دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی

09:57 - 1399/11/01
سینا سهیلی، بازیگر محبوب و توانای سریال آقازاده، با انتشار پستی در اینستگرام، از دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده صحبت کرد.
سینا سهیلی

سکانسی که وقتی بازی کردم داغون شدم وقتی دیدمش داغون تر ...برای راضیه ...برای حامد

بیوگرافی کامل سینا سهیلی (مهراد )

 • نام اصلی :سینا سهیلی
 • متولد :12 آذر 1370 تهران
 • محل زندگی : تهران
 • زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
 • پیشه :بازیگر
 • والدین :سعید سهیلی
 • خواهر : صبا و سارا سهیلی
 • برادر :ساعد سهیلی

------------------------------------------------------------------

سینا مهراد پسر کارگردان معروف سعید سهیلی است که نام هنری مهراد را برای خود برگزیده است. سینا مهراد در 12 آذر ماه سال 1370 در تهران متولد شد.

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی19

تصویری زیبا از سینا سهیلی و مادر محترم

زندگی خانوادگی سینا مهراد

سینا مهراد در یک خانواده شش نفره و هنرمند متولد شده است، او فرزند کارگردان مشهور کشورمان سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و دو خواهر به نام های صبا و سارا دارد. جالب است بدانید هر چهار فرزند سعید سهیلی در دنیای هنر مشغول هستند . ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است .

تا به امروز درباره اینکه چرا آقای سهیلی نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرده است مشخص نشده است اما به نظر می رسد سینا برای اینکه با نام و شهرت پدرش مشهور نشود ترجیح داده است نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کند تا بتواند با اتکا به علم و استعداد خود در این حرفه به اوج محبوبیت برسد .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی11

ساعد و سینا سهیلی و پدرشان در کنار ناصر ملک مطیعی

ازدواج سینا مهرداد

سینا مهراد بازیگر توانای سریال پدر ازدواج نکرده و متاهل نمی باشد. او درباره ازدواجش اینگونه میگوید فعلا تصمیمی برای مزدوج شدن ندارم و میخوام کار فیلمسازی کنم و تمرکزم را بر روی بازیگری بگذارم .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی14

عکسهای اینستاگرام سینا سهیلی

نحوه بازیگر شدن

سینا مهراد در خانواده ای هنری متولد شده بنابراین از کودکی با هنرعجین بوده است و از همان دوره با حرفه بازیگری بزرگ شده است و در کنار پدر و برادرش بازیگری را آموخته است .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی4

عکسهای برادران سهیلی

کودکی سینا سهیلی (مهراد)

سینا مهراد از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است.سینا مهراد همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است.

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی2

عکس جشن تولد سینا سهیلی

از تحصیل تا تئاتر

سینا مهراد پس از بازی کردن در فیلم هایی در کودکی یک دوره چهار پنج ساله مشغول تحصیل بود و کار بازیگری را انجام نمی داد. سرانجام ازسن 19 سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کرد و علاوه بر بازیگری ، دستیار کارگردان نیز بوده است.

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی10

عکس سینا سهیلی در نمایی از سریال سایه بان

دستیاری گشت ارشاد

سینا مهراد از سری اولین فیلم گشت ارشاد در کنار سعید سهیلی بود و به عنوان دستیار کارگردان پدرش را همراهی می کرد ، همچنین در این فیلم ساعد سهیلی برادرش نیز به عنوان بازیگر حضور داشت.

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی18

سلفی ماشینی سینا سهیلی با دوستان

از سریال سایه بان تا پدر

جدیدترین نقشش سریال سایه بان بوده که در آن نقش آفرینی کرده و با مجتبی پیرزاده همبازی بوده است . در سایه بان ، سینا مهراد بازیگر نقش حمید بود و از همین سریال توسط حامد عنقا نویسنده و بهرنگ توفیقی (کارگردان) برای سریال پدر انتخاب شد.سینا مهراد همچنین در سریال پدر نیز ایفای نقش کرده است که هم اکنون از شبکه دو در حال پخش می باشد.

سریال پدر ابتدا قرار بود ماه رمضان 97 پخش شود و حتی تیزرهای آن از تلویزیون هم پخش می شد، به یکباره از جدول پخش حذف و سریال دیگری جایگزین آن شد.سریال پدراز شنبه تا چهارشنبه راس ساعت 21:30 از شبکه دو به روی آنتن می رود و پنج شنبه ها ساعت 21:30 خلاصه هفتگی آن پخش خواهد شد.

