واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس

09:43 - 1399/11/01
سیاوش خیرابی، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون، با انتشار پستی در اینستگرام، به تاریکی خیابان‌های تهران واکنش نشان داد.
سیاوش خیرابی

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس18

بیوگرافی سیاوش خیرابی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی سیاوش خیرابی بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. سیاوش خیرابی را بیشتر با سریال هایی نظیر: ترانه مادری و آوای باران بـه یاد می آوریم، او با ترانه مادری بـه شهرت رسید و راه خود در سینما و تلویزیون ایران را پیدا کرد. او علاوه بر بازیگری شغل های دیگری هم دارد کـه فست فود یکی از آنهاست. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با سیاوش خیرابی آشنا شویم.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس10

سیاوش خیرابی متولد 29 / آذر / 1363 می‌باشد

بیوگرافی سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی متولد سال ۱۳۶۳ در شهر تهران اسـت، اصالتاً اهل تبریز بوده ودر شناسنامه‌اش پسوند فامیلی‌اش تبریزی اسـت. وی در دانشگاه آزاد در رشتهٔ نرم‌افزار کامپیوتر بـه تحصیل پرداخت و توانست لیسانس خودرا از این دانشگاه دریافت کند. سیاوش خیرابی در ۱۹ سالگی در کلاس‌های آموزش بازیگری شرکت کرد.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس8

او با سریال ترانه مادری درکنار بازی با محسن افشانی، کـه درسال ۱۳۸۷ پخش می ‌شد بـه شهرت رسید و شناخته شد. ترانه مادری بـه کارگردانی حسین سهیلی زاده، نام یک مجموعه تلویزیونی اسـت کـه در تابستان سال ۱۳۸۷ از شبکه سوم تلویزیون پخش شد. این سریال در اردیبهشت ۱۳۹۶ هر شب ساعت ۲۱ از شبکه آی فیلم بازپخش شد.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس16

دومین حضور سیاوش خیرابی در جلوی دوربین، درسال ۱۳۸۸ با حضور در فیلم سینمایی لج و لج بازی با بازی کنار هنرمندانی هم چون امیر جعفری و سحر قریشی رقم خورد. لج و لجبازی فیلمی سینمایی بـه کارگردانی سید مهدی برقعی و نویسندگی حمید گرشاسبی محصول سال ۱۳۸۸ اسـت.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس1

داستان این فیلم ازاین‌قرار اسـت کـه زوج جوانی بنام پونه و فرهاد پس از ۱۵ سال زندگی مشترک حدود سه سال اسـت از یک دیگر جداشده‌اند. شنایی پونه با یک مرد جوان انگیزه‌ای می شود تا فرهاد حریف عشقی خودرا از میدان بـه درکند. سیاوش خیرابی درخانواده‌ای پنج‌نفره بدنیا آمد و دارای دو برادر بزرگ تر بنام‌های آرش و اورنگ اسـت.

خصوصیات اخلاقی سیاوش خیرابی

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس3

وی بـه بازی عزت‌الله انتظامی و بهرام رادان علاقهٔ زیادی دارد و از میان فیلم‌ها و سریال‌ها، عاشق سریال ترانه مادری اسـت. وی دارای یک آرشیو کامل از فیلم‌های خارجی اسـت و از میان هنرپیشه‌های خارجی برد پیت را بیش‌تر می‌پسندد. سیاوش خیرابی خوش‌اخلاق اسـت و دوستان و خانواده‌اش می گویند کـه انرژی مثبت وی را از لحظات اولیهٔ برخورد کاملاً حس می کنند.

سیاوش خیرابی و رستوران کنجد

سیاوش خیرابی دارای دو رستوران در تهران با شعبه‌ای در رشت اسـت. بـه گفته خود او نخستین رستوران رابا تولد نخستین برادرزاده‌اش زد تا کاری برای او کرده باشد و با دو برادر دیگرش رستوران اداره میشد تا این کـه برادرزاده دوم هم دنیا آمده و تصمیم میگیرد رستوران دیگری را هم در رشت دایر کند. در رستوران سیاوش خیرابی بااینکه نوع غذاها فست فود اسـت.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس1

سؤالی در مورد اسم رستورانش بـه ذهنمان رسید و از وی پرسیدیم کـه چرا اسم رستوران خودرا کنجد گذاشتید؟ در جواب گفت مـن با برادرهایم خیلی فکر کردیم کـه اسمی تک سیلابی و خوب بگذاریم، چند تا اسم هم موردنظر مـا بود ولی خب جاهای دیگری بـه این نام بود.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس15

اورنگ داداشم اون موقع بچه‌دار شده بود، برادرم آرش هنوز بچه نداشت، تأکید داشتم اسمش را بگذاریم «برسام» «نام بچه اورنگ»، دیدیم، نه بعد میگویند اسم برادرزاده‌اش را گذاشت، برای همین بود کـه «کنجد» یکهو بـه ذهن مـن رسید و بـه برادرهایم گفتم و آن‌ها هم قبول کردند.

