استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس

08:26 - 1399/10/29
عماد طالب زاده در تازه ترین پست اینستاگرامی خود عکسی جذاب و دیدنی از خود را برای دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت که شما هم میتوانید در ادامه مطلب این عکس منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
عماد طالب زاده

تو دنیایی که فقط از بعید ، بعیده ... باید به خیلی چیزا خندید ، حتی به غلط

عماد طالب زاده متولد 28 آذر 1360 در تهران، خواننده است.

فارغ التحصیل موسیقی از دانشگاه آزاده اسلامی است، دارای دو برادر بزرگتر از خود بنام های حمید و علیرضا و یک خواهر به اسم مهناز است قبل از او حمید وارد عرصه موسیقی شد.

عماد در ۱۵ سالگی بصورت غیر حرفه ای خوانندگی میکرد ولی میتوان گفت که از سن ۲۰ سالگی خوانندگی را بصورت حرفه ای ادامه داده ، وی کلیپ سازی را نیز در کنار خوانندگی انجام می دهد.

او عاشق شنا و اسکی است و خیلی علاقه ای به فوتبال ندارد.

رشته تحصیلی او در دانشگاه ، موسیقی است.

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس0

عکس عماد طالب زاده و همسرش آتوسا یوسفی

عماد طالب زاده اکنون از خوانندگان مجاز ایران است و دیگر با شبکه های ماهواره ای با کلیپ سازی و … همکاری نمیکند.

عماد طالب زاده با آتوسا یوسفی ازدواج کرده است و این زوج صاحب یک پسر بنام ساتیار هستند

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس20

عماد طالب زاده و دوستش سید مهدى رحمتى

شروع فعالیت از رستوران ها

از اواخر سال 1379 به جزیره کیش رفت و در رستوران گلریز و چند رستوران دیگر مثل دیدنی‌ ها و شاندیز به عنوان خواننده مشغول به کار شد آن زمان تعداد خواننده‌های مجاز هم خیلی کم بود و اول شروع به کار خواننده‌ های به اصطلاح زیرزمینی بود.

همواره صدای خوانندگان بیشتر از چهره آنها شناخته میشود، عماد طالب زاده هم با آهنگ همه چی آرومه توانست صدای خود را برای دوست دارانش بشناساند.

از سال 1380 یک تراکی بود که می‌خواستم دو صدایی با برادرم حمید بخوانم که بعد به تنهایی اجرایش کردم. آن زمان هنوز اینترنت به این گستردگی نبود و این تراک یادم هست توسط یکی از سایت‌های اینترنتی که تازه شروع به کار کرده بود، پخش شد

در یک فیلم سینمایی به نام «سکه» برای شبکه نمایش خانگی بازی کرده است، رضا رویگری، شهرام قائدی، پوراندخت مهیمن، سارا منجزی، هلیا امامی و … هم دیگر بازیگران این فیلم هستند

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس8

عکس جدید عماد طالب زاده

آهنگ های عماد طالب زاده

ای کاش

تنهایی

عاشقت شدم

هراسون

حس عاشقی

بیزارم

هواتو کردم

اعتراف

یه دروغ

بی خوابی

شهید زنده

نامحدود

به موقع رسیدی

مرد

به جون دوتامون

رد دادی

قدم میزنم

انتظار

دیگه برو

شب کوک

کجایی

عشق دلم

مگه داریم

با همون بمون

بی نظیر

خاص

بنفش

اگه یه عاشق

آروم آروم (حمید طالب زاده و عماد طالب زاده)

امشب (فرهمند و عماد طالب زاده)

یه عالمه

یادت میاد

تسلیم شو

غریبه کی بود

ناجی

کنارت باشم (عماد طالب زاده و سالار قاضیان‬‎)

حواست هست

هه دنیامی

دوست داشتم (عماد طالب زاده و رامین)

دوست دارم

بیا عشقم

علاقه

آخرین شب (عماد طالب زاده و سالار قاضیان)

اگه نبینمت

عزیزم

میخوامت (عماد طالب زاده و باراد)

بوی عیدی

خواب بلند

زندگی رو با تو میخوام

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس5

عکس عماد طالب زاد و همسر و پسرش

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس9

عماد طالب زاده

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس19

بیوگرافی عماد طالب زاده

عماد طالب زاده زیاد فوتبالی نیست و بـه اسکی و شنا علاقه بسیاری داره! رشته تحصلیش موسیقی هست کـه از دانشگاه آزاد مدرکشو دریافت کرده. نخستین کار مجاز عماد نیز “خواب بلند” نام داشت کـه سال ۹۲ از شبکه دو سیما پخش شد، این آهنگ تیتراژ سریال خواب بلند بود.

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس2

حمید طالب زاده برادر بزرگ‌تر عماد هم، در فروردین ماه ۱۳۵۵ در تهران متولد شد. وی بزرگ شده و ساکن تهران می یاشد ولی اصالت حمید طالب زاده آذری می‌باشد چون پدر بزرگ های حمید اهل ارومیه و زنجان بوده اند. او خوانندگی رو از هفت سالگی شروع کرد.

