تبلیغ عجیب نجمه جودکی + واکنش او

10:01 - 1399/10/11
تصویری عجیب از نجمه جودکی مجری در انتهای الوند را بر روی بیلبورد تبلیغاتی ببینید.
نجمه جودکی

نجمه جودکی مجری در انتهای الوند متولد سال ۱۳۶۹ در تهران می باشد. او که در رشته معماری تحصیل کرده است از طریق رضا رشیدپور مجری معروف وارد عرصه گویندگی شد.

این مجری زن متاهل است و همسر او مهدی پارسا زاده نام دارد .

عکس نجمه جودکی مجری در انتهای الوند

نجمه جودکی، مجری برنامه «در انتهای الوند» نسبت به انتشار تصویرش در ورودی یک مجموعه تفریحی واکنش نشان داد.

تبلیغ عجیب نجمه جودکی + واکنش او1

عکس خانم مجری روی بیلبورد تبلیغاتی

بیشتر بدانید از گفتگو با نجمه جودکی

در اجرا‌هایتان چقدر خودتان بودید؟

من خیلی آدم یکدستی نیستم و مدام در حال تغییر هستم. در طول زندگی شخصی‌ام نیز به همین صورت عمل می‌کنم. وقتی در حال اجرا هستم همیشه و در همه‌جا خوشحالم و لبخند از روی لبانم محو نمی‌شود.

تبلیغ عجیب نجمه جودکی + واکنش او4

همیشه سعی کردم قبل از اجرا‌هایم خیلی با آدم‌هایی که حالم را دگرگون می‌کنند در ارتباط نباشم که اجرایی خوب و عالی داشته باشم. در اجرا‌هایم کاملا خودم هستم، منتها خودمی که سعی کرده است در لحظه اجرا خودش را متعلق به مردم بداند و به هیچ‌چیز دیگری فکر نکند.

تبلیغ عجیب نجمه جودکی + واکنش او20

نجمه جودکی مجری در انتهای الوند

به این فکر می‌کنم که نجمه جودکی باشم که خودش از نوع تلویزیونی است؛ خودم را مدیون مردم می‌بینم و در آن یک ساعتی که اجرا می‌کنم مال مردم هستم، باید زندگی شخصی خود را فراموش کنم و با مردم باشم.

تبلیغ عجیب نجمه جودکی + واکنش او3

در اجرا‌هایتان خیلی بداهه صحبت می‌کنید، فکر نمی‌کنید این شیوه اجرا به جذب مخاطب لطمه وارد کند.

من چنین تفکری از اجرا‌هایم ندارم و فکر نمی‌کنم این شیوه اجرا از مخاطب من بکاهد. من کلا از متن فراری هستم و سعی می‌کنم در برنامه‌هایم نکته‌هایی از پیش تعیین شده‌ پیش خودم داشته باشم، مگر این‌که اتفاق خاصی بیفتد و با آن متن ارتباط برقرار کنم و در اجرایم از آن استفاده کنم. احساس می‌کنم در قالب گذاشتن مجری باعث بروز اتفاق خوبی در کار نخواهد شد و مردم ما را پس می‌زنند.