بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر

09:43 - 1399/10/11
در این مطلب تصاویر چند بازیگر گیاهخوار معروف را برای شما قرار می دهیم
گیاهخوار

چند سالی است که تب گیاهخواری در جهان شدت گرفته و افراد زیادی برای همیشه با گوشت خداحافظی کرده و خود را گیاهخوار می کنند. چهره های معروفی نیز به این گروه پیوسته اند.

چند بازیگر گیاهخوار

در این تصاویر بازیگرانی را مشاهده می کنید که گیاهخوار هستند

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر16

هدیه تهرانی

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر3

شهره سلطانی

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر10

میترا حجار

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر11

جواد رضویان

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر9

فرهاد آییش و همسرش

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر8

فلور نظری

بد نیست درباره میترا حجار بیشتر بدانید

میترا حجار زاده ۱۵ بهمن ١٣۵۵ در مشهد بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

حجار بازیگری را از سال ۱۳۷۶ با حضور در نقشی کوتاه در فیلم غریبانه ساخته احمد امینی آغاز کرد. او بلافاصله همکاری با کارگردان‌های بزرگی همچون مسعود کیمیایی، احمدرضا درویش و بهرام بیضایی را تجربه کرد. اولین تجربه حضور تلویزیونی او بازی در مجموعه پلیس جوان به کارگردانی سیروس مقدم است.

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر11

میترا حجار بازیگر

از دیگر کارهای او بازی در نمایش‌هایی چون هملت و دایی وانیا است که دومی در فرانسه روی صحنه رفت. همچنین در زمینه موسیقی نیز در حال فعالیت است. وی با پدرام پوراکبری خواننده و بازیگر نوجوان همکاری داشته‌است. حجار در سال ۱۳۸۲ ایران را به قصد فرانسه ترک کرد و سپس برای تحصیل در رشته کارگردانی به آمریکا سفر نمود. میتراحجار این بازیگر گیاهخوار در حال حاضر در ایران است و به نظر می‌رسد خواهان ادامه فعالیت هنری خود در ایران باشد.

او پیش از ترک ایران در فیلم‌های فریاد، متولد ماه مهر، اعتراض، سگ کشی، رخساره، شب‌های تهران، قارچ سمی، ملاقات با طوطی، بازنده، رازها، جنایت، صورتی، فراری، مزاحم، این ترانه عاشقانه نیست و زمستان است حضور داشت.

بازیگران معروف گیاهخوار ایرانی را بشناسید + تصاویر11

بازیگر معروف

وی در مصاحبه خود با ماهنامه فیلم گفت: چیزی که من در این مدت متوجه‌اش شده‌ام این است که سطح فیلم‌ها نسبت به زمانی که من از این‌جا رفتم خیلی نزول پیدا کرده‌است.

وی در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم خداحافظی طولانی به کارگردانی فرزاد مؤتمن نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد