نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس

12:47 - 1399/10/09
بهنوش بختیاری با انتشار پستی در اینستگرام خود در مورد ازدواج و مزایای آن با کاربران این شبکه ی اجتماعی صحبت کرد
بهنوش بختیاری

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس15

زندگینامه و بیوگرافی بهنوش بختیاری

نام:بهنوش

نام خانوادگی:بختیاری

تاریخ تولد:1354/2/29

محل تولد:تهران

مدرک تحصیلی:لیسانس زبان فرانسه

همسر:محمدرضا آرین

از تولد تا زندگی شخصی و خانواده بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران متولد شد.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس18

عکس یکسالگی بهنوش بختیاری

این بانوی هنرمند در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد و یک خواهر و دو برادر دارد که هر سه بزرگ تر از او هستند.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس0

بهنوش بختیاری در کودکی

بهرام پدر بهنوش بختیاری اصالت بختیاری است و از لرهای غیور کشورمان است اما اشرف خانم مادر خانم بازیگر تهرانی است و ماجرای ازدواج پدر و مادر بهنوش بختیاری به سال 45 و 46 بازمیگردد که برای اولین بار به صورت اتفاقی با هم دیدار کردند و در حالی که مادر بهنوش بختیاری تنها 13 ، 14 سال داشت زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس14

بهنوش بختیاری در کنار پدر و مادرش

بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند.

ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری تیرماه سال 87 ازدواج کرد و زندگی مشترک را با همسرش محمدرضا آرین آغاز کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس10

بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان

ماجرای انتساب عکس های مختلف به همسر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بارها و بارها در برنامه های مختلف و با انتشار پست های متعدد در اینستاگرام درباره عدم علاقه همسرش به انتشار عکس صحبت کرد اما تصاویر مختلفی به همسر خانم بازیگر نسبت داده شده است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس14

عکس منتسب به همسر بهنوش بختیاری

یکی از اولین عکس هایی که به همسر بهنوش بختیاری نسبت داده شد این عکس بود که بارها و بارها خانم بازیگر این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد که هیچ عکسی از همسرش در رسانه ها و فضای مجازی وجود ندارد.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس3

بهنوش بختیاری و مدیر برنامه هایش

یکی دیگر از عکس هایی که به عنوان همسر بهنوش بختیاری معرفی شد تصویر بالا بود که متعلق به آقای غفوری مدیر برنامه های بهنوش بختیاری است.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس17

بهنوش بختیاری و همکارش در کمپانی

بهنوش بختیاری با انتشار تصویر بالا نوشت:

ایشون همسر من نیستن....همکار من در کمپانی هستن که خودشون صاحب خانواده و همسرن. هیچ عکسی از همسر بنده در اینترنت موجود نیست...

مراسم ساده ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در یک مصاحبه به مراسم ساده ازدواجش اشاره کرد و گفت:مهریه من 14 سکه بهار آزادای است و من با یک عقد محضری و خرید یک قرآن با جلد چرمی بسیار زیبا بدون خرید حتی یک حلقه، طلا و جواهر و پوشیدن لباس عروس و آرایشگاه رفتن راهی خانه بخت شدم و زندگی مشترکم را آغاز کردم.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس2

بهنوش بختیاری در باغ مظفر

ماجرای بچه دار نشدن بهنوش بختیاری و سرپرستی فرزند از بهزیستی

بهنوش بختیاری سال 94 به عنوان بهترین بازیگر برای بازی در محله گل و بلبل انتخاب شد و مهمان برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی شد. این بانوی هنرمند در این برنامه پرده از راز مادر نشدنش برداشت و گفت که دیگر این شنانس را ندارد که خودش صاحب فرزندی شود.

این بانوی هنرمند یکسال بعد اعلام کرد که قرار است یک دختر را به فرزندخواندگی قبول کند اما چند وقت بعد اعلام کرد که این امر به دلیل ارتباط نگرفتن همسرش با بچه میسر نشد و خانم بازیگر تنها سرپرستی این دختر را در بهزیستی برعهده دارد.

یگانه ، حنانه و مبینا سه دخترخوانده بهنوش بختیاری هستند که خانم بازیگر سرپرستی آنها را برعهده دارد.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس9

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون

بهنوش بختیاری حامی ترنس های ایرانی است و علاوه بر فعالیت های هنری به این فعالیت اجتماعی به شکلی جدی می پردازد.

آغاز بازیگری بهنوش بختیاری در سینما و تلویزیون

بهنوش بختیاری پیش از ورود به دنیای بازیگری به عنوان منشی صحنه فعالیت میکرد و از این طریق به دنیای سینما راه یافت. خانم بازیگر در حین فعالیت به عنوان منشی صحنه دوره ای یکساله را زمینه تئاتر زیرنظر مهتاب نصیرپور بازیگر کشورمان گذراند.

بهنوش بختیاری که سودای بازیگر شدن را در همان دوران که به عنوان منشی صحنه فعالیت میکرد را در سر داشت اولین بار در سال 75 در سریال هوای تازه به کارگردانی محمد رحمانیان به ایفای نقش پرداخت.

