تولد چهره های مشهور ایرانی در 27 دی ماه + تصاویر

15:08 - 1399/10/27
در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 27 دی متولد شدند آشنا میکنیم.
محمدرضا حیاتی - سیدجواد هاشمی - مجید اخشابی - رزیتا غفاری

کدام چهره های مشهور ایرانیدر 27 دی متولد شدند

امروز 27 دی ماه سالروز تولد چهار تن از چهره های مشهور ایرانی است . اگر دانستن سالروز تولد هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی برایتان جالب است هر روز همراه ما باشید. امروز 27 دی ماه همزمان با سالروز تولد رزیتا غفاری، مجید اخشابی، سید جواد هاشمی و محمدرضا حیاتی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی امروز 27 دی متولد شده اند

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری متولد 27 دی 1351 در تهران، بازیگر است. وی فارغ التحصیل کارگردانی سینما است. «رزیتا غفاری» از سال 72 با بازی در سریال تلویزیونی «در پناه تو» پس از آن «در قلب من» در ذهن ها ماندگار شد و در کارنامه کاری اش «پشت پرده مه»، «شوکران»، «روزهای زیبا» و «ملاصدرا» می درخشد.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 27 دی ماه + تصاویر12

رزیتا غفاری در 27 دی ماه 1351 متولد شد

عباس صالحی، همسر رزیتا غفاری تحصیلاتش را در زمینه طراحی به پایان رسانده و در حال حاضر شغل اصلی اش طراح گریم است.

مجید اخشابی

مجید اخشابی در 27 دی ماه سال 1351 در خانواده ای هنردوست در شهر تهران متولد شد. فعالیت حرفه ای وی از سال 1370 در زمینه های نوازندگی، آهنگسازی، تنظیم، نظارت بر ضبط و تولید آثار موسیقی آغاز شد.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 27 دی ماه + تصاویر19

مجید اخشابی یکی از چهره های مشهور ایرانی در 27 دی ماه متولد شد

مجید اخشابی کارش را با موسیقی سنتی آغاز کرد و سپس به پاپ رو آورد، اما سبکی از موسیقی را انتخاب کرد که باعث شد ترانه هایش ماندگار شود، یعنی تلفیق موسیقی سنتی و پاپ که به دل شنونده می نشیند. وی در سریال ها و برنامه هایی چون همراز ، عروج ، مهتاب ، محله بنده نواز ، مسافری از هند ، یک وجب خاک ، متهم گریخت و... آهنگ هایی را اجرا کرده است.

سید جواد هاشمی

سید جواد هاشمی متولد 27 دی 1344 در تهران، بازیگر و مجری است . اولین بار در سال 1365 با بازی در فیلم سینمایی پرواز در شب به کارگردانی رسول ملاقلی پور وارد سینما شد، و با فیلم تلویزیونی سیمرغ در سال 1366 هم وارد قاب تلویزیونی شد.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 27 دی ماه + تصاویر9

سیدجواد هاشمی یکی از چهره های مشهور ایرانی در 27 دی ماه متولد شد

او در سال 1370 با همسرش خانم زهرا هاشمی ازدواج کرد و ثمره ازدواج آنها یک پسر به نام سید محسن و دختری به نام فاطمه السادات است.

محمدرضا حیاتی

محمدرضا حیاتی گوینده خبر شبکه یک سیما 27 دی 1334 در آبادان متولد شد.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 27 دی ماه + تصاویر13

تولد محمدرضا حیاتی گوینده خبر در 27 دی

محمدرضا حیاتیاز گوینده های پیشکسوت دنیای خبر است که از سال 1360 فعالیت در این عرصه را آغاز کرد با وجود بازنشستگی باز هم به ادامه گویندگی خبر پرداخت، وی دانش آموخته علوم سیاسی است.