از روی حرکات انگشت افراد به نوع شخصیت آنها پی ببرید

17:08 - 1399/10/17
به لحاظ روانشناسی ثابت شده است که می توان از حرکات انگشتان افراد، نوع شخصیت آنها را نیز تشخیص داد
حرکات انگشتان

مدلی که انگشتانتان درهم می روند، نشان می دهند که دارای چه نوع شخصی هستید

متخصصان زبان بدن بر این باورند که نحوه عبور انگشتان هر دو دست در هم ، چیزهای زیادی در مورد شخصیت افراد خواهند گفت. این نتیجه گیری براساس تحقیقاتی است که توسط راجر ولکوت اسپری برنده جایزه نوبل انجام شد. تحقیقات او ثابت کرد که مغز به دو بخش تقسیم شده است - چپ و راست - و رفتار هر فرد می تواند به آن بستگی داشته باشد که کدام قسمت مغز بیشتر فعال است.

از روی حرکات انگشت افراد به نوع شخصیت آنها پی ببرید14

شخصیت شناسی افراد از روی انگشتان

1. شخصیت شناسی انگشت شست چپ رو به بالا:

اگر این مدلی است که شما دست تان را درهم قلاب می کنید، پس به احتمال زیاد یک فرد عمل گرا هستید. شما کسی هستید که هرگز در لحظه تصمیم گیری نمی کند و قبل از رسیدن به یک نتیجه گیری، مزایا و معایب هر کاری را بررسی خواهید کرد. فریب دادن شما هم بسیار دشوار است و شما یک کیفیت ذاتی دارید که از آن طریق، دروغ های دیگران را متوجه خواهید شد.

به این دلایل دوستان و اعضای خانواده تان، که اغلب برای مشورت نزد شما می آیند، ارزش زیادی برای تان قائل هستند و در اغلب موارد، عاقلانه توصیه می کنید اما همه اینها به این معنا نیستند که شما فردی جدی هستید و بر عکس، هوش و ذکاوت شما می تواند حتی تاریک ترین مکان ها را هم روشن کند و حس شوخ طبعیتان باعث می شود که در مجامع اجتماعی به یک آهن ربای مردمی تبدیل شوید.

شما همچنین یک فرد رمانتیک هستید که دقیقاً می داند چگونه با باید رفتار کند و دقیقاً می دانید چه بگویید و چه وقت آن را بگویید.

از روی حرکات انگشت افراد به نوع شخصیت آنها پی ببرید4

انگشت شست چپ رو به بالا

2. هر دو انگشت شست هم تراز:

شما یک فرد کمال گرا هستید و از دیگران نیز انتظار فداکاری و تمرکز یکسانی را دارید. رهبری در طبیعت ذات شما است و اما این بدان معنا نیست که شما نسبت به نیازها و شرایط دیگران محتاط نیستید.

شما همیشه افکار دیگران را می شنوید و سعی می کنید قبل از رسیدن به یک تصمیم، نقطه نظر آن ها را نیز درک کنید . رک گویی ، صداقت و خلوص شما گاهی اوقات می تواند برخی افراد را خلع سلاح کند اما این ها ویژگی هایی هستند که شما را برای بسیاری از افراد دیگر گرامی می دارد.

در روابط نیز ، شما به صراحت و صداقت اهمیت می دهید و هرگز از صحبت کردن درباره ذهن خود دور نمی شوید و همچنین معشوقه تان را از این کار باز نمی دارید.

از روی حرکات انگشت افراد به نوع شخصیت آنها پی ببرید16

شخصیت شناسی از مدل داخل هم بردن انگشتان دست

3. انگشت شست راست رو به بالا:

اگر کسی هستید که ترجیح می دهد در زمان چفت کردن دستهایتان، انگشت شست راست خود را بر روی انگشت دست چپ خود قرار دهید، پس شما فردی با یک بهره عاطفی بالا هستید.

می توانید درک کنید که افراد چه حسی دارند ، حتی وقتی می خواهند سعی کنند احساسات واقعی خود را پنهان کنند و این توانایی منحصر به فرد باعث می شود که دیگران برای شما پذیرا شوند.

این توانایی همچنین به شما دیدگاهی را می دهد که دیگران نمی توانند ببینند و به شما کمک می کند در خارج از کادر فکر کنید و شما را قادر می سازد تا تصمیمات صحیحی بگیرید. اگرچه تصمیم گیری پس از سنجش عاطفی همه جنبه ها، گاهی به کمی زمان نیاز دارد اما توانایی شما در درک احساسات عمیق و ایجاد گرما ، افراد را به سمت تان جذب خواهد کرد.

در روابط، شما احساسات ناگفته شریک زندگی خود را درک می کنید و هرگز مشکلاتی برای تامین نیازهای عاطفی خود نخواهید داشت.