پیشنهاد نمایش کمدی دیدنی توسط مهدی پاکدل + ویدئو

21:39 - 1399/10/15
مهدی پاکدل در تازه ترین پست اینستاگرامی خود تیزری از یک نمایش کمدی آنلاین و دیدنی را برای دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشت و آنها را دعوت به تماشای این نمایش کمدی کرد.
مهدی پاکدل

تماشای آنلاین نمایش کمدی "آن سوی آینه" به کارگردانی علی سرابی و با بازی ریما رامین فر،مارال بنی آدم ، پژمان جمشیدی و علی سرابی هم اکنون در پلت فرم هامون https://hamoun.net برای شما ایرانیان عزیز در خارج از کشور اگر از تماشای آنلاین نمایش لذت بردید ، حتما دیدن نمایش را به عزیزانتان پیشنهاد کنید . Happy New Year 2021 جدیدترین خبرهای تئاتر را طریق اینستاگرام هامون دنبال کنید

ازدواج مجدد مهدی پاکدل صحت دارد؟!

مهدی پاکدل یکی از بازیگران آرام و بی حاشیه دنیای هنر است که اولین بار با فیلم آبی حمید لبخنده در سال 79 به دنیای سینما راه یافت و با بازی در نقش هایی موفق راهش را در دنیای هنر هموارتر کرد.

اگرچه مهدی پاکدل همواره سعی میکند که از حواشی به دور باشد اما انتشار یک عکس در کنار خانم بازیگر و فاصله کمی که بین آنها وجود دارد حواشی را برای آقای بازیگر رقم زد.

ماجرای ازدواج مجدد مهدی پاکدل چیست

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه ای شد.

پیشنهاد نمایش کمدی دیدنی توسط مهدی پاکدل + ویدئو13

عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور

رعایت نشدن فاصله بین آقا و خانم بازیگر در این عکس موجب گمانه زنی هایی از ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شد اما این موضوع تا به این لحظه مورد تایید یا تکذیب هیچ کدام از این چهره های مشهور قرار نگرفته است .

پیشنهاد نمایش کمدی دیدنی توسط مهدی پاکدل + ویدئو6

مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور و سحر دولتشاهی

مهدی پاکدل بازیگری که با نقش طاهر در سریال ستایش بیشتر از قبل در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید نقش های زیادی را در سینما ، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است .

پیشنهاد نمایش کمدی دیدنی توسط مهدی پاکدل + ویدئو7

عکسی از رعنا آزادی ور در کنار مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور یکی از بازیگران سینما است که اولین بار با فیلم مارمولک در سال 82 به دنیای سینما راه یافت و سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی جدیدترین تجربه بازیگری او در سینما است.

پیشنهاد نمایش کمدی دیدنی توسط مهدی پاکدل + ویدئو10

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در نمایش خانه بوشاسپ درازدست

نمایش خانه بوشاسپ درازدست به کارگردانی علی اتحاد که سال 96 روی صحنه رفت اولین تجربه تئاتری رعنا آزادی ور بود که در این نمایش با مهدی پاکدل همبازی شد.

پیشنهاد نمایش کمدی دیدنی توسط مهدی پاکدل + ویدئو19

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی سال 89 با هم ازدواج کردند اما این زندگی مشترک چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال 95 از هم جدا شدند.