عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس

00:06 - 1399/10/18
بهرام افشاری در تازه ترین پست اینستاگرامی خود عکسی دیدنی و جذاب از گریم خود در فیلم صحنه زنی را برای دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت که شما هم میتوانید در ادامه مطلب این عکس را مشاهده کنید.
بهرام افشاری

فیلم (صحنه زنی) به کارگردانی علیرضا صمدی در جشنواره فجر به امید ایجاد شرایطی مطلوب برای اکران مردمی در جشنواره عکس:اردلان آذرمی

بهرام افشاری، بازیگر قد بلند و خاص سینما و تلویزیون در سال ۱۳۶۶ در شهر همدان چشم به دنیا آمد؛ بهرام افشاری بازیگری را به طور حرفه ای از کلاس های بازیگری استاد سمندریان شروع کرد. وی در سال ۸۸ به تهران آمد و به طور جدی وارد تئاتر شد.

بیوگرافی بهرام افشاری:

بهرام افشاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1366 در شهر همدان می باشد وی قد بلندترین بازیگر سینما و تلویزیون می باشد.

وی از سال 82 کار آماتور را شروع کرد و ازسال 88 به تهران آمد و خودش گفته است که افتخار این را داشتم که شاگرد استاد سمندریان باشم و بعد از آن وارد بدنه حرفه ای تئاتر شدم منتها چون بیشتر دغدغه من حوزه تئاتر بود زیاد تمایل فعالیت در سینما و تلویزیون رو نداشتم اما بصورت جدی از سال 92 با کار آقای درمشیان در و بعد از آن هم با آقای جوزانی در فیلم ایران برگر بازیگری را شروع نمود. البته وی پیش از این نقش کوتاهی در سریال پایتخت 2 نیز داشت. بهرام افشاری تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

بهرام افشاری قد بلندترین بازیگر ایران می باشد! او در این خصوص گفته است: «اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک بدنی را یک امتیاز می‌دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال‌ها و سریال‌ها باشم. بیشتر به‌درد نقش‌های خاص و تجربه‌های خاص می‌خورم که متفاوت‌تر از کارهای عامیانه است.»

فیلمهای بهرام افشاری: - عصبانی نیستم - لانتوری - ایران برگر - نیوکاسل - کارگر ساده نیازمندیم

سریال های بهرام افشاری - پایتخت 2 - آسمان من - علی البدل - پایتخت 5

عکس های بهرام افشاری:

عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس3

عکس های اینستاگرامی بهرام افشاری

عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس11

بازی بهرام افشاری در فیلم کارگر ساده نیازمندیم

عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس15

عکس بهرام افشاری

عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس20

بهرام افشاری و محسن تنابنده در سریال پایتخت

عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس5

عکس جدید از بهرام افشاری

عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس9

عکس جدید از بهرام افشاری بازیگر قد بلند سینما و تلویزیون

عکس جدید گریم جالب بهرام افشاری در فیلم صحنه زنی + عکس9

عکس کودکی بهرام افشاری به همراه پدرش