واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو

18:15 - 1399/10/16
نیوشا ضیغمی ،بازیگر محبوب و هنرمند سینما و تلویزیون ،با انتشار پستی در اینستگرام به خودکشی کودک کاری که در گذشته مهمان برنامه‌ی ماه عسل شده بود واکنش نشان داد
نیوشا ضیغمی

رضا رفت خودکشی کرد به همین تلخی و کوتاهی تنها هجده سال داشت و حتی فرصت فکر کردن به آرزویش را پیدا نکرد حالم خوب نیست از خودم و تمام کسانی که میتوانستند راهی برای رضا و رضاها بسازند و نساختند از اینکه تعداد کودکان و نوجوانانی مانند او هر روز بیشتر میشود و کسی نیست که به فریادشان برسد از اینکه هر روز میبینم استعدادها و سرمایه های کشورم سر چهارراهها درگیر نان شب هستند آقایان ، مسئولین تا دیرتر نشده فکری بکنید اینها فرزندان و آینده این سرزمینند که پرپر میشوند

بیوگرافی و زندگینامه نیوشا ضیغمی

----------------------------------------------------

 • نام :نیوشا
 • نام خانوادگی : ضیغمی
 • تاریخ تولد :1359/4/18
 • محل تولد :تهران
 • تحصیلات :لیسانس روانشناسی کودک
 • همسر:آرش پولادخان

----------------------------------------------------

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو4

نیوشا ضیغمی

زندگی نامه نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در 18 تیر ماه 1359 در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو5

کودکی نیوشا ضیغمی

او فرزند محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور است.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو15

نیوشا ضیغمی در کنار پدر و مادرش

مخالفت پدر و مادر نیوشا ضیغمی برای بازیگری:

وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی

روشا ضیغمی متولد 29 دی ماه 1369 از بازیگران سینما می باشد.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو10

نیوشا ضیغمی و خواهرش روشا

روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کار هنری را با گرافیک آغاز کرده است. اولین تجربهٔ وی در عرصه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی است و همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی شد.

او به تازگی در سریال ماتادور که از شبکه اول سیما پخش می شود در کنار پوریا پور سرخ ، شقایق فراهانی، لیندا کیانی، سام درخشانیو پولاد کیمیایی ایفای نقش کرده است.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو2

روشا ضیغمی و شقایق فراهانی در سریال ماتادور

همسر نیوشا ضیغمی

شا ضیغمی متولد شهر اصفهان است و شغل او تجارت نقره میباشد.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو14

نیوشا ضیغمی و همسرش

نحوه آشنایی و چگونگی ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولادخان

حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

آرش پولادخان:حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو2

نیوشا ضیغمی درکنار همسرش

ملاک ازدواج نیوشا ضیغمی

راستش را بخواهید مهم ترین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و نمی توانستم با مردی که احترام نگذارد و بددهن باشد، ازدواج کنم.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو19

مهریه نیوشا ضیغمی

آرش این ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می کند و همراه و دوست واقعی من است. خیلی طول کشید که او را انتخاب کردم اما شرط و شروطی نگذاشتم که به زور آنها رابطه را حفظ کنم. مهریه ام یک سکه است. نمی توانم درک کنم که 2 خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می زنند.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو19

مادر شدن نیوشا ضیغمی

پدر و مادر شدن تصمیم بسیار بزرگی است و شما برای رسیدن به این تصمیم باید از هر جهت آمادگی داشته باشید. تا به امروز من هنوز این آمادگی را در خودم حس نکردم به همین جهت این موضوع را به زمان دیگری موکول کردیم هرچند که مدتی قبل شایعه شده بود که من در انتظار بچه دار شدن هستم و به زودی صاحب فرزند دختری می شوم. شنیدن این شایعات بی اساس در نوع خودش واقعاً ناراحت کننده است.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو1

خانه داری نیوشا ضیغمی

در زندگی شخصی ام زمانی که درگیر کار خاصی نباشم گاهی درست عین یک زن خانه دار رفتار می کنم و درگیر کارهای خانه نظیر طبخ غذا، شستن لباس و اتوکشی و گردگیری خانه هستم البته اگر پای تعریف از خود نگذارید باید بگویم دستپختم هم به نسبت خوب است.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو1

