با کاربرد های مختلف فوندیشن آشنا شوید

16:16 - 1399/10/14
فوندیشن جزو محصولات آرایشی محبوب خانم ها محسوب می شود و هرگونه لک، گودی و ... را از صورت بانوان از بین می برد.
فوندیشن

همه چیز درباره فوندیشن ها

داشتن پوست صاف و درخشان اولین خواسته هر خانمی است که باعث زیبایی آن ها میشود, اما اگر شما هم مثل خیلی از افراد پوست خوبی ندارید نگران نباشید امروزه با محصولات آرایشی جدید هر کسی میتواند صاحب پوستی صاف و بدون ایراد شود. فوندیشن یک محصول آرایشی است که برای داشتن پوست شفاف و زیبا کمک بسیار بزرگی میکند و میتوان گفت فوندیشن یک معجزه آرایشی است که جوش ها, لکه ها, قرمزی, کبودی, ضایعات و فرو رفتگی های پوست صورت را به خوبی میپوشاند و ناپدید میکند.

با کاربرد های مختلف فوندیشن آشنا شوید9

فوندیشن چه کاربردی دارد؟

چند نوع فوندیشن داریم؟

  • فوندیشن مایع
  • فوندیشن پودری
  • فوندیشن کفی

فوندیشن ها رنگ های مختلفی دارند که هرکس باید متناسب با رنگ پوست اش انتخاب کند, برای اینکه بهترین فوندیشن را برای خود انتخاب کنید بهتر است قبل از خرید چند رنگ از فوندیشن ها را روی پوست تان امتحان کنید و نزدیک ترین رنگ به پوست تان را انتخاب کنید.

با کاربرد های مختلف فوندیشن آشنا شوید20

چگونه از فوندیشن استفاده کنیم؟

روش استفاده از فوندیشن

ابتدا صورت تان را به خوبی بشویید و سپس مرطوب کننده بزنید, مرحله بعدی باید پرایمر بزنید تا آرایش تان ماندگاری بیشتری داشته باشد. بعد از پرایمر نوبت به کانسیلر میرسد که باید زیر چشم ها و قسمت هایی از پوست که لکه دارد از کانسیلر استفاده کنید.

اکنون زمان استفاده از فوندیشن است با یک براش آرایشی مناسب شروع کنید و فاندیشن را به خوبی روی تمام صورت تان پخش کنید, برای اینکه تفاوت رنگ صورت و گردن آشکار نباشد بهتر است به گردن تان هم فوندیشن بزنید. بعد از فوندیشن سراغ پنکیک بروید و آرایش پوست صورت تان را تکمیل کنید.