آقای سیاوش خیرابی شهرت هنوز هم برایت جذابیت دارد؟

هیچوقت نتوانسته ام این را هضم کنم کـه انسان از این کـه آدم های دیگر دوستش داشته باشند، اذیت شود. ببین؛ کسیکه بازیگر می شود، باید این موضوع را قبول کندکه شهرت جزوی از زنتدگی اش خواهد شد. یک سری از دوستان می گویند وقتی در رستوران همه ی نگاه مان می کنندنمی توانیم آسان غذا بخوریم.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس2

اما باور کن اگر مردم در رستوران مـن را نگاه نکنند اذیت می‌شوم و با خودم می‌گویم یعنی دیگر مردم مرا دوست ندارند؟ همه ی مـا مدیون نگاه مردم هستیم و بهمین دلیل بـه شخصه هیچوقت از شهرت اذیت نشده ام. بدون هیچ شعاری باید بگویم مـن از با مردم بودن لذت می‌برم و تعامل با مردم را دوست دارم.

پس مثل برخی از بازیگرها که می گویند ما برای شهرت بازیگر نشدیم، نیستی

با تمام احترامی کـه برای همکارانم قائلم اما فکر میکنم این حرف، اشتباه اسـت.کسیکه وارد بازیگری می شود میداند کـه یکی از تبعات این حرفه شهرت اسـت، یعنی چی کـه مـا برای شهرت نیامدیم؟

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس4

از طرف دیگر همه ی آدم ها، شهرت ودیده شدن را دوست دارند. یک‌بار یکی از بچه ها گفت بیا شیشه های ماشینت را دودی کن کـه آسان در خیابان معاشرت داشته باشی! مـن در جواب گفتم اگر اینکار را انجام دهم چطور تشخیص بدهم چـه کسی دوستم ندارد؟

فیلم های سینمایی سیاوش خیرابی

نفوذی ۱۳۸۸

لج و لجبازی ۱۳۸۸

حس پنهان ۱۳۸۶

یکی برای همه ی ۱۳۹۱

خیابان یک‌طرفه ۱۳۹۰

لوک خوش‌شانس ۱۳۹۱

حال خوب مـن ۱۳۹۱

همه ی چی آرومه ۱۳۹۲

جلب سیار ۱۳۹۲

استخر ۱۳۹۳

مجموعه فعالیت های تلویزیونی سیاوش خیرابی

هست و نیست «حسین سهیلی زاده» ۱۳۹۶

پرستاران – فصل دوم «شهرام شاه‌حسینی» ۱۳۹۶

پرستاران – فصل اول «علیرضا افخمی» ۱۳۹۶

آوای باران «حسین سهیلی زاده» ۱۳۹۳

سه‌ پنج‌ دو «حسین سهیلی زاده» ۱۳۹۰

ازیادرفته «فریدون حسن‌پور» ۱۳۸۹

دلنوازان «حسین سهیلی زاده» ۱۳۸۸

ترانه مادری «حسین سهیلی زاده» ۱۳۸۷

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی آقای سیاوش خیرابی و از زاویه نزدیک تری با او آشنا میشویم. خیرابی نزدیک بـه یک و نیم میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد کـه رقم بالایی محسوب می شود.

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس17

او درباره این عکس نوشته: پدر عزیزم،تاج سرم سایتون همیشه بالای سر مـا . دوستون دارم خیلی?

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس5

او درباره این عکس نوشته: بـه حکمتش دل بسپار و تمام?……

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس5

او درباره این عکس نوشته: داداش احمد همیشه شاد باشی و بخندی چون خندت منو خوشحال میکنه. تولدت مبارک??

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس10

او درباره این عکس نوشته: ???مـا خیرابیها ?درکنار حسین

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس17

او درباره این عکس نوشته: امروز بعد از مدتها با رفیق قدیمی کلی حالمون خوب شد باهم??

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس10

او درباره این عکس نوشته: #siavashkheirabi

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس1

او درباره این عکس نوشته: امیدوارم‌مدیران تیم استقلال جبران کنن کاری‌کـه پادو‌ برای تیمشون انجام داده اونم‌اینه کـه سلامتیشو برای اون تیم‌گذاشت. ilove u hero??

واکنش جالب سیاوش خیرابی به تاریکی خیابان‌های تهران + عکس12

او درباره این عکس نوشته: دوستی مثل اسناد کهنه اسـت، قدمت تاریخ آنرا قیمتی میکند ??.