تصویر باورنکردنی نیلوفر پارسا بعد از ازدواج

10:20 - 1399/10/15
عکس جدید نیلوفر پارسا چند روز بعد از انتشار خبر ازدواجش منتشر شد
نیلوفر پارسا

نیلوفر پارسا بازیگر جوان و خوش چهره ایرانی است که با بازی در سریال آوای باران معروف شد. این بازیگر جوان چند روز پیش در صفحه اینستاگرامش خبر ازدواجش را اعلام کرد. او با مهدی حسینی ازدواج کرد.

عکس جدید نیلوفر پارسا بعد ازدواج

نیلوفر پارسا عکس جدیدی از خودش منتشر کرد

تصویر باورنکردنی نیلوفر پارسا بعد از ازدواج18

عکس جدید نیلوفر پارسا بازیگر جوان

بد نیست درباره نیلوفر پارسا بیشتر بدانید

نیلوفر پارسا متولد بیست و هفتم فروردین ماه سال شصت و نه در تهران است. این دختر دهه شصتی ، دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات است. رشته ای که کم تر هنرپیشه های سینما و تلویزیون ، در آن تحصیل کرده اند و البته ارتباطی هم به فعالیت در رشته های هنری ندارد. نیلوفر پارسا، هنرپیشه سینما و تلویزیون است و گفته شده است که اخیر با مهدی حسینی که سابقه بازیگری تئاتر دارد، ازدواج کرده است.

تصویر باورنکردنی نیلوفر پارسا بعد از ازدواج0

بازیگر معروف

ازدواج نیلوفر پاسا با مهدی حسینی آنطور که خیلی‌ها انتظار داشتند در اینستاگرام این دو فعال بازیگری ایران، بازتاب پیدا نکرده و احتمالا در روزهای آینده، تصاویری از لباس عروس این هنرپیشه سینما و تئاتر کشورمان در زمستان ۹۹ رونمایی شود. ریحانه پارسا خواهر نیلوفر پارسا نیست.

تصویر باورنکردنی نیلوفر پارسا بعد از ازدواج8

نیلوفر پارسا بازیگر

نیلوفر پارسا، فعالیت های هنری خود را از تئاتر های تهران آغاز کرد. در چند نقش کوتاه در سریال: شاید برای شما هم اتافق بیفتد حضور یافت و پس از آن در نقش بینا در سریال آوای باران، مطرح شد. اینستاگرام نیلوفر پارسا، ۱۲۰ هزار دنبال کننده دارد. به بهانه عکس جدید نیلوفر پارسا درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

تصویر باورنکردنی نیلوفر پارسا بعد از ازدواج2

نیلوفر پارسا از جمله هنرجویان مدرسه بازیگری استاد امین تارخ است که از نخستین مدارس بازیگری ایران محسوب می شود. نیلوفر پارسا، مثل روشنک گرامی، طراح لباس نیست اما علاقه زیادی به موسیقی و مدلینگ دارد. در حوزه یوگا نیز فعالیت دارد.