پشت دیوار شب به کارگردانی مهران تاییدی در سال 76 اولین تجربه بازیگری بهنوش بختیاری در سینما بود.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس18

عکس قدیمی بهنوش بختیاری در فیلم پشت دیوار شب

بهنوش بختیاری در فیلم هایی چون مهمان مامان ، روایت سه گانه، انتخاب ، ازدواج صورتی و این ترانه عاشقانه نیست به عنوان منشی صحنه حضور داشت.

بهنوش بختیاری در دنیای اجرا

بهنوش بختیاری علاوه بر تجربه بازیگری و منشی صحنه به عنوان مجری هم فعالیت داشته است.

برنامه آبرنگ به خاطره های زیبا و لطیفه های جالب مردم اختصاص داشت و یکی از تجربه های بهنوش بختیاری در دنیای اجرا بود.

شکلات تلخ با ساختری طنزگونه مسائل و مشکلات اجتماعی را به چالش میکشد و بهنوش بختیاری در این مستند به کارگردانی شاهین صمدپور به عنوان مجری حضور داشت.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس19

اجرای بهنوش بختیاری در شبکه نسیم

علایق بهنوش بختیاری:

موسیقی مورد علاقه ی بهنوش بختیاری موسیقی کلاسیک است و از بین خوانندگان پاپ به صدای رضا صادقی و مرحوم ناصر عبداللهی و مازیار علاقه دارد.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس7

مرحوم ناصر عبداللهی خواننده کشورمان

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس19

مازیار فلاحی خواننده موسیقی پاپ

بهنوش بختیاری اصلا از موسیقی رپ خوشش نمی آید. در کودکی دختر آرامی بوده سفر کردن را خیلی دوست دارد و در کودکی علاقه داشته مهماندار هواپیما شود.غذای مورد علاقه اش چلو کباب است و قورمه سبزی را به صورت سرد دوست دارد و از علاقه مندان به کار خطاطی است ،به شعر خواندن علاقه ی زیادی دارد و به قول خودش تنها حسنش سریع انجام دادن کارها است.

بازی بهنوش بختیاری در فیلم همسرش :

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس0

بازی بهنوش بختیاری در شهر بزرگ نوشته همسرش

زندگی در شهر بزرگ یکی از تازه ترین محصولات شبکه نمایش خانگی است. فیلمی که رضا عطاران و بهنوش بختیاری بازیگران اصلی آن هستند و علی صادقی هم به عنوان راوی داستان حضور دارد. کارگردانی زندگی در شهر بزرگ برعهده محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری میباشد.

فیلم شناسی بهنوش بختیاری

در ادامه این مطلب به معرفی اسامی فیلم های سینمایی و مجموعه های نمایش خانگی و سریال های بهنوش بختیاری خواهیم پرداخت.

نظر بهنوش بختیاری در مورد ازدواج + عکس4

لیلا حاتمی و بهنوش بختیاری

این روزها فیلم پر بازیگر «پنج ستاره» روی پرده است و بهنوش بختیاری یکی از متفاوت ترین بازی های خود را به نمایش گذاشته است. به تصویر کشیدن توأمان غم و شادی، چیزی است که به خوبی در عملکرد بختیاری مشهود است؛ البته این موفقیت پس از سال ها تجربه دور از انتظار نیز نبود. با او گفت و گویی داشتیم که پیش روی شماست:

*در «پنج ستاره» واقعاً متفاوت ظاهر شده اید و دو لایه مختلف از شخصیت یک کاراکتر را به نمایش گذاشته اید. درباره این موفقیت صحبت کنید.

-همه چیز بر می گردد به یک متن خوب و شخصیت پردازی درست. من انتظار دارم همه کارگردان ها به گونه ای بازیگر را هدایت کنند که چنین اتفاق هایی شکل بگیرد. اگر یک نوع از بازی را مد نظر دارند، حتماً این موضوع را به بازیگرشان بگویند و او اگر پتانسیل داشته باشد حتماً می تواند این خواسته را اجابت کند.

منظورم این است که کارگردان ها به تصورات ذهنی خودشان از بازیگری که در یک قالب خاص شناخته شده، بسنده نکنند. شخصیت زری یک شخصیت شیرین است که برای خنده دار بودنش تلاشی نکرده و این ویژگی برای او یک خصوصیت ذاتی به حساب می آید. اگر من در کار آقای مدیری یک بازی اگزجره داشته باشم، این صرفاً به سبک کاری این کارگردان بر می گردد. او از جمله کسانی است که فانتزی کار می‌کند و بازیگر باید برایش مثل یک شخصیت کارتونی باشد.

در «پنج ستاره» کارگردان اساساً از من چیز دیگری می خواست. در این سال ها یک جور بازی تکراری از من خواسته اند. البته من تلاشم را برای متفاوت بودن به خرج داده ام که در «خوب بد زشت» مشهود است. در «قبرستان غیر انتفاعی» هم لهجه گرفتم و … خلاصه تلاش کردم کاراکترهای کمدی ام هم با هم فرق داشته باشد.