خواننده‌ های مورد علاقه عماد طالب زاده چه کسانی هستند؟

خواننده‌های زیادی هستند کـه مورد علاقه‌ام هستند. مـن همه ی آهنگ‌هایی کـه منتشر می شوند را گوش می کنم. یکسری خواننده‌های قدیمی هستند کـه همه ی مـا دوست داریم کـه یا فوت کرده‌اند و یا بیرون از کشور زندگی میکنند. صدای احسان خواجه امیری را هم خیلی دوست دارم چون جنس صدای استاد ایرج را دارد.

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس4

حمید طالب‌زاده خواننده خوبی اسـت و همه ی هم این مسأله را قبول دارند و اگر نترسند می گویند کـه حمید خواننده خیلی خوبی اسـت. مـن با «تـو با منی» رضا صادقی خیلی خاطره دارم. 4 سال مشهد زندگی میکردم البته مشهدی نیستم. مـن مشهد زندگی میکردم کـه «تـو با منی» منتشر شد و خاطره خیلی خوبی از اینکار دارم و تصویر یک آدمی را برایم زنده میکند.

خوانندگی را از چه سالی به صورت حرفه‌ ای شروع کردی؟

این توضیح را بدهم کـه این نخستین و آخرین گفتگو مـن در مطبوعات اسـت. مـن علاقه‌ای بـه گفتگو با مطبوعات ندارم و دلیل این گفت‌وگو هم تنها و تنها احترام و علاقه‌ای اسـت کـه نسبت بـه خودت دارم.

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس8

مـن در چهره مغرورم اما در زندگی‌ام هیچوقت مغرور نبوده‌ام.از سال 1380 یک تراکی بود کـه میخواستم دو صدایی با برادرم حمید بخوانم کـه بعد بـه تنهایی اجرایش کردم. آن زمان هنوز اینترنت بـه این گستردگی نبود و این تراک یادم هست توسط یکی از سایت‌های اینترنتی کـه تازه شروع بکار کرده بود، پخش شد.

آیا کنسرت گذاشتن یکی از دلایل آمدنت به سمت موسیقی رسمی است؟

بـه نظرم مردم کاری ندارند کـه خواننده مورد علاقه‌شان مجاز اسـت یا غیرمجاز. بهمین خاطر اسـت کـه در هردو بخش خواننده‌های موفق زیادی داریم. برای یک خواننده مواجهه و ارتباط مستقیم با مخاطبش بسیار مهم اسـت و تنها راهی اسـت کـه می تواند بـه ارضا روحی برسد از طرف دیگر هر خواننده‌ای مثل همه ی مردم برای زندگی کردن نیازمند درآمد اسـت.

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس14

مـن اگر می خواهم خواننده موفقی باشم باید تمام وقتم را صرف موسیقی کنم. بعنوان مثال اگر قرار باشد مـن صبح بروم دریک اداره یا شرکتی کار کنم، یعنی شغل دیگری داشته باشم و آخر شب‌ها بیایم یک ملودی برای دل خودم بسازم دراین صورت فکر نمی کنم کـه هیچوقت بتوانم خواننده موفقی باشم. 99 درصد بچه‌هایی کـه موفقند تمام کارشان موسیقی اسـت.

آیا متأهل شدنت تأثیری در تصمیمت برای فعالیت رسمی در موسیقی داشت؟

صد درصد. قبل از متأهل شدن متعهد شدم. تـو هنگام متأهل شدن تعهد می دهی کـه بتوانی طرف مقابلت را خوشبخت کنی. مـن در موسیقی غیرمجاز برای خوشبخت کردن خانواده‌ام نمیتوانم چیزی پیدا کنم چون درآمدی ندارم.

هزینه‌های ویدئوها و تولید قطعات خواننده های بـه اصطلاح غیرمجاز از کجا تأمین می شوند؟

خیلی ها فکر می کنند کـه مـن یک آدم پولدارم. اما مـن آدم پولداری نیستم. مـن از 14 سالگی کار کرده ام. فروشندگی پوشاک کرده‌ام. تدریس خیلی کم در زمینه خوانندگی پاپ و پاپ- سنتی داشته‌ام. آهنگسازی کرده‌ام. در کل درآمد مـن در زندگی از این راه‌ها بوده.

استایل جذاب و جدید عماد طالب زاده + عکس9

در مدتی هم کـه غیرمجاز بودم از آهنگسازی زندگی‌ام را گذرانده‌ام. همیشه 5،6 تا آهنگ فروختم و با پول آن ها یک قطعه برای خودم تولید کرده‌ام. آهنگ‌هایی کـه میشد با صدای خودم اتفاقات خیلی خوبی را برایم رقم بزنند اما برای این کـه امکان ادامه فعالیت در موسیقی را داشته باشم انها را فروخته‌ام و با پولشان تراکی را برای خودم تهیه کرده‌ام.

وضعیت موسیقی امروز را برای فعالیت خواننده‌هایی مثل خودت چطور میبینی؟

موسیقی مـا رو بـه پیشرفت اسـت. یک نکته ای را در این جا بگویم، مـن با واژه موسیقی فاخر مشکل دارم. فاخر از فخر می آید. اگر منظور مـا از موسیقی فاخر موسیقی ای اسـت کـه از نظر علمی در سطح بالایی قرار دارد باید اسم دیگری رویش بگذاریم. موسیقی اتفاقی اسـت کـه برخواسته از دل مردم اسـت. مخصوصاً موسیقی پاپ کـه معنی اش موسیقی مردمی اسـت.