متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس

18:40 - 1399/10/10
بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی متنی در شبکه ی اجتماعی منتشر کرد
بهنوش طباطبایی

چه اندازه نقابها ( ماسک ها) ما را مهار کرده اند؟

یونگ “نقاب “ را که اصطلاحی لاتینی است که ابتدا درباره ی نمایش های تیٔاتر به کار می رفت و اشاره به صورتکی دارد که بازیگران هنگام اجرای نقش به چهره می زند ، مترادف نوعی ماسک می داند که ما انسانها برای پنهان کردن خصلتهای واقعی مان استفاده می کنیم.

ما در بسیاری از موقعیت ها هویتمان را با اجرای یک نقش در زندگی یا برخورداری از یک حرفه و‌شغل مشخص می کنیم یا به رغم اعتقاد و میل باطنی همرنگ جامعه می شویم، یا خود را در پسِ یک نقاب ، پنهان می سازیم و یا ظاهر سازی می کنیم و چهره ایی کاذب از خود به نمایش می گذاریم. خلاصه ی کلام نقاب عبارت است از « عقده ایی کنشی که بدلیل تلاش فرد برای سازگاری با [عقاید عمومی ]یا به سبب این که فرد را از دردسر می رهاند بوجود می آید.

[ سازش] نقاب هم به شکل هایی مفید متجلی می شود و هم به شکل هایی پر مخاطره. آن کسانی که در محیط کارشان تقلا می کنند تا رفتارشان را با دیگران همخوان کنند چه بسا دریابند که یگانه راه موثر برای ارایٔه ی نگرش حرفه ایی مناسب در محل کار این است که نگذارند ویژگی های شخصیت شان بروز کند.به این منظور آنها ممکن است چنان رفتار خود را با قواعد معین تنظیم کنند که وقتی به خانه باز می کردند، دیگر آن خود واقعی شان نیستند . در چنین مرحله ایی، نقاب یا ماسک مهار شخص را در اختیار گرفته و دیگر حکم سازگاری با محیط را ندارد . این مشکل غالبا زمانی بوجود می آید که شخص مسایٔل محیط کار را نمی تواند در خانه فراموش کند. /اندیشه ی یونگ

بیوگرافی بهنوش طباطبایی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی خانم بهنوش طباطبایی بازیگر شایسته سینما و تلویزیون ایران را جمع آوری کرده ایم. او همسر سابق آقای مهدی پاکدل بازیگر میلیونر و معروف می باشد. خانم طباطبایی مدت زیادی اسـت کـه کم کار شده و زیاد جلوی دوربین ها ظاهر نمی‌شود. از جمله کارهای خوب خانم بهنوش طباطبایی میتوانیم سریال میکائیل را نام ببریم. او ر این سریال هم بازی کامران تفتی و متین ستوده بود.

بیوگرافی و زندگینامه بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی متولد بیست و هفتم اردیبهشت ماه 1360 در شهر تهران اسـت. تحصیلات اولیه اش با شغلش مرتبط نیست و مهندسی کامپیوتر خوانده اسـت ، البته دوره بازیگری را در دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران بـه اتمام رسانده اسـت.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس0

عکس های داغ و خفن بهنوش طباطبایی

همان طور کـه از ظاهرش مشخص اسـت انسان صبور و آرامی اسـت. یکی از ویژگی های متفاوات بیوگرافی بهنوش طباطبایی این اسـت کـه اهل مطالعه اسـت و بسیار کم حرف اسـت. رنگ مورد علاقه اش آبی اسـت و سفر کردن را خیلی دوست دارد.

بهنوش طباطبایی و همسر سابقش مهدی پاکدل

نخستین ملاقات بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل کاری بوده اسـت. هردو برای کار بـه دفتر یک تهیه کننده رفته بودند کـه در همانجا باهم آشنا میشوند. جالب اینست کـه در فیلم مورد نظر تهیه کنند این دو باید نقش یک زوج عاشق را بازی می کرده اند.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس12

علت طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

البته اطلاعی از این‌کـه آن فیلم را بازی کردند یا خیر در معرض نیست. بعد از این آشنایی یک دیگر را برای ازدواج مناسب می‌بینند و با شناخت بیشتری کـه بـه دست می آورند در تاریخ سیزدهم ماه اسفند 89 ازدواج می‌کنند.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس9

زندگی نامه بهنوش طباطبایی همراه با عکس

نکته جالب در مورد این زوج این بوده اسـت کـه هردو از شهر اصفهان وارد عرصه بازیگری شده اند و قبل از ازدواج هیچ کار مشترکی نداشته اند. البته متاسفانه زندگی این زوج دوام نیاورد و بـه جدایی ختم شد کـه جزئیات جدایی شان را در ادامه در همدوره می‌توانید مطالعه نمایید.

دلیل جدایی و طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

ابتدا جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل مانند اکثر هنرمندان بـه صورت شایعه پخش شد. در ابتدا هیچکدام واکنشی نشان ندادند. اما رفته رفته اتفاقاتی افتاد کـه نشان داد کـه متاسفانه واقعا این زوج دوست داشتنی از هم جدا شده اند.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس5

پیج اینستاگرام بهنوش طباطبایی

نخستین موردی کـه شایعه را داغ کرد این بوده کـه بهنوش طباطبایی در اکران فیلم سیانور حلقه ازدواج در دست نداشت . دومین مورد کـه تقریباً شک همه ی رابه یقین تبدیل کرد این بود کـه مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی هردو تمام تصاویر مشترکشان را از اینستاگرام پاک کردند.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس1

دلیل جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش

در آخر هم بهنوش طباطبایی با انتشار پستی در اینستاگرام دیگر جای هیچ شکی را باقی نگذاشت کـه طلاق گرفته اسـت. در او در صفحه اش نوشت : پدرم ، تنها مرد زندگی مـن اسـت کـه قلبش فقط بـه مهر و نوازش می‌تپد. و دستانش فقط بـه مهر و نوازش بـه سمت مـن روانه میشود.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس6

تصاویر جدید بهنوش طباطبایی + عکس های بهنوش طباطبایی

خداوندا حافظ مردان و پدرانی باش کـه رسم عاشقی رو بلدن و الهی کـه دنیا پر شود از این مردان. روز مردان مبارک. برخی این موضوع رابه مهدی پاکدل ربط داده اند. از جمله دستانش فقط بـه مهر و نوازش بـه سمت مـن روانه می شودبرداشت های زیادی شد و واکنش های کاربران فضای مجازی را در پی داشت.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس1

بیوگرافی بهنوش طباطبایی و همسرش + تصاویر بهنوش طباطبایی + گفت‌وگو و اینستاگرام

اما دلیل اصلی طلاق این زوج هنوز بـه صورت واضح بیان نشده اسـت. چند وقت پیش بهنوش طباطبایی بالاخره در مورد طلاقش صحبت کرد. او در گفت‌وگو ای گفت: علت کم کاری سال گذشته مـن بـه خاطر جدایی از همسر سابقم « مهدی پاکدل » بودو بـه خاطر شرایطی کـه داشتم تصمیم گرفتم زمان بیشتری رابه خودم اختصاص دهم.

و در ادامه مرور صفحه اینستاگرام بهنوش طباطبایی

در آخر نیز مروری داری مبر صفحه اینستاگرامی خانم بهنوش طباطبایی و از فعالیت های مجازی ایشان و پست هایی کـه بـه اشتراک می گذارند با خبر میشویم. هم چنان با مجله پارس ناز همراه باشید.

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس12

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: فصل امتحانات نزدیكه … مـن همیشه اول یه ذوق جذابى مى كنم از خوندن این همه ی درس جذاب بعد از یه مدت،كمى استرس جذابى مى گیرم كه كاملا طبیعى ست و باعث تمركز بیشتر مى شود و بعدش هم كه پاس شد یه جایزه ى جذاب براى خودم مى خرم?

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس19

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: براى دوست داشتنت… مـن زن ترینم…

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس15

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: خدایا!…بند بند وجودم از عشقى كه بـه مـن دادى سرشار اسـت.?

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس7

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: قافله سالار مـا فخر جهان مصطفاست?

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس9

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: گروه شریف و ارجمند ماجراى نیمروز _رد خون! كیف كردم از كنارتون بودن، این تجربه ى بى نظیر و سخت و دل چسب رو فقط با همكارى شـما مى شد از سر گذروند ?

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس2

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: فصلى نو با نوین چرم?

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس10

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: گلاب بانو آدینه جون? برنده ى جایزه ى بهترین بازیگر زن خارجى براى فیلم ” دوباره زندگى” از بیست و هفتمین جشنواره Hundred Flowers & Golden Rooster چین شد. تبرییییییك بزرگ بانو جانم، استااد جانم?

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس4

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: خوب باش و بـه خوبیهایت اصرار بورز… هر دوستى كه قدر دانست، وجودش را سرشار از خوبى كن… و هر دوست نمایى كه قدر ندانست با احترام بـه دورترین نقطه ى ذهنت بسپارش… آنجا بهترین جایگاه اوست… هر انچه از تـو مى ماند، دراین مدت كوتاه زندگى ،فقط خوبیهاى توست ولا غیرمتن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس14

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس16

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: مـن كه سفره دلم پیش تـو بازه… اى كه عشق تـو همیشه چاره سازه…

متن جالب و جذاب بهنوش طباطبایی در مورد ماسک های تنفسی + عکس9

بهنوش طباطبایی درباره این عکس نوشته: همه ی چیز… درست از همان وقتى شروع شد، كه تـو… دروغ بزرگ و زیباى ” دوستت دارم ” را گفتىو همه ی چیز … درست از همان وقتى بـه پایان رسید، كه تـو… حقیقت بزرگ و زیباى ” دوستت دارم” را شنیدى… مـن … ” دوستت دارم ” را… پاییز بـه پاییز… تكرار خواهم كرد… مـن … از این حقیقت بزرگ و زیبا… با طعم تلخ پایانش… نمى هراسم…