حرکات عاشقانه نگین معتضدی با همسرش + عکس

17:07 - 1399/10/13
در این تصویر نگین معتضدی با همسرش را در کنار هم مشاهده می کنید
نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که چندی پیش خبر ازدواجش در فضای مجازی منتشر شد. این بازیگر با اخلاق با بازی در سریال های مهران مدیری معروف شد.

عکس نگین معتضدی با همسرش

عکسی که نگین معتضدی از همسرش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

زیبا هوای حوصله ابری است چشمی از عشق ببخشایم تا رود آفتاب بشوید، دلتنگی مرا زیبا هنوز عشق در حول و حوش چشم تو می‌چرخد از من مگیر چشم دست مرا بگیر و کوچه‌های محبت را با من بگرد

حرکات عاشقانه نگین معتضدی با همسرش + عکس14

عکس نگین معتضدی با همسرش

یادم بده چگونه بخوانم تا عشق در تمامی دل‌ها معنا شود یادم بده چگونه نگاهت کنم که تردی بالایت در تندباد عشق نلرزد زیبا آن‌گونه عاشقم که حرمت مجنون را احساس می‌کنم آن‌گونه عاشقم که نیستان را یک‌جا هوای زمزمه دارم

حرکات عاشقانه نگین معتضدی با همسرش + عکس6

تصویر نگین معتضدی با همسرش

بد نیست واکنش نگین معتضدی به شایعه ازدواج دومش را ببینید

به تازگی نگین معتضدی بازیگر تلویزیون با امین امانی کارگردان تلویزیون ازدواج کرده است. بعد از این اتفاق، شاهد خبر‌هایی در فضای مجازی مبنی بر ازدواج دوم این بازیگر، مطرح شد، اما او با انتشار فیلمی در صفحه شخصیش ضمن رد این موضوع گفت: سلام به همگی؛ از طرف خودم و همسرم به دلیل محبت هایتان تشکر کنم. این چند روز مسئله‌ای حاشیه ساز شده است که لازم دانستم درباره آن توضیح بدهم.

حرکات عاشقانه نگین معتضدی با همسرش + عکس3

این بازیگر ادامه داد: شناسنامه ام را به شما نشان می‌دهم که ثابت شود، من فقط یکبار ازدواج کردم و نام یک نفر در شناسنامه من است. امیدوارم روزی برسد که نخواهیم با انتشار اخبار دروغ برای صفحات خود، مخاطب جذب کنیم.

حرکات عاشقانه نگین معتضدی با همسرش + عکس11

بازیگر ایرانی

نگین معتضدی زادهٔ ۳ مهر ۱۳۶۴ در حصار بوعلی، شهر کوچکی در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد و در سریال‌های گذر از رنج‌ها، تکیه بر باد و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و همچنین اپیزود چهارگاه سریال روزهای بهتر ایفای نقش داشت. او در برنامه دورهمی مهران مدیری به عنوان مهمان حضور داشت.