تغییر چهره باورنکردنی بهنوش طباطبایی + عکس

09:09 - 1399/10/29
در این تصویر تغییر چهره بهنوش طباطبایی را مشاهده می کنید
بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که چند سال پیش با مهدی پاکدل ازدواج کرد و بعد از ۵سال از هم جدا شدند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی جدید از این بازیگر را برای شما قرار دهیم که در آن تغییر چهره بهنوش طباطبایی را مشاهده می کنید

تغییر چهره بهنوش طباطبایی بازیگر

بهنوش طباطبایی این عکس را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

تغییر چهره باورنکردنی بهنوش طباطبایی + عکس13

تغییر چهره بهنوش طباطبایی هنرپیشه

بد نیست درباره بهنوش طباطبایی بیشتر بدانید

بهنوش طباطبایی متولد بیست و هفتم اردیبهشت ماه ۱۳۶۰ در شهر تهران است. او مهندسی کامپیوتر خوانده است که با کار امروزش چندان در ارتباط نیست، البته دوره بازیگری را در دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران به پایان رسانده است.

از جمله ویژگی‌های بارز شخصیتی او آرامش و صبوریش است. کم حرف است و اوقات فراغت خود را به مطالعه می‌گذراند. سفر تفریح مورد علاقه و آبی رنگ محبوب اوست. بهنوش طباطبائی خانواده ای ۴ نفره را داراست و تنها یک خواهر بنام تینوش دارد بجز سینما در تئاتر هم فعال است. به بهانه تغییر چهره بهنوش طباطبایی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

وی در تئاترهای آینه های روبه رو، نام تمام مادران، آدامس خوانی، سینماهای من، فصل شکار بادبادک ها،سیندرلا، داستان یک پلکان، برهان و ابرهای پشت حنجره روی صحنه رفته است.

تغییر چهره باورنکردنی بهنوش طباطبایی + عکس7

چهره بهنوش طباطبایی

درباره بهنوش طباطبایی

این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر شروع کرد و برای اولین بار سال ۱۳۷۷ با نقش آفرینی در سریال یونس مقابل دوربین رفت اما اولین بار در سال ۱۳۸۰ وقتی ۲۰ ساله بود با سریال کوی دامون به شهرت رسید و دیده شد.

یک سال بعد با سریال «مسافری از هند» در نقش کتی به شهرت رسید. «مسافری از هند» سریال جوانانه قاسم جعفری که نقش های اصلی آن را شیلا خداداد و سروش گودرزی بازی می کردند سریال بعدی طباطبایی بود. “عشق گمشده”، «پیله های پرواز»، و «چاردیواری»، «مختارنامه»، «در مسیر زاینده رود» و «میکائیل» دیگر سریال های طباطبایی بوده اند.

تغییر چهره باورنکردنی بهنوش طباطبایی + عکس14

بازیگر ایرانی

بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل در اسفند ۱۳۸۹ ازدواج کرد. اولین ملاقات بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل کاری بوده است. هر دو برای فیلم «مصایب شیرین» به دفتر یک تهیه کننده رفته بودند که در همانجا با هم آشنا می شوند. جالب اینست که در فیلم مورد نظر تهیه کنند این دو باید نقش یک زوج عاشق را بازی می کرده اند. هرچند که هر دو از شهر اصفهان وارد عرصه بازیگری شده اند و قبل از ازدواج هیچ کار مشترکی نداشته اند. به بهانه تغییر چهره بهنوش طباطبایی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

تغییر چهره باورنکردنی بهنوش طباطبایی + عکس19

بازیگر معروف

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل حدودا ۵ سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما به مانند بسیاری از زوج های جوان که این روزها دور و برمان فراوان از آنها می بینیم زندگی زناشویی این دو نفر هم نتوانست بیشتر از این دوام بیاورد و این دو نفر تصمیم به جدایی گرفتند.

اینستاگرام و سلام سینما

این خبر از سایت پرشین وی برداشته شده است.