پشت صحنه دیدنی ابراهیم شفیعی از برنامه بچه محل + فیلم

13:12 - 1399/10/19
ابراهیم شفیعی ویدیویی دیدنی از پشت صحنه برنامه محبوب بچه محل را برای دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت که شما هم میتوانید در ادامه این مطلب ویدیوی منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
ابراهیم شفیعی

یه پشت صحنه ی باحال باز از بچه محل ببینید

ابراهیم شفیعی (زاده ۱۳۵۴ در تبریز) بازیگر و دوبلور اهل ایران می‌باشد. وی از ۱۳۶۹ وارد حوزه هنری تئاتر تبریز شده، بعدتر نیز از سال ۱۳۸۰ وارد حرفه دوبله و عضو انجمن گویندگان وسرپرستان گفتار فیلم میباشد.چند سالی هست که زمینه بازیگری را با طنز خنده بازار شروع کرده‌است.

چهره ابراهیم شفیعی، را در خنده بازار دیده اید اما صدایش را حتما قبل از این هم شنیده بودید. کارتون های بسیار زیادی با صدای او دوبله شده است و یکی از نقش هایی که می شود به یادش آورد، تئودور در کارتون آلوین و سنجاب هاست. این بار اگر در کنار فرزندتان این کارتون را دیدید با دقت بیشتری صدای ابراهیم را گوش دهید تا متوجه شوید که او واقعا تواناست. مجموعه گربه های عمو پورنگ هم که شاهکار است و نقش پیشی مانکن جذابیت بسیار زیادی دارد. ابراهیم ۲ فرزند دارد به نام کسرا و کمند و همسرش شراره پورجلال نیز هنرمند است و مادری نمونه و مسئول.

پشت صحنه دیدنی ابراهیم شفیعی از برنامه بچه محل + فیلم4

ابراهیم شفیعی از ۱۳۶۹ وارد حوزه هنری تئاتر تبریز شد

ابراهیم شفیعی :متولد ۱۳۵۴ در تبریز و کار بازیگری را از سال ۶۹ با تئاتر در حوزه هنری تبریز آغاز کردم؛ هم در رادیو مشغول بودم و هم در تلویزیون. اولین کار تصویری ام در تبریز بود که مردم همه مرا می شناختند.

سال ۷۵ بود که وارد دانشگاه شدم و در رشته بازیگری تحصیل کردم. سال ۷۸ تست دوبله می گرفتند و من فرم پر کردم و قبول شدم و از سال ۸۰ وارد کار دوبله شدم و حرفه ای کارم را آغاز کردم. کارتون های زیادی را دوبله کردم که ماندگار شد و بچه ها آن را خیلی دوست داشتند که پسر خودم هم از این قاعده مستثنا نیست.

صداپیشگی هم انجام دادم. مثلا در گربه های عمو پورنگ که من صدای پیشی مانکن را داشتم و در آلوین و سنجاب ها تئودور بودم. یک شبکه به نام پویانمایی هست که مدام دوبله های من از آن پخش می شود و پسرم ذوق می کند و می گوید بابا بابا… تو… . پسرم به کار هنر علاقه دارد و ساز پیانو را انتخاب کرده و دوره می بیند.

پشت صحنه دیدنی ابراهیم شفیعی از برنامه بچه محل + فیلم16

ابراهیم شفیعی از سال ۱۳۸۰ وارد حرفه دوبله و عضو انجمن گویندگان وسرپرستان گفتار فیلم شد

ابراهیم شفیعی:من همیشه دوست داشتم كه ساز بزنم اما فرصت یادگیری نداشتم. چیزی بود كه خودم دوست داشتم اما چون نشد كه وقت بگذارم ماشینم را فروختم و برای كسرا پیانو خریدم تا حداقل پسرم به آرزویش برسد و بتواند نوازنده‌ای حرفه‌ای شود. یك ماشین قسطی خریدم ولی زمانی كه كسرا ساز می‌زند آنقدر لذت می‌برم كه حد و اندازه ندارد.

فعالیت های ابراهیم شفیعی

مجموعه تلویزیونی* خانه ی باحال خان * خنده بازار * شکرآباد * محله گل و بلبل(۱۳۹۴) * محله گل و بلبل۲(۱۳۹۵) سینمایی* قهرمانان کوچک (حسین قناعت۱۳۹۵) * دو دزد و دو پری(حسین قناعت۱۳۹۴) * بچه نشو (احمد درویش علی پور

تصاویر ابراهیم شفیعی

پشت صحنه دیدنی ابراهیم شفیعی از برنامه بچه محل + فیلم9

ابراهیم شفیعی

پشت صحنه دیدنی ابراهیم شفیعی از برنامه بچه محل + فیلم16

تصاویر ابراهیم شفیعی

پشت صحنه دیدنی ابراهیم شفیعی از برنامه بچه محل + فیلم19

عکس های ابراهیم شفیعی

پشت صحنه دیدنی ابراهیم شفیعی از برنامه بچه محل + فیلم17

تصاویر جدید ابراهیم شفیعی