عاشقانه مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس

09:40 - 1399/10/08
در این مطلب جدیدترین عکس مهدی پاکدل و همسرش را مشاهده می کنید
رعنا آزادی ور - مهدی پاکدل

مهدی پاکدل بازیگر خوش تیپ و با اخلاق کشورمان است که چند ماه پیش با سریال همگناه در شبکه نمایش خانگی دیده شد. چندی پیش خبر ازدواج مجدد این بازیگر با رعنا آزادی ور در فضای مجازی منتشر شد.

جدیدترین عکس مهدی پاکدل و همسرش

تصویری از زوج معروف سینما و تلویزیون مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور را مشاهده می کنید .

عاشقانه مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس7

جدیدترین عکس مهدی پاکدل و همسرش آزادی ور

بد نیست درباره مهدی پاکدل بیشتر بدانید

مهدی پاکدل یکی از بازیگران آرام و بی حاشیه دنیای هنر است که اولین بار با فیلم آبی حمید لبخنده در سال ۷۹ به دنیای سینما راه یافت و با بازی در نقش هایی موفق راهش را در دنیای هنر هموارتر کرد.

مهدی پاکدل زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۵۹ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. مهدی پاکدل برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی، مسعود پاکدل، عکاس و برنامه‌ساز ایرانی است. او علاوه بر سینما و تلویزیون، در عرصه موسیقی نیز یک آلبوم به نام «در انعکاس کوچه‌های خیس» منتشر کرده‌است.او همسر رعنا آزادی‌ور (بازیگر ایرانی)است.

عاشقانه مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس0

بازیگر معروف

وی هم چنین در سال ۱۳۹۲ نخستین کارگردانی و نویسندگی و طرح اولیه داستان را در فردا بر عهده داشته‌است.

وی در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ هم از یکدیگر جدا شدند. پاکدل در ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ازدواج مجدد کرد، عاطفه رضوی زن برادر مهدی پاکدل اولین نفر بود که این خبر را رسانه‌ای کرد وی با انتشار پستی در اینستاگرام ازدواج مجدد برادر شوهرش با رعنا آزادی ور را تبریک گفت.

عاشقانه مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس10

جدیدترین عکس مهدی پاکدل و همسرش رعنا

بیوگرافی رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور زاده ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ است و پیش از ازدواج با پاکدل مجرد بود.

آزادی ور در سال ۱۳۸۲ با بازی در فیلم مارمولک ساخته کمال تبریزی به سینمای ایران معرفی شد، در آن فیلم او با بزرگانی همچون پرویز پرستویی هم‌بازی بود. او پس از یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقعیت خود را در سینما تثبیت کرد.

عاشقانه مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس17

برادران پاکدل

رعنا آزادی‌ور با بازی در فیلم پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.