ازآن ماند و با این کـه چند سال اسـت ازآن می‌گذرد، اما هنوز مردم آن رابه خاطر دارند. این اتفاق وظیفه مرا سنگین‌تر میکند کـه باید نقش بهتاش رابه‌گونه‌ای بازی کنم کـه در کمال احترام بـه نقش شیرافکن بتوانم جنسی متفاوت‌تر ازآن نقش را برای مخاطبان «پایتخت» ارایه دهم.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا9

کار مـن سخت اسـت، چون مخاطب پیش از این هم از مـن دراین سریال نقشی را دیده اسـت و مـن باید بعنوان بازیگر این فصل کیفیت کارم را بالا ببرم، چون اگر مردم بار پیش از مـن راضی بوده اند، دلیل نمیشود کـه بازهم خوششان بیاید. البته خود مـن ابتدا درباره نقش و جغرافیای نقش تحقیق کرده و با کسانی کـه شباهت‌هایی با نقش مـن دارند صحبت می کنم تا بتدریج بتوانم مشخصات بیرونی این نقش را پیدا کنم.»

نظر بهرام افشاری در مورد قدش

اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم مـن این فیزیک بدنی را یک امتیاز می دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد، اما سلیقه خودم هم نیست کـه در همه ی کانال‌ها و سریال‌ها باشم. بیشتر بـه‌درد نقش‌های خاص و تجربه‌های خاص می خورم کـه متفاوت‌تر از کار‌های عامیانه اسـت.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا14

عکس دوران نوجوانی بهرام افشاری

فیلم های بهرام افشاری

خشمگین نیستم «رضا درمیشیان – ۱۳۹۲»

ایران برگر «مسعود جعفری جوزانی – ۱۳۹۳»

کارگر ساده نیازمندیم «منوچهر هادی – ۱۳۹۴»

لانتوری «رضا درمیشیان – ۱۳۹۴»

رحمان ۱۴۰۰ «منوچهر هادی – ۱۳۹۷»

پایتخت ۲ «سیروس مقدم – ۱۳۹۲»

علی البدل «سیروس مقدم – ۱۳۹۶»

پایتخت ۵ «سیروس مقدم – ۱۳۹۶»

شرایط خاص «وحید امیرخانی – ۱۳۹۶»

تحصیلات بهرام افشاری

بهرام افشاری در رشته ساخت و تولید تحصیل کرده ودر حال حاضر دانشجوی رشته بازیگری دانشگاه آزاد تهران اسـت.

ازدواج بهرام افشاری

بهرام افشاری مجرد اسـت و تاکنون ازدواج نکرده اسـت.

در پایان نیز مروری داریم بر صفحه شخصی آقای بهرام افشاری در شبکه اجتماعی اینستاگرام و از زاویه نزدیک تری با او فعالیت های مجازی اش آشنا میشویم. او نزدیک بـه یک میلیون فالوور دارد کـه رقم بالایی محسوب می‌شود.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا19

او درباره این عکس نوشته: عکس:معین باقری.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا16

او درباره این عکس نوشته: ?? #بهرام افشاری #امین حیایی.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا1

او درباره این عکس نوشته: ??

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا13

او درباره این عکس نوشته: عکس: مسعود ذاکری.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا19

او درباره این عکس نوشته: فیلم «رحمان۱۴۰۰»پنج میلیاردی شد ??? تبریک بـه همه ی عوامل دوست داشتنی فیلم و ممنون از حمایت تون.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا10

او درباره این عکس نوشته: عکس:امیر خان جعفری.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا12

او درباره این عکس نوشته: دادا امیر جعفری عشق ،بانو ریما جان و آیین عزیزم.

عکس‌های یهویی بهرام افشاری کنار دریا3

او درباره این عکس نوشته: داداشم بارها گفتم بازم‌ میگم. درخشان بودی درخشان تر شدی.