تیپ جنجالی سپیده خداوردی در آسانسور + عکس لورفته

12:42 - 1399/10/13
در این عکس تیپ سپیده خداوردی را در سلفی آسانسوری می بینید
سپیده خداوردی

سپیده خداوردی بازیگر معروف ایرانی است که به تازگی در سریال خانه امن ایفای نقش کرده بود و پس از آن در سریال بیگانه ای با من است نیز خیلی کوتاه بازی کرد.

تیپ سپیده خداوردی در آسانسور

سپیده خداوردی با انتشار عکس زیر نوشت:

می ترسم از بعضی آدمها … آدمهایی که امروز دوستت دارند و فردابدون هیچ توضیحی رهایت می کنند آدمهایی که امروز پای درد دلت می نشینند و فردا بیرحمانه قضاوتت می کنند آدمهایی که امروز لبخندشان را می بینی و فردا خشم و قهرشان … آدمهایی که امروز قدرشناس محبتت هستند و فردا طلبکار محبتت … آدمهایی که امروز با تعریف هایشان تو را به عرش می برند و فردا سخت بر زمینت می زنند

تیپ جنجالی سپیده خداوردی در آسانسور + عکس لورفته14

تیپ سپیده خداوردی در آسانسور

آدمهایی که مدام رنگ عوض می کنند امروز سفیدند، فردا خاکستری‍‍، پس فردا سیاه آدمهایی که فقط ظاهرا آدمند …! چیزی هستند شبیه مداد رنگی های دوران بچگی مان !! هر چه بخواهند می کشند هر رنگ که بخواهند می زنند …!!!

تیپ جنجالی سپیده خداوردی در آسانسور + عکس لورفته2

بد نیست درباره سپیده خداوردی بیشتر بدانید

سپیده خداوردی متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۶۰ در اراک و بزرگ شده تهران است. در هنرستان موسیقی خوانده و لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد است. سالها رهبر ارکستر ملی بوده. فعالیت سپیده خداوردی در موسیقی از سال ۱۳۶۸ وقتی ۸ ساله بود شروع شد. او یک برادر کوچکتر از خود دارد که متولد ۶۳ است و مهندسی معدن خوانده ولی شغلش نقاشی و مجسمه سازی است

تیپ جنجالی سپیده خداوردی در آسانسور + عکس لورفته13

تیپ سپیده خداوردی روی فرش قرمز

در سال ۱۳۷۴ وارد ارکستر فرهنگسرای بهمن شد، یکسال بعد در ارکستر صدا و سیما می نواخت سپس از سال ۷۸ به گروه ارکستر ملی پیوستساز اصلی وی پیانو است اما توانایی نواختن ساز تار و تنبک را نیز دارد و سال ها با استاد محمدرضا شجریان در تورهای مختلف داخلی و خارجی همکاری داشته است.

تیپ جنجالی سپیده خداوردی در آسانسور + عکس لورفته1

سپیده خداوردی و پسرش

سپیده خداوردی خرداد ۱۳۹۱ با امین نظری ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک پسر بنام سامیار متولد تیر ۱۳۹۴ است. چند صباحی است خبر طلاق سپیده خداوردی در فضای مجازی منتشر شده است. علت جدائی سپیده خداوردی در صورت صحیح بودن این خبر مشخص نیست.

تیپ جنجالی سپیده خداوردی در آسانسور + عکس لورفته4

بازیگر معروف و پسرش

زندگی هنری

فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ وقی ۱۹ ساله بود با تئاتر دانشجویی شروع کرد. سپیده خداوردی بازیگری را با مجموعه “بچه های خیابان” همایون اسعدیان آغاز کرد. وی در فیلم ها و سریال های متعددی مانند:“ایستگاه بهشت” به کارگردانی نادر مقدس، “قهوه اسپرسو” به کارگردانی رضا بهشتی، “یک گوشه پاک و پرنور” به کارگردانی علی موذنی، “گیلعاد” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و … به ایفای نقش پرداخته است.