ست کامل لباس با رژ قرمز

18:41 - 1399/10/16
سوال بسیاری از خانم های جوان این است که چه مدل لباس هایی را با رژ قرمز ست کنیم بهتر است؟ در این مطلب به جواب این سوال پی خواهید برد.
رژ لب

انتخاب لباس مناسب رژلب قرمز

رژلب قرمز را همه خانم ها دوست دارند و جزو پر استفاده ترین رژلب ها محسوب میشود که چهره را حساب جذاب و زیبا میکند. هنگام اسنفاده از رژلب قرمز باید برخی نکات مانند رنگ لباس را در نظر بگیرید تا آرایش و لباس تان هماهنگ باشند.

توجه داشته باشید که با هر لباسی که دلتان خواست نمیتوانید رژلب قرمز بزنید، این رژلب جذاب فقط با برخی لباس های خاص قابل استفاده است.

ست کامل لباس با رژ قرمز2

انتخاب لباس برای رژلب قرمز

لباس مشکی

بهترین لباسی که میتوانید با رژلب قرمز هماهنگ کنید لباس مشکی است، همانطور که میدانید ترکیب قرمز و مشکی فوق العاده است و شما اگر لباس مشکی بپوشید و رژلب قرمز بزنید در مجلس تک خواهید شد.

ست کامل لباس با رژ قرمز2

ست رژلب قرمز و لباس مشکی

لباس سفید

لباس سفید هم گزینه خوبی برای استفاده از رژلب قرمز است زیرا سفید یک رنگ بی روح است و به یک رژلب جیغ مانند قرمز نیاز دارد تا استایلی جذاب به شما ببخشد.

ست کامل لباس با رژ قرمز0

رژلب مناسب برای لباس سفید

لباس قرمز

لباس قرمز با رژلب قرمز معرکه میشود شاید فکر کنید که رژلب با لباس همرنگ باشد خوب نیست ولی تصویر زیر نشان میدهد که رژلب قرمز با لباس قرمز چه ترکیب بی نظیری است.

ست کامل لباس با رژ قرمز2

با لباس قرمز چه رژلبی بزنیم؟

لباس طوسی

اگر لباس مجلسی تان طوسی رنگ است و نمیدانید چه رنگ رژلبی بزنید پیشنهاد ما رژلب قرمز است، در تصویر زیر مایلی سایرس را با لباس طوسی و رژلب قرمز مشاهده میکنید که چقدر زیبا شده است.

ست کامل لباس با رژ قرمز18

ست لباس طوسی و رژلب قرمز