*کار کردن با یک کارگردان فیلم اولی زن چطور بود؟

-جالب است بگویم حضور خانم افشارزاده به عنوان یک کارگردان زن برای من مهم ترین دلیل پذیرش نقش بود. ما خانم ها باید هوای هم را داشته باشیم! از اینکه داشتم با تهیه کننده «دربند» کار می کردم هم خوشحال بودم. کامبوزیا پرتوی نیز به عنوان مشاور فیلمنامه حضور داشت و با توجه به دقت نظری که از ایشان سراغ دارم، آن زمان مطمئن بودم دارم در یک فیلم خوب بازی می کنم.

*«پنج ستاره» فیلم پربازیگری هم هست. برای اینکه نقش تان به درستی دیده شود چه کردید؟

-برخی بازیگرها برای نشان دادن خودشان به فیلمنامه بی وفایی می‌کنند و … اما وقتی رئال بودن و یکدستی را در همه گروه می بینی می فهمی که حتی یک میمیک اضافه هم اشکال دارد. من هم سابقه منشی گری صحنه دارم و همیشه تأکید داشتم کارگردان نباید حتی یک پلانش را به خاطر اشتباه من دور بریزد. این وجدان کاری در بازیگری ام هم وجود دارد و مراقب بودم در جلوی دوربین و پشت صحنه درست رفتار کنم.

*درباره مهم ترین مشخصه نقش شما یعنی دولایه بودن کاراکتر زری و اینکه غم و شادی را کنار هم داشت بیشتر صحبت کنید.

-چنین چیزی در شخصیت خودم هم وجود دارد. همیشه می خندم و نمی خواهم کسی از غصه من غصه دار باشد. در وجودم اما غم هایی دارم که دوست دارم این قسمت را کارگردان ها بیرون بکشند و بدانند که بهنوش بختیاری می تواند گریه هم بکند و اصلاً چقدر تنهاست. شادی و غم را با هم دارم و بخشی از وجود خودم را در زری می بینم. این کاراکتر ما به ازاهای بیرونی هم دارد. مثلاً جالب است بدانید خیلی به خواهرم شبیه است.

ایشان هم مشکلاتی داشت که او را از یک انسان شوخ و شنگ به یک فرد مغموم تبدیل کرد. من با زنان سرپرست خانوار زیادی هم صحبت کردم و از نزدیک با آنان در ارتباط بودم. کسانی که بیوه هستند و شانس ازدواج دوباره یا کار خوب را ندارند. خیلی از آنان از روی ناچاری به دنبال ازدواج موقت هستند تا بچه هایشان بی خرج نمانند. زری قصه ما رویاهای جوانی اش را بی خیال نشده بود و این جنبه از شخصیت اش را خیلی دوست داشتم. مثلاً هنوز هنرپیشه های محبوب نوجوانی اش برایش مهم بودند. این خیلی خوب است، در حالی که ما آدم های دارای دغدغه های کوچک را سطحی معرفی می کنیم و این اصلاً درست نیست. کسی که می تواند با رویای خودش زندگی کند اتفاقاً آدم خیلی عمیقی است. او برای همکارانش خیرخواه است و از طرفی چون مثل سایر آدم هاست، ممکن است وقتی به او تهمتی می زنند، پای دیگران را هم وسط بکشد. زری در یک کلام شخصیت پردازی درستی داشت که شبیه به واقعیت ها بود.

*فیلم را با مردم تماشا کرده اید؟

-بله. چندین بار. کسی هنگام ترک سالن ناراضی نبود. می دیدم که تماشاگر زری را دوست دارد و حتی یک بار که خودم در سینما بودم شنیدم که دوستی به بغل دستی اش گفت چقدر خوب دارد بازی می‌کند! این جمله را وقتی گفت که داشتم گریه می کردم. من همیشه برای ارزیابی خودم به حرف مردم توجه می کنم تا دیگران.

*جالب است که در سکانسی از فیلم خود شما توضیحی درباره عمل شدن بینی تان می دهید. این ریزه کاری ها از اول وجود داشت؟

-با انتخاب من برای این نقش به این چیزها هم فکر شد. البته باید بگویم الان در جنوبی ترین مناطق شهر هم کسی را می بینی که بینی اش را عمل کرده است. خانمی که برای تمیز کردن خانه من به منزلم تشریف می آورد سه دختر داشت و هر سه آنان بینی شان را عمل کرده بودند. پس می بینید که چندان اتفاق عجیبی هم نیست. ضمن اینکه باید بدانید خدمه هتل حقوق کمی ندارند و شاید به اندازه یک فرد لیسانس یا فوق لیسانس درآمد ماهانه دارند.

*شما از دو دهه قبل به سینما آمدید. درست است؟

-بله سال ۷۶ با «پشت دیوار شب» وارد سینما شدم به کارگردانی مهران تاییدی و با بازی نگار فروزنده و رامبد جوان. در فیلم «ساقی» محمدرضا اعلامی هم نقش کوتاهی داشتم. در «مهمان مامان» منشی صحنه بودم و به پیشنهاد آقای مهرجویی یک نقش کوچک پرستار را هم بازی کردم.