دانستنی های مهم درباره زیبا و جذاب بودن زنان فرانسوی

09:52 - 1399/10/17
در بین کشور های اروپایی، کشور فرانسه زنان جذاب و زیبایی دارد و به طور کلی زنان فرانسوی به آرایش و زیبایی خود اهمیت فراوانی می دهند.
آرایش

رازهای زیبایی و جذابیت زنان فرانسوی

خانم های فرانسوی معمولاً ظاهر شیک و آراسته ای دارند و استایل آن ها بسیار جذاب است. خانم های فرانسوی بیشتر از این که در مورد آراسته بودن ظاهر خود نگران باشند، نگران این هستند که ظاهرشان غیر طبیعی به نظر برسد.

آن ها معمولاً میکاپ بسیار کمی دارند و می توانند ظاهر طبیعی خود را به طرز عالی به دیگران نشان دهند اما سوال این جاست که راز زیبایی خانم های فرانسوی چیست ؟

دانستنی های مهم درباره زیبا و جذاب بودن زنان فرانسوی13

راز زیبای پوست خانم های فرانسوی

مراقبت از پوست

خانم های فرانسوی دوست دارند همه چیز را ساده بگیرند. آن ها هرگز صورت خود را وابسته به استفاده از لوازم آرایش زیاد نمی کنند. آن ها تا جایی که می توانند از کرم پودر و پنکیک استفاده نمی کنند و فقط از لوازم آرایش پایه مثل رژ گونه، رژ لب و ریمل استفاده می نمایند.

آن ها دوست دارند که پوستشان به طور طبیعی درخشان باشد و بنابراین تاکید زیادی روی مراقبت از پوست دارند. تمرکز آن ها بیشتر روی استفاده از محصولات مراقبت از پوست است تا این که بخواهند از لوازم آرایشی استفاده کنند.

پاکسازی پوست، استفاده از تونر و مرطوب کننده جزء روتین های روزانه آن هاست و از تکرار این روتین ها بسیار لذت می برند زیرا عقیده دارند که باید آبرسانی پوست را انجام داد تا از پیری آن جلوگیری شود.

دانستنی های مهم درباره زیبا و جذاب بودن زنان فرانسوی8

ماسک صورت و ماساژ

خانم های فرانسوی برای پوست و موی خود در سنین بسیار پایین شروع به استفاده از ماسک می کنند. آن ها پوست و موی خود را ترمیم می کنند، آن را لطیف نگه می دارند و همچنین سعی می کنند با لایه برداری، پوست خود را جوانسازی و شاداب کنند. ماسک های صورت خانگی نیز که از مواد طبیعی درست شده اند، یکی از راهکارهای زیبایی برای خانم های فرانسوی می باشد.

ماساژ صورت نیز استرس و فشار را از روی پوست آن ها بر می دارد و باعث ایجاد درخشندگی پوست می شود که معمولا ماساژ صورت به منظور زیبایی و سلامت پوست در این کشور طرفداران بسیار زیادی دارد. خانم های فرانسوی معمولا خودشان هم به صورت روزانه یک ماساژ ملایم به صورت می دهند و این کار را زمانی انجام می دهند که به پوستشان مرطوب کننده می زنند.

تونر

زمانی که وقت استفاده از تونر می رسد، خانم های فرانسوی از آب یا گلاب استفاده می کنند. آبی که حرارت ملایم دیده باشد نیز معمولاً یکی از گزینه های انتخابی آن ها برای بعد از شستشو و پاکسازی صورت است.

دانستنی های مهم درباره زیبا و جذاب بودن زنان فرانسوی4

راز موی زیبای خانم های فرانسوی

همان طور که گفتیم، خانم های فرانسوی در هر نوع زیبایی به دنبال این هستند که طبیعی ظاهر شوند و این موضوع در مورد موهایشان هم صدق می کند. آن ها بیش از حد برای مدل دادن به موها با آن ور نمی روند. به جای آن از محصولات درمانی و زیبایی استفاده می کنند.

آن ها عقیده دارند که پیشگیری بهتر از درمان است. آن ها هر روز موهای خود را نمی شویند اما یک روز در میان این کار را انجام می دهند و از سشوار برای خشک کردن موها استفاده نمی کنند. بلکه اجازه می دهند تا موهایشان در معرض هوای آزاد و به طور کاملا طبیعی و بدون هیچ دخالتی از مواد مصنوعی، خشک شود.

دانستنی های مهم درباره زیبا و جذاب بودن زنان فرانسوی18

رژیم غذایی و تناسب اندام خانم های فرانسوی

اندام زیبای خانم های فرانسوی معروف است. در این مورد هم آن ها راه های طبیعی را در پیش می گیرند و با تمرین های ورزشی سعی می کنند اندام خود را متناسب نگه دارند. آن ها در مسیرهای کوتاه تر، از ماشین استفاده نمی کنند و سعی می کنند پیاده روی داشته باشند.

مثلاً به جای آسانسور از پله ها بالا می روند. در مورد رژیم غذایی هم خانم های فرانسوی اصلا به رژیم های سخت اعتقاد ندارند. آن ها معمولاً چیزهایی که می خواهند را می خورند اما در عین حال چاق نمی شوند.

دانستنی های مهم درباره زیبا و جذاب بودن زنان فرانسوی16

راز تناسب اندام آن ها این است که همیشه بهترین وعده های غذایی را در کم ترین میزان ممکن میل می کنند. معمولاً وعده های غذایی آن ها کوچک است اما در همان وعده غذای کم، غذاهای سالم مصرف می کنند و ساعت غذا خوردن آن ها نیز دقیق و مشخص است.

آن ها از محصولات کاملا طبیعی ارگانیک و تازه استفاده می کنند و اصلا اعتقادی به مصرف غذاهای کنسروی و بسته بندی شده ندارند. آن ها مواد غذایی مثل ماهی را بیشتر از سبزیجات و سبزیجات را بیشتر از میوه می خورند.