نیوشا از سفر حج می گوید

نکته ای که برای من بسیار جالب بود این که خانه خدا شبیه به هیچ جایی از دنیا نیست من روز اولی که وارد مکه شدم در شوک بودم، مانند یک قیامت واقعی است ولی شما زنده آن را تجربه می کنید، شاید شنیده باشید که در قیامت هیچ کس به فکر کسی نیست و مادر بچه اش را نمی شناسد. همه از کنار هم رد می شوند و هم را نمی بینند وهمه یکسان هستند. خانه خدا واقعا مانند قیامت است همه یکسان لباس می پوشند و هیچ تفاوتی ندارند و همه افراد به خدای واحد فکر می کنند.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو20

سفر حج نیوشا ضیغمی خسرو شکیبایی و اکبر عبدی همیشه از اسطوره های من بودند و هستند.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو19

عکس اکبر عبدی و مرحوم خسرو شکیبایی

نیوشا ضیغمی و گربه نازش خیلی وابسته به هم هستند این گربه ملوس یکی از بهترین و گران ترین نژاده های گربه می باشد. این گربه از نژاد پرشین که نژاد سلطنتی محسوب میشود.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو0

خانم ضیغمی و گربه اش

کلینیک زیبایی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی و همسرش به تازگی در مراسمی یک کلینیک زیبایی به نام نیوشا ضیغمی و یک گالری نقره جات به نام پولاد خان را با حضور بازیگران مشهور افتتاح کردند. در این مراسم که در خیابان پاسداران تهران برگزار شد، چهره های هنری و رسانه ای حضور داشتند که از میان آن ها می توان به محمدرضا شریفی نیا، سید علی ضیاء، آنا نعمتی، بهنوش بختیاری، رضا رویگری، دانیال عبادی، کمند امیرسلیمانی و... اشاره کرد.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو5

نیوشا ضیغمی و همسرش در مراسم افتتاح کلینیک شان

نیوشا ضیغمی در مورد علت افتتاح این کلینیک زیبایی می گوید:«من پیش از این، یک کلینیک زیبایی و سلامت پوست تاسیس کرده بودم که متاسفانه به دلیل بی درایتی و عدم مسولیت پذیری پزشکی که در این کلینیک با ما همکاری داشت، ترجیح دادم این مرکز را تعطیل کنم. از این پزشک هم در مراجع قانونی طرح شکایت کردم و هنوز هم پیگیر شکایتم هستم. در هر صورت به دلایل اتفاقاتی که افتاد آن مرکز تعطیل شد و بعد از وقفه ای که در این میان ایجاد شد، تصمیم گرفتم کلینیک جدیدی را راه اندازی کنم.»

دنیای بازیگری نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت وبلافاصله بعداز فارغ التحصیلی ازاین کلاس ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی را ایفا کرد. نیوشا ضیغمی سپس در اولین تجربه سینمایی خود در فیلم تردست به کارگردانی محمدعلی سجادی ایفای نقش کردو همین فیلم سبب همکاری دوباره ضیغمی و محمد علی سجادی در فیلم شوریده گشت. وی سپس در فیلم های مواجهه، گناه من، بازی کرد ولی تمام این فیلم ها بعد از چند سال تاخیر اکران محدود شدند و توانایی های نیوشا در این فیلم ها و مخصوصا شوریده چندان دیده نشد. اما سال 85 سال نسبتا خوبی برای ضیغمی که تا آن زمان هیچ کدام از فیلم هایش اکران نشده بودند بود.

با اکران فیلمهای پارک وی و مخصوصا اخراجی ها بالاخره طلسم اکران نشدن فیلم های وی شکست و نقش نرگس در فیلم اخراجی ها با بازی ضیغمی برای مردم ماندگار شد.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو12

زندگینامه و عکس های نیوشا ضیغمی

همچنین وی برای فیلم حس پنهان در بیست ششمین جشنواره فیلم فجر به طور مجمدد نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره شد. ضیغمی بعد از اکران اخراجی ها پله های طرقی را به سرعت پی نمود و در سال های 86 و 87 با فیلم های قرنطینه، تلافی و توفیق اجباری جای خود را در سینما به عنوان یک ستاره و سوپرستار تثبیت کرد.