اودر این مجموعه بازیگر نقش اول را بر عهده دارد که در دانشگاه با یک دختر به نام لیلا ( ریحانه پارسا) آشنا میشود و دچار ماجراهای عشقی میشود . در سریال پدر سینا مهراد بازیگر نقش حامد است .در این سریال مهدی سلطانی و بیژن امکانیان نیز بازی کردند .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی17

عکسی از سینا سهیلی و مهدی سلطانی در سریال پدر

آرزوی سینا مهراد در دنیای هنر

وی درباره پیش بینی پر بیننده بودن سریال رمضانی پدر و تاثیر این سریال بر آینده کاری اش می گوید:در چند سال گذشته تلاش خودم را در عرصه بازیگری داشته ام، اگر خدا بخواهد با پخش سریال «پدر» دیده می شوم و اگر خدا نخواهد هم که هیچ. اما فعلاً به صورت فشرده درگیر کار هستم. همه گروه از کوچکترین عضو گرفته تا راس کار، نهایت تلاش خودشان را دارند تا کار به بهترین شکل انجام شود .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی1

عکسهای مهراد سهیلی در سریال پدر

سینا مهراد درمورد نقش خود در سریال پدر اینچنین می گوید.

حامد از لحاظ پایه و درون خیلی به من نزدیک است، چون من هم در خانواده ای مذهبی بزرگ شده و زندگی می کنم؛ اما او شیطنتی را که من دارم ندارد. حامد آدم خیلی آرامی است که سرش به کار خودش گرم است، زندگی اش را پیش می برد و به کسی کاری ندارد.

شخصیت مادرم در سریال که خانم لعیا زنگنه ایفای آن را برعهده دارند، خیلی به مادر خودم شبیه است. حتی قربان صدقه رفتن ها و نگاه کردن های او به حامد نیز مثل رابطه مادرم با من است. آقای مهدی سلطانی هم که نقش پدرم را بازی می کنند، دکتر و استاد دانشگاه هستند و من که هیچوقت برخوردی با او نداشتم، یکی از آرزوهایم بازی کنار ایشان بود. حرف زدن معمولی آقای سلطانی سر صحنه برای من به منزله کلاس بازیگری است و هر جمله ای را که به من می گویند طلا می گیرم و در ذهنم حفظ می کنم. که ادامه را در تلویزیون مشاهده خواهید کرد .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی17

بازی سینا سهیلی در سریال پدر

بازیگر مقابل سینا مهراد

بازیگر سریال «سایه بان» درباره بازیگری که نقش روبروی او را بازی می کند، نیز گفت:

از روز اولی که به پروژه پیوستم با خیلی ها برای این شخصیت اتود زدیم. من به شخصه 500 نفر آدم برای نقش لیلا دیدم و در آخر قسمت ریحانه پارسا بود که این نقش را ایفا کند. خوشبختانه روز اولی هم که مشغول دورخوانی بودیم، با هم ارتباط برقرار کردیم. به نظرم او هنوز باید تجربه کند اما بازیگر خوبی به حساب می آید و پارتنر خوبی هم برای من است .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی19

هنرنمایی سینا سهیلی و لعیا زنگنه در سریال پدر

علت پیوستن به سریال پدر

سینا مهراد انگیزه اصلی اش از پیوستن به «پدر» را نام نویسنده و کارگردان آن دانست و تاکید کرد:

اولین دلیلی که باعث پیوستنم به این پروژه شد، اسم آقایان عنقا و توفیقی بود. هر دو این عزیزان کار درست هستند. آقای عنقا که در عرصه نویسندگی بسیار عالی است و آقای توفیقی هم که به نظر من یکی از بهترین های تلویزیون در سریال سازی به حساب می آید. من و آقای توفیقی حرف همدیگر را می فهمیم و نکاتی را که او سر صحنه به من می گوید، چشم بسته انجام می دهم و دقیقا می دانم چه می خواهد. شنیدن نام این دو نفر کافی بود که با کمال میل به سریال بپیوندم. با خواندن قصه کار هم حسابی از آن خوشم آمد. به اعتقاد من این دو نفر در درجه اول آدم های بسیار خوبی هستند و سپس افراد حرفه ای در کارشان به حساب می آیند .

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی17

عروسی حامد و لیلای سریال پدر

فیلم شناسی سینا مهراد

سینمایی

 • 1395 رفتن نوید محمودی
 • 1395 زار نیما فراهی
 • 1392 کلاشینکف سعید سهیلی
 • 1390 پنجشنبه آخر ماه ماشا الله شاهمرادی زاده
 • 1390 گشت ارشاد سعید سهیلی
 • 1380 شب برهنه سعید سهیلی

مجموعه های تلویزیونی

 • 1397 سریال پدر
 • 1396 سایه بان برادران محمودی بازیگر حمید
 • 1393 پرده نشین بهروز شعیبی

سریال نمایش خانگی سینا مهراد

سریال آقازاده در سال 1399

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی5

صبا سهیلی خواهر ساعد و سینا سهیلی

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی13

عکسی از سینا سهیلی و مهدی سلطانی در پشت صحنه سریال پدر

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی12

سینا سهیلی در اکران فیلم سینمایی پل خواب

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی11

عکسی از سینا سهیلی و زنده یاد ناصر ملک مطیعی

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی11

عکسهای جدید سینا سهیلی بازیگر سریال پدر

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی14

عکسهای زیبا و دیدنی سینا سهیلی بازیگر

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی15

عکسی از سینا مهراد در سریال آقازاده

دردناک‌ترین سکانس سریال آقازاده از نظر سینا سهیلی7

سینا مهراد و پردیس پورعابدینی در سریال آقازاده