عکس دیده نشده و باورنکردنی از ترلان پروانه در کنار آقای مجری

12:59 - 1399/10/16
عکس دیده نشده ترلان پروانه او را در آغوش عمو پورنگ نشان می دهد
ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر جوان و خوش چهره سینمای ایران است که چندی قبل به عنوان نامزد زیباترین زن جهان انتخاب شد. او مجرد است و هرزگاهی حواشی پیرامونش شکل می گیرد. به تازگی او به سریال آهوی من مارال پیوسته است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس دیده نشده ترلان پروانه را در آغوش عمو پورنگ برای شما قرار دهیم

عکس دیده نشده ترلان پروانه بازیگر

عموپورنگ این عکس را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

عکس دیده نشده و باورنکردنی از ترلان پروانه در کنار آقای مجری13

عکس دیده نشده ترلان پروانه بازیگر

بد نیست بدانید «ترلان پروانه» مارالِ ناصرالدین شاه شد

ترلان پروانه به عنوان جدیدترین بازیگر سریال نمایش خانگی «آهوی من مارال» به این مجموعه پیوست.

انتخاب بازیگران سریال نمایش خانگی آهوی من مارال ادامه دارد و ترلان پروانه جدیدترین بازیگر این اثر است که قرار است نقش مارال را ایفا کند.

پیش از این حسن معجونی برای ایفای نقش ناصرالدین شاه قاجار با این پروژه قرارداد بسته است همچنین الهام کردا برای نقش انیس الدوله، شبنم مقدمی و تعدادی دیگر از بازیگران برای این سریال انتخاب شده و قرارداد بسته‌اند.

عکس دیده نشده و باورنکردنی از ترلان پروانه در کنار آقای مجری0

پریسا شمس، معصومه یزدانی، ابراهیم قربانپور تیم نویسندگان این مجموعه را تشکیل می دهند که بخش‌هایی از سریال در استانبول قدیم روایت می شود.

سریال آهوی من مارال که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می‌گذرد در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود، فصل اول ۱۵ قسمت و فصل دوم در ۲۵ قسمت خواهد بود.

عکس دیده نشده و باورنکردنی از ترلان پروانه در کنار آقای مجری2

عکس دیده نشده ترلان پروانه با اسب

موضوع این سریال به عشق ناصرالدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن، می‌پردازد همچنین داستان‌هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و…

در خلاصه قصه این سریال آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه می‌رسد و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدرقدرتی امر می‌کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان…

عکس دیده نشده و باورنکردنی از ترلان پروانه در کنار آقای مجری13

سریال نمایش خانگی آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه‌کنندگی مشترک سعید خندق‌آبادی و بهروز خوش‌رزم تولید می‌شود.