نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار دخترش لنا + استایل جذاب

20:05 - 1399/10/10
عکس جدید نیوشا ضیغمی و همسرش را در کنار دخترش مشاهده می کنید
نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف ایرانی است که به تازگی برای بار دوم بینی اش را عمل کرده و تغییر چهره محسوسی داشته است. او ازدواج کرده و یک دختر بانمک دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس جدید نیوشا ضیغمی و همسرش را در کنار دخترش لنا برای شما قرار دهیم.

عکس جدید نیوشا ضیغمی و همسرش

در این تصویر نیوشا ضیغمی را در کنار همسر و فرزندش می بینید

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار دخترش لنا + استایل جذاب16

عکس جدید نیوشا ضیغمی و همسرش و دختر آنها

بد نیست درباره نیوشا ضیغمی بیشتر بدانید

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. وی فرزند محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور است. او و خانواده‌اش در خیابان میرداماد زندگی می‌کردند و اصالتاً اهل استان کرمانشاه است. نیوشا ضیغمی بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت.

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار دخترش لنا + استایل جذاب15

بازیگر معروف

او با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری جوزانی معرفی شد. بلافاصله بعد از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعه تاریخی در چشم باد که در شهر تاریخی ماسوله فیلم برداری شده بود نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار دخترش لنا + استایل جذاب14

عکس جدید نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار هم

او سپس در اولین تجربه سینمایی خود در فیلم تردست به کارگردانی محمدعلی سجادی ایفای نقش کرد و همین فیلم سبب همکاری دوباره ضیغمی و محمد علی سجادی در فیلم شوریده گشت و برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد و با بازیگرانی چون هدیه تهرانی رقابت کرد. البته اکران فیلم شوریده با چند سال تأخیر باعث شد که از این فیلم استقبال زیادی نشود. وی سپس در فیلم‌های مواجهه و گناه من بازی کرد که این دو فیلم هم با چند سال تأخیر و به صورت محدود اکران شدند.

نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار دخترش لنا + استایل جذاب0

بازیگر ایرانی و خواهرش

بعد از اکران این فیلم‌ها ضیغمی حدود یک سالی در هیچ فیلمی بازی نکرد؛ در عوض دفتر سینمایی را گشود تا در این دفتر از فیلم‌های خوب سینمایی حمایت شود. ضیغمی سپس در فیلم‌هایی مثل؛ اخراجی‌های ۲، زمهریر، دموکراسی تو روز روشن، پرستوهای عاشق، پرتقال خونی، دختر شاه پریون، سرخابی، چارسو، آدم باش و … ایفای نقش کرد. در خرداد ۱۳۹۴ نیوشا ضیغمی با انتشار متن و عکسی خبر از فوت مادر بزرگش داد.

نیوشا ضیغمی کاندیدای نقش اول زن برای فیلم شوریده در بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.