واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس

17:28 - 1399/10/08
پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی واکنش نشان داد و ابراز تاسف کرد و به همه ی مردم تسلیت گفت
پریناز ایزدیار

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس18

بیوگرافی پریناز ایزدیار و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی پریناز ایزدیار بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. عمده شهرت پریناز ایزد یار بخاطر بازی در سریالهای: شهرزاد، زمانه و پنج کیلومتر تا بهشت میباشد.

از بهترین کارهای سینمایی وی میتوانیم بـه فیلم هایی مثل: ابد و یک روز، ویلایی ها و متری شش و نیم اشاره کنیم. امروز از 0 تا 100 با این بازیگر محبوب و کم حاشیه آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس17

پریناز ایزدیار متولد 8 / 6 / 1364 می باشد

بیوگرافی پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اسـت کـه در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۶۴، در بابل متولد شد. پدرش اهل ساری و مادرش اهل بابل بوده و بـه گفته خودش بـه زبان مازندرانی تسلط کامل دارد. وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک میباشد. خانواده او موافق تحصیل او در رشته بازیگری نبودند.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس20

او بخاطر همین در دبیرستان وادار شد کـه رشته تجربی را انتخاب کند ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی بـه رشته هنر تغییر رشته داد. پدر ایشان یکی از مخالف‌های سر سخت رشته وی بودو مایل بود کـه او رشته وکالت بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود کـه او رشته بازیگری را ادامه دهد.

ورود پریناز ایزدیار به دنیای بازیگری

پریناز ایزدیار درسال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی “یک مرد، یک شهر” تست بازیگری داد و قبول شد. وی با ایفای نقش در تله‌فیلم «ماه در سایه» «۱۳۸۸» بـه کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر، قدم بـه عرصه تلویزیون گذاشت. ایزدیار در تله فیلم‌های زیادی بازی کرد و با کارگردان‌هایی هم چون فرزاد مؤتمن، مسعود آب‌پرور و علیرضا امینی کار کرد.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس15

پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود کـه در ماه رمضان پخش شد. وی دراین سریال موفقیت زیادی کسب کرد. او هم چنین در فیلم ورود آقایان ممنوع در چند سکانس بازی کرد ولی نسبت بـه بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت موفقیت چشمگیری کسب نکرد.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس7

او همراه با کامران تفتی و فرزاد حسنی در نمایشنامه‌خوانی سفر بـه بی نهایت دور بـه کارگردانی محمد میرعلی اکبری برای کمک بـه موسسه محک کـه مخصوص کودکان سرطانی اسـت برنامه‌ای اجرا کردند. آن‌ها تمام پول بدست آمده رابه آن موسسه واگذار کردند

مخالفت خانواده پریناز ایزدیار با بازیگر شدن او

پدر و مادر پریناز ایزدیار با بازیگر شدن او مخالفت سرسختانه داشتند و به دنبال این مختالفت هم برای دخترشان شرط گذاشتن که اول در یک رشته غیر از بازیگری تحصیلاتش را ادامه دهد و بعد برود دنبال حرفه بازیگری. برای برآورده شدن این شرط والدینش، او علیرغم علاقه اش در رشته گرافیک ادامه تحصیل داد.

پریناز ایزدیار در همان دوران دانشجویی بنا به پیشنهاد یکی از دوستان خود در تست فیلم بازی خطرناک به کارگردانی حسن هدایت در سال ۱۳۸۶ شرکت کرد و موفق شد تا در این تست قبول شود. پریناز ایزدیار در این فیم نقش مکمل را بازی کرد اما بنا به دلایلی این فیلم هیچ وقت اکران نشد.

.

فیلم های سینمایی پریناز ایزدیار

خوک «۱۳۹۶»

هت تریک «۱۳۹۶»

تابستان داغ «۱۳۹۵»

ویلایی‌ها «۱۳۹۵»

یک روز بخصوص «۱۳۹۴»

ابد و یک روز «۱۳۹۴»

۳۶۰ درجه «۱۳۹۳»

ورود آقایان ممنوع «۱۳۹۰»

این جا بدون مـن «۱۳۸۹»

مجموعه تلویزیونی های پریناز ایزدیار

شهرزاد ۲ «۱۳۹۵»

شهرزاد «۱۳۹۴»

زمانه «۱۳۹۱»

پنج کیلومتر تا بهشت «۱۳۹۰»

پریناز ایزدیار دنبال نقش نمی‌روم

فکر میکنم اواخر سریال «زمانه» بود کـه آقای فتحی اعلام کردند قصد دارند مجموعه‌ ای را برای شبکه خانگی بسازند و این‌طور نبود کـه آن زمان بـه مـن بگویند مرا برای نقش «شیرین» درنظر دارند؛ ضمن آنکه آن زمان هنوز فیلمنامه هم حاضر نبود.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس9

مـن هم ازآن آدم‌هایی نیستم کـه بروم و بگویم نقشی بـه مـن بدهید کـه البته بعضی‌ها میگویند و خیلی هم کار بدی نیست اگر کسی اینکار را بکند! سال گذشته مشغول بازی در تئاتری بودم کـه از دفتر آقای عفیفه با مـن تماس گرفتند کـه برای کار «شهرزاد» بروم و اتفاقا جزو اولین بازیگرهایی بودم کـه بکار وارد شدم.

