تصویر عجیب سحر قریشی در ماشین فوق لاکچری بهنوش بختیاری

20:42 - 1399/10/28
در این عکس سحر قریشی را در ماشین بهنوش بختیاری مشاهده می کنید
سحر قریشی - بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر جنجالی صداوسیمای ایران است که حواشی زیادی پیرامونش شکل می گیرد. آخرین حاشیه او شایعه طلاقش بود که خودش آن را ایجاد کرده بود. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس سحر قریشی را در ماشین بهنوش بختیاری برای شما قرار دهیم. با ما همراه باشید

سحر قریشی در ماشین بهنوش بختیاری

عکسی که سحر قریشی با بهنوش بختیاری در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

تصویر عجیب سحر قریشی در ماشین فوق لاکچری بهنوش بختیاری19

ماشین بهنوش بختیاری بازیگر

بد نیست درباره سحر قریشی بیشتر بدانید

بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ بازیگر و منشی صحنه ایرانی است. او در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد و یک خواهر و دو برادر دارد که هر سه بزرگ تر از او هستند. وی دارای مدرک کارشناسی در رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ به خاطر بازی در فیلم «من» نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.

تصویر عجیب سحر قریشی در ماشین فوق لاکچری بهنوش بختیاری19

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری تیرماه سال ۸۷ ازدواج کرد و زندگی مشترک را با همسرش محمدرضا آرین آغاز کرد.

بهنوش بختیاری سال ۹۴ به عنوان بهترین بازیگر برای بازی در محله گل و بلبل انتخاب شد و مهمان برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی شد. وی در این برنامه پرده از راز مادر نشدنش برداشت و گفت که دیگر این شانس را ندارد که خودش صاحب فرزندی شود. به بهانه عکس ماشین بهنوش بختیاری درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

تصویر عجیب سحر قریشی در ماشین فوق لاکچری بهنوش بختیاری9

بازیگر ایرانی

او یکسال بعد اعلام کرد که قرار است یک دختر را به فرزندخواندگی قبول کند اما مدتی بعد بعد اعلام کرد که این امر به دلیل ارتباط نگرفتن همسرش با بچه میسر نشد و خانم بازیگر تنها سرپرستی این دختر را در بهزیستی برعهده دارد. یگانه ، حنانه و مبینا سه دخترخوانده بهنوش بختیاری هستند که بهنوش بختیاری سرپرستی آنها را برعهده دارد.

تصویر عجیب سحر قریشی در ماشین فوق لاکچری بهنوش بختیاری13

بازیگر جنجالی

بهنوش بختیاری شعری را در فضای مجازی منتشر کرد که گمانه‌ها حاکی از آن بود که وی از همسرش طلاق گرفته، او نوشت «زمانی که نه مهری است و نه عشق، خداحافظی بهترین کار است. همه مهر عالم به پای تو ولی خداحافظ بی مهر من»، اما بختیاری با انتشار یک استوری منکر این اتفاق شد و گفت: بنده از همسرم جدا نشدم، لطفا بر اساس یک شعر قضاوت نفرمایید در ضمن باردار هم نیستم عزیزان دل.