اما بعد از اکران این فیلم ها نیوشا دیگر حاضر به بازی در هر فیلمی نبود چون دیگر طرفداران بیشماری پیدا کرده و مردم از او انتظار بیشتری داشتند وبه همین دلیل حدود یک سالی در هیچ فیلمی بازی نکرد در عوض دفتر سینمایی را گشود تا در این دفتر از فیلم های خوب سینمایی حمایت شود و با این کار وی پا به عرصه تهیه کنندگی گذاشت. ضیغمی سپس درفیلم هایی همچون اخراجی ها 2، زمهریر، دموکراسی تو روز روشن، پرستوهای عاشق، پرتقال خونی، دختر شاه پریون، سرخابی، چارسو ایفای نقش کرد.

تهیه کنندگی نیوشا ضیغمی

سرمایه گذاری بر روی فیلم پرتقال خونی به کار گردانی سیروس الوند اولین تجربه ضیغمی در عرصه تهیه کنندگی است.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو2

او با فیلم «پرتقال خونی» در جشنواره فیلم فجر گذشته حضور داشت، اما این بار او فقط بازیگر نبود، نیوشا ضیغمی به همراه همسرش «آرش پولادخان» سرمایه گذاری این فیلم را هم به عهده داشتند.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو20

فیلم شناسی نیوشا ضیغمی

فیلم های سینمایی نیوشا ضیغمی

 • حیرانی1393
 • آدم باش1393
 • ایران برگر 1393
 • دریا و ماهی پرنده1393
 • آینه شمعدون 1391
 • فیتیله و ماه پیشونی1390
 • گشت ارشاد 1390
 • چارسو 1389
 • دختر شاه پریون1389
 • یکی برای همه1389
 • پرتقال خونی1389
 • پرستوهای عاشق1389
 • زمهریر 1389
 • دموکراسی تو روز روشن1389
 • اخراجی ها 21387
 • تلافی 1386
 • توفیق اجباری 1386
 • قرنطینه 1386
 • اخراجی ها 1385
 • پارک وی 1385
 • حس پنهان 1385
 • گناه من 1385
 • تردست 1383
 • شوریده 1383
 • مواجهه 1386

مجموعه تلویزیونی

 • راستش را بگو
 • در چشم باد

جشنواره ها

کاندیدا نقش اول زن برای فیلم شوریده در بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو1

عکسهای نیوشا ضیغمی

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو0

نیوشا ضیغمی و همسرش آرش پولاد خان در خارج از کشور

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو9

نیوشا ضیغمی در فیلم سینمایی دریا و ماهی پرنده

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو2

عکس اینستاگرام نیوشا ضیغمی و همسرش

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو4

نیوشا ضیغمی و همسرش سر سفره هفت سین

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو7

بازی نیوشا ضیغمی در فیلم ایران برگر

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو12

نیوشا ضیغمی در فیلم ایران برگر

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو15

نیوشا ضیغمی در کنار کودکان کار

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو7

اینستاگرام نیوشا ضیغمی و همسرش

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو17

نیوشا ضیغمی و همسرش در حرم امام رضا(ع)

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو15

نیوشا ضیغمی در پشت صحنه فیلم دریا و ماهی پرنده

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو10

عکسی از نیوشا ضیغمی و حیوان خانگی اش

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو3

نیوشا ضیغمی در حال هم زدن غذای نذری اربعین

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو16

برف بازی نیوشا ضیغمی

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو16

نیوشا ضیغمی و همسرش در فستیوال مسکو

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو13

جشن تولد نیوشا ضیغمی

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو3

لباس نیوشا ضیغمی در مسکو

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو0

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار جمعی از هنرمندان

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو10

عکس جدید آتلیه ای نیوشا ضیغمی

واکنش تند نیوشا ضیغمی به خودکشی یک کودک کار + ویدئو15

نیوشا ضیغمی و همسرش در فستیوال فیلم روسیه