تولد لاکچری همسر علیرضا بیرانوند در بلژیک + تصاویر

23:42 - 1399/10/11
علیرضا بیرانوند دروازه بان آنتورپ بلژیک که به اتفاق همسر و فرزندانش بارانا و طاها در این کشور حضور دارند عکسی خانوادگی به مناسبت تولد همسر وی را فرزندانش منتشر کرده اند.
علیرضا بیرانوند

​ فرزندان گلر محبوب تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار عکس های از پدر و مادر خود تولد مادرشان را تبریک گفته اند.

همسر علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند متولد ۳۰ شهریور سال ۷۱ در خرم آباد استان لرستان است. او در سن بسیار کم ازدواج کرده و متاهل است. علیرضا بیرانوند در سال ۱۳۸۹ و در سن ۱۸ سالگی ازدواج کرد، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام طاها و یک فرزند دختر به نام بارانا می باشد. او یکی از دلایل موفقیتش را ازدواج در سن پایین عنوان کرده است. فرزندان گلر محبوب تیم ملی با انتشار عکس های آتلیه ای تولد مادرشان را تبریک گفته اند.

بارانا بیرانوند با انتشار عکسی خانوادگی نوشت: مامان جوونِ قشنگم تولدت مبارک.

طاها بیرانوند نیز نوشت : مامان جوونِ قشنگم تولدت مبارک عاشقتم

تولد لاکچری همسر علیرضا بیرانوند در بلژیک + تصاویر14

همسر علیرضا بیرانوند و فرزندانشان

نماینده ایران برای توپ طلای آسیا

مراسم برترین های فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۰ طبق برنامه باید در این هفته ها برگزار می‌شد اما آنطور که روزنامه معتبر الریاضیه نوشته، قرار است که به سال جدید میلادی منتقل شود. البته هنوز زمان برگزاری این مراسم مشخص نیست.

برای انتخاب بهترین بازیکن، همچون سال های اخیر خبری از حضور لژیونرها نیست و تنها از بازیکنان شاغل در آسیا بهترین بازیکن انتخاب می‌شود و ایران نیز یک نماینده دارد؛ علیرضا بیرانوند. او اگرچه اکنون بازیکن آنتورپ محسوب می‌شود اما در بیشتر روزهای سال ۲۰۲۰ بازیکن پرسپولیس بود و توانست با این تیم قهرمان لیگ برتر ایران نیز بشود.

تولد لاکچری همسر علیرضا بیرانوند در بلژیک + تصاویر14

همسر علیرضا بیرانوند در بلژیک

اکرم عفیف ستاره قطری السد، سالم الدوساری هافبک سعودی الهلال، تومواکی ماکینو ستاره ژاپنی، کیم بو کوینچ کره ای و احمد الظفیری کویتی دیگر گزینه های کسب توپ طلا هستند. منابع الریاضیه خبر داده اند که شانس این بازیکن کویتی و همچنین اکرم عفیف و سالم الدوساری بیشتر از بقیه بازیکنان است.

ممکن است که توپ طلای آسیا ۲۰۲۰ به بازیکنی داده نشود و در سال جدید این شش بازیکن با شش ستاره دیگر برای کسب این جایزه تلاش کنند.

همسر علیرضا بیرانوند در بلژیک

گلر ملی‌پوش اسبق پرسپولیس با درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توجه بسیاری از دوستداران دنیای فوتبال را به سوی خود جلب کرد. و این روزها به عنوان دروازه بان تیم فوتبال آنتورپ بلژیک در این کشور حضور دارد. علیرضا بیرانوند و خانواده اش به واسطه حضور او در آنتورپ در بلژیک زندگی می کنند.