پریناز ایزدیار شرط اول اعتماد به نفس

بـه نظرم شرط اول بازیگر شدن اعتماد بـه نفس اسـت کـه در گویش عامیانه شاید بتوان بـه آن پررویی هم گفت و این برای هر بازیگری لازم اسـت.وقتی دچار ترس و اضطراب باشی تمرکزت را از دست می دهی و چیزی از کاری کـه انجام می دهی متوجه نمی شوی؛ بهمین خاطر پلان‌ها را از دست می دهی.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس20

شاید شروع کاری پر از بازیگران تراز اول مانند «شهرزاد» با کمی هیجان همراه باشد اما ترس و اضطراب نبود.در اینکار بـه‌ خصوص همه ی عوامل همراه بودند و مـن احساس اسانی داشتم؛ مثلاً ترانه علیدوستی در فیلم «مـن ترانه ۱۵ سال دارم»، بهترین بازیگر سن خودش بود. او هنوز هم در هم‌نسل‌های خود بهترین اسـت اما اصلا نگاه از بالا بـه پایین ندارد.

عشق دوران کودکی پریناز ایزدیار

بازیگری از همان اول هم برایم مهم بود.همیشه از کودکی هم بازیگری رابه‌شدت دوست داشتم.درست اسـت کـه مثل هرکس دیگری شهرت را دوست داشته و دارم اما برایم اصل نبود.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس12

ضمن این کـه حالا برایم تا حدودی عادی شده؛ یعنی برای همه ی آن ها کـه بازی میکنند بعد از مدتی عادی میشود و چـه بسا بعضی‌ها بخواهند این مقوله کمتر شود تا دوباره خلوت خودشان را داشته باشند.

پریناز ایزدیار و خانواده تحصیل کرده

مـن دوست داشتم در دانشگاه رشته بازیگری بخوانم و رشته بازیگری تئاتر هم امتحان دادم اما خانواده‌ام مخالف بودند.هم برادر و هم خواهرم دکتر هستند و پدرم نیز وکیل هستند.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس19

برای همین خانواده‌ام دوست داشتند یا دکتر شوم یا وکیل.اما بعد کـه اصرار مرا دیدند برایم شرط گذاشتند کـه حتماً یک رشته درست و حسابی و بـه قول خودشان سنگین و رنگین هنر را بخوانم و مـن هم گرافیک خواندم.

حس نگرانی و استرس پریناز ایزدیار

آن اوایل کـه بازیگری را شروع کردم شاید حرفه‌ای نبود اما بازهم جدی و مهم بود؛ حتی جاهایی ناامید شدم چون هم کار سختی اسـت و هم این کـه بـه هرحال وقتی تازه‌وارد هستید آن قدر کاری برای شـما وجود ندارد.شاید تنها تعداد اندکی بازیگر بودند کـه از همان اول، کارشان رابا قدرت و کارهای خاص شروع کردند.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس2

برای همین همیشه یک حس نگرانی و استرس با مـن بود؛ حتی در دوره‌ای حدود یکسال و نیم کار نکردم تا این کـه تله‌فیلمی رابا علیرضا امینی کار کردم و بعد ازآن اوضاع بهتر شد.راستش چون باوجود همه ی مخالفت‌ها و زحمت بسیار آمده بودم دلم می خواست بـه خودم ثابت کنم کـه میتوانم.آدم سرسختی هستم و اگر چیزی را بخواهم می‌جنگم و آن رابه دست می‌آورم.

صفحه اینستاگرام پریناز ایزدیار parinazizadyar@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم پریناز ایزدیار و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت های مجازی اش آشنا میشویم، خانم ایزدیار بیش از 2.5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس11

او درباره این عکس نوشته: اكران مردمى #هت_تریک

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس13

او درباره این عکس نوشته: #روز_مادر_مبارک ♥️

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس1

او درباره این عکس نوشته: #لتیان

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس11

او درباره این عکس نوشته: اولین روز اكران “هت تریك” واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس17واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس16

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس0

او درباره این عکس نوشته: ?

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس19

او درباره این عکس نوشته: #مترى_شیش_و_نیم

واکنش پریناز ایزدیار به مرگ اصغر عبدالهی + عکس2

او درباره این عکس نوشته: اكران مردمى سرخ پوست در سینما آزادى ?