تصویر باورنکردنی ترلان پروانه

08:59 - 1399/10/14
در این تصویر ترلان پروانه در گذر زمان در کنار برادرش دیده می شود
ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که مجرد است و تابحال ازدواج نکرده است. این بازیگر جوان در صفحه شخصی اش عکسی با برادرش منتشر کرد که در آن گذشت زمان را نشان می داد.

عکس ترلان پروانه در گذر زمان

ترلان پروانه تصاویری از خود و برادرش در زمان حال و کودکی منتشر کرد.

ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون تصاویری از کودکی و زمان حال خود در کنار برادرش در فضای مجازی منتشر کرد. او درباره این عکس گفت که در ایام قرنطینه به فکر بازسازی عکس قدیمی خودش با برادرش افتاده و این کار را به تمام افرادی که در خانه، قرنطینه هستند پیشنهاد می‌کند. او در پست خود نوشت:

تصویر باورنکردنی ترلان پروانه19

عکس ترلان پروانه در گذر زمان

“خب اول داستان عکس سمت راست رو بگم بهتون، n سال پیش همین موقع‌ها خالم تصمیم گرفت منو داداشمو شبیه مامان بابامون کنه و عکس بگیره. ما هم الان تصمیم گرفتیم این عکسو بازسازی کنیم که خاطرش زنده بشه. شما هم میتونید با هر کسی که الان قرنطینه رو سپری میکنید (یا حتی تنهایی) عکس قدیمیتون رو بازسازی کنید و تو پست و استوری تون منو تگ کنید و حتما از هشتگ بعداز n سال استفاده کنید که منم ببینم.هشتگ این چالش هم برای خودمونه بنظرتون این عکس برای چه سالی هست؟ تغییر کردیم یا نه؟”

تصویر باورنکردنی ترلان پروانه10

ترلان پروانه و برادرش

بد نیست درباره ترلان پروانه بیشتر بدانید

ترلان پروانه در تاریخ ۱۸ تیرماه سال ۱۳۷۷ در شیراز متولد شد. در حال تحصیل رشته گرافیک است، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است. به بهانه عکس ترلان پروانه در گذر زمان درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

تصویر باورنکردنی ترلان پروانه12

ترلان پروانه

وی به خاطر سیمای زیبایش از همان کودکی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. برای اولین بار در ۳ سالگی بطور اتفاقی خانمی در فرودگاه از چهره وی خوشش آمد و به مادرش پیشنهاد بازی ترلان را در یک تیزر تبلیغاتی شامپو داد و مادرش با علاقه قبول کرد بعد از مدتی جذب برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک شد. این سر آغاز ورود ترلان پروانه به عرصه نمایش بود. پس از آن وی در برنامه‌های آموزشی شبکه یک و شبکه جام جم سیما به ایفای نقش پرداخت. او پس از نشان دادن استعدادهایش به طور جدی وارذ عرصه نمایش و بازیگری شد.

تصویر باورنکردنی ترلان پروانه18

در سال ۱۳۸۲ اولین بار با سریال بچه‌های پایش به مجموعه‌های تلویزیونی باز شد، سپس در جایزه بزرگ مهران مدیری و خوش غیرت محصول سال ۸۳ حضور داشت.

تصویر باورنکردنی ترلان پروانه19

بازیگر ایرانی

فیلم رویای آخر نیز اولین کار سینمایی‌اش بود. ترلان پروانه تاکنون بیش از ۶۰ کار تلویزیونی و سینمایی انجام داده است. وی در سال ۱۳۹۰ و در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد.