برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس

13:26 - 1399/10/09
لیندا کیانی با انتشار پستی در اینستگرام خود عکسی از برف بازی در یک روز زمستانی را با کاربران به اشتراک گذاشت
لیندا کیانی

در آستانه فصلی سرد در محفل عزای آینه‌ها و اجتماع سوگوار تجربه‌های پریده رنگ و این غروب بارور شده از دانش سکوت چگونه می‌شود به آن کسی که می‌رود اینسان صبور سنگین سرگردان فرمان ایست داد چگونه می‌شود به مرد گفت که او زنده نیست، او هیچوقت زنده نبوده‌است

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Linda Kiani (@lindakiani4)

بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

در این بخش بیوگرافی لیندا کیانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را مرور می کنیم. خانم لیندا کیانی متولد سال 1359 می باشد و با بازی در سریال روز حسرت به شهرت رسید، او اهل جنوب کشور است و به خاطر بازی خوب، چهره آرام و تن صدای خاص خود، به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است. در ادامه این مطلب به طور کامل با خانم لیندا کیانی آشنا می شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

لیندا کیانی کیست؟

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس5

تصاویر جدید لیندا کیانی

لیندا کیانی متولد سال 1359 و شهریور ماهی می باشد. او زاده آبادان است و دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه می باشد. او با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری وارد دنیای سینما و تلویزیون شده است. او تحت نظر: محمدرضا شریفی نیا، آزیتا حاجیان و استاد مهتاب نصیرپور دوره های بازیگری و فن بیان را گذرانده است.

خانواده لیندا کیانی

او در یک خانواده 8 نفری متولد شده، 1 خواهر و 4 برادر دارد.

لیندا کیانی چگونه مشهور شده است؟

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس11

عکس مفهومی لیندا کیانی

در دانشگاه مفید شهر قم تحصیل کرده است و بعد از پایان دوران تحصیل در دانشگاه وارد کلاس های بازیگری و همچنین فن بیان و بدن شده است. او با معرفی محمدرضا شریفی نیا وارد سریال ساعت شنی شد. بازی خوب و چهره خاص خانم لیندا کیانی مورد توجه قرار گرفت. او سپس با بازی در سریال روز حسرت و همچنین سریال رستگاران به یک چهره مشهور تبدیل شد.

لیندا کیانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

لیندا کیانی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

دلیل کم کاری لیندا کیانی

لیندا کیانی درباره کم کاری گفت: سینمایی‌هایی که به من پیشنهاد می‌شود اینقدر معمولی است که ترجیح می‌دهم در یک سریال خوب بازی کنم تا یک فیلم معمولی. الان دچار یک ترس بزرگ از بازی کردن در سینما شده‌ام، اینقدر روی پیشنهادهای سینمایی فکر و تحقیق می‌کنم که در نهایت هر بار به این نتیجه می‌رسم که نروم بهتر است. حس می‌کنم در سینما یک ذره بین خیلی قوی روی کار آدم است که هر چقدر هم خوب باشی ممکن است به خاطر کم کاری بقیه زیر سوال بروی. من تجربه این را داشته‌ام که به خاطر یکی دوتا از کارهای سینمایی‌ام که خودم هم می‌دانم خیلی بد بوده زیر خنجر انتقادات وحشتناک رفتم. روی تیم خیلی حساس شده‌ام.

روی فیلمنامه به شدت زوم می‌کنم و همینطور بازیگرانی که قرار است با آنها کار کنم. وقتی می‌بینیم که بازیگران تراز اول با سر پیشنهاد بازی در کارهای سیروس مقدم را در تلویزیون می‌پذیرند خب چرا باید بیایم و ریسک کنم و در سینما کاری را بپذیرم که آخرش اتفاق دلچسبی از آب درنمی‌آید؟

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس4

شایعه ازدواج لیندا کیانی

اولین روزهای سال ۹۲ بود که عکسی از لیندا کیانی در کنار ایمان حضرتی منتشر شد و با دست به دست شدن عکس در فضای مجازی، رسانه‌ها از آن به عنوان عکس لیندا کیانی و همسرش نام بردند. لیندا در یک مصاحبه به این شایعه خاتمه داد و با صراحت اعلام کرد که ازدواج نکرده و آن عکس جنجالی مربوط به پشت صحنه یک تله فیلم است.

ازدواج لیندا کیانی

لیندا کیانی در سال ۹۸ و در ۳۹ سالگی ازدواج کرد، او این خبر را در ویژه برنامه عید فطری برنامه کودک شو تأیید کرد.

ازدواج و همسر لیندا کیانی

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس5

عکس های داغ اینستاگرامی لیندا کیانی

لیندا کیانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. چند سال پیش شایعه ازدواج او با ایمان حضرتی فضای مجازی را پر کرده بود. لیندا کیانی واکنش نشان داد و گفت: من ازدواج نکرده ام و این عکس را در پشت صحنه یک تله فیلم با ایمان حضرتی گرفتم، موضوع همین بود!

لیندا کیانی درباره ازدواج و مسئولیت

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس8

او می گوید: ازدواج مسئولیت بزرگی روی دوش آدم می گذارد و هر چه که سن و سالم مان بالاتر می رود پذیرش ازدواج سخت تر می شود، به نظر من زندگی مشترک اتفاق جذابی است اما هر چه در سن پایین تر صورت پذیرد، بهتر است.

لیندا کیانی همیشه امیدوارم!

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس1

به طور کلی شخصیت خوشحالی دارم، چیزی که بیشتر از همه آزارم می دهد مسائل کاری است اما من در بدترین شرایط هم امیدوار بوده ام، اگر هم روزی مرا در سینما راه ندهند کاری دیگری انجام می دهم. می توانم فیلمنامه بنویسم یا به شکل دیگری فکر کنم و زندگی ام را ادامه دهم.

لیندا کیانی احساس خوشبختی

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس7

لیندا کیانی: خیلی احساس خوشبختی دارم، سایه مادرم بالای سرم است، همه با هم هستیم و من هر شب که می خوابم خدای خود را شکر می کنم.

صحبت لیندا کیانی درباره باند بازی در سینما

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس1

لیندا کیانی: در سینما هر کس که بازی باند را بلد است، در فیلم ها حضور دارد. اما هر کس که بازی را بلد نیست، باید مثل من لطمه بخورد. دیده ایم که اگر یک روز 8 فیلم اکران شود، برخی بازیگران در فرش قرمز هر 8 فیلم حضور دارند و کسانی که مثل من بازی باند را بلد نیستند در خانه می نشینند.

حسن فتحی گفت بازی تو را دوست ندارم!

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس13

قرار بود در سریال زمانه نقش ارغوان بازی کنم، جلوی دوربین هم رفتم و یک ماه روی نقش خودم تمرکز کرده بودم و مرتب به دادگستری می رفتم تا با کار وکالت و حقوق آشنایی پیدا کنم اما در آخر حسن فتحی گفت که بازی مرا دوست ندارد و من خیلی از دست او دلخور شدم اما بعدها که زمان گذشت ناراحتی ام از بین رفت.

صفحه اینستاگرام خانم لیندا کیانی [email protected]

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس0

او در اینستاگرام خود بالغ بر 1.7 میلیون فالوور دارد، او تاکنون بیش از 1200 پست به اشتراک گذاشته است. اگر می خواهید جزو دنبال کنندگان خانم کیانی باشید به صفحه [email protected] مراجعه کنید.

عکس های اینستاگرامی لیندا کیانی

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس3

عکس آرایش لیندا کیانی

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس1

عکس تیپ و مانتو لیندا کیانی

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس4

عکس لیندا کیانی در سریال مانکن

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس18

عکس لیندا کیانی و برادرش

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس12

عکس لیندا کیانی خارج از کشور

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس7

عکس لیندا کیانی و پیمان معادی

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس5

عکس لیندا کیانی و نوید محمدزاده

برف بازی لیندا کیانی در یک روز زمستانی + عکس18