عاشقانه جذاب و زیبای مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + عکس

12:50 - 1399/10/29
در این مطلب عکس جدید مهدی پاکدل و همسرش را می بینید
مهدی پاکدل - رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده است. او چند سال پیش با بهنوش طباطبایی ازدواج کرد و از هم جدا شدند. اکنون او با رعنا آزادی ور بازیگر ازدواج کرده است.

عکس جدید مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور

تصویری از مهدی پاکدل در کنار همسرش

عاشقانه جذاب و زیبای مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + عکس11

عکس جدید مهدی پاکدل و همسرش آزادی ور

بد نیست درباره مهدی پاکدل و همسرش بیشتر بدانید بیشتر بدانید

مهدی پاکدل زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۵۹ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. مهدی پاکدل برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی، مسعود پاکدل، عکاس و برنامه‌ساز ایرانی است. او علاوه بر سینما و تلویزیون، در عرصه موسیقی نیز یک آلبوم به نام «در انعکاس کوچه‌های خیس» منتشر کرده‌است.او همسر رعنا آزادی‌ور (بازیگر ایرانی)است.

عاشقانه جذاب و زیبای مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + عکس4

بهنوش طباطبایی و همسر سابقش

وی هم چنین در سال ۱۳۹۲ نخستین کارگردانی و نویسندگی و طرح اولیه داستان را در فردا بر عهده داشته‌است.

عاشقانه جذاب و زیبای مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + عکس16

برادران پاکدل

وی در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ هم از یکدیگر جدا شدند. پاکدل در ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ازدواج مجدد کرد، عاطفه رضوی زن برادر مهدی پاکدل اولین نفر بود که این خبر را رسانه‌ای کرد وی با انتشار پستی در اینستاگرام ازدواج مجدد برادر شوهرش با رعنا آزادی ور را تبریک گفت. به بهانه عکس جدید مهدی پاکدل و همسرش درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

عاشقانه جذاب و زیبای مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + عکس9

بازیگر معروف

بیوگرافی راعنا آزادی ور

آزادی ور در سال ۱۳۸۲ با بازی در فیلم مارمولک ساخته کمال تبریزی به سینمای ایران معرفی شد، در آن فیلم او با بزرگانی همچون پرویز پرستویی هم‌بازی بود. او پس از یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقعیت خود را در سینما تثبیت کرد. رعنا آزادی‌ور با بازی در فیلم پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.

عاشقانه جذاب و زیبای مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + عکس20

عکس جدید مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج‌های جوان فیلم را بازی می‌کند که در داستان سه روزه سفر این زوج‌ها به شمال در گیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت‌های داستان با اتفاقات روبرو می‌شود. همچنین او در فیلم خانهٔ دختر هم نقش شخصیت اصلی فیلم (سمیرا) را به عهده دارد.