معرفی 4 ویژگی استفاده از موس مو

16:05 - 1399/10/07
موس مو باعث نرم تر شدن و حالت دهی بهتر مو ها نیز می شود و به مو ها حجم و حالت نیز می دهد.
موس مو

موس مو یکی از بهترین حالت دهنده ها و حجم دهنده های مو است که موها را از وز بودن، خشکی، کم حجمی و بی حالتی نجات میدهد.

موس مو چیست؟

موس مو یا فوم حالت دهنده مو یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی است که مربوط به زیبایی موها است و خاصیت حجم دهنگی و حالت دهندگی به موها را دارد، اگر موهای کم پشت و بی حالت دارید میتوانید با استفاده از موس مو داشتن موهای زیبا و خوش حالت را تجربه کنید.

موس مو باعث میشود موهایتان براق، خوش حالت و پرحجم شوند پس بهتر است به جای استفاده کردن از چند محصول مختلف موس مو را انتخاب کنید و به موهای ایده آل تان برسید.

معرفی 4 ویژگی استفاده از موس مو19

فواید موس مو برای زیبایی موها

روش استفاده از موس مو

برای استفاده از موس مو اولین کاری که باید انجام دهید این است که موها را بشویید و با یک پارچه نخی آب اضافه موها را بگیرید فقط دقت کنید که نباید موها کاملا خشک باشند بلکه باید کمی رطوبت داشته باشند، سپس موها را شانه کنید و موس مو را به حالت چنگ زدن به موهایتان بزنید. بعد از زدن موس مو دیگر نباید به موها دست بزنید تا کاملا خشک شوند، بعد از خشک شدن موها از زیبایی آن ها حیرت زده خواهید شد.

کاربردها و ویژگی های موس مو

براق شدن موها

موس مو خاصیت براق کنندگی مو را نیز دارد به این صورت که اگر موهای کدر و مات دارید میتوانید به موهایتان موس مو بزنید و آن ها را براق و خشان کنید.

معرفی 4 ویژگی استفاده از موس مو2

موس مو برای موهای رنگ شده

افزایش حجم موها

یکی از راه های افزایش حجم موها استفاده از موس مو است، برای پرپشت نشان دادن موها بهترین کار این است که مقداری موس مو به ریشه موهایتان بزنید و آن ها را پوش دهید به این ترتیب موهای پرحجمی خواهید داشت.

از بین بردن حالت وز بودن مو

با استفاده از موس مو با موهای وز خداحافظی کنید، موس مو مانند ژل موها را چسبنده نمیکند و مانند اسپری موها را خشک نمیکند بلکه موهای وز را نرم و خوش حالت میکند.

معرفی 4 ویژگی استفاده از موس مو12

موس مو برای موهای وز

حالت دهندگی موها

یکی دیگر از کاربردهای موس مو این است که موها را حالت دار میکند به این صورت که اگر موهای موج دار دارید با استفاده از موس مو حالت موج دار موها را زیباتر کنید و ماندگاری آن ها را افزایش دهید.

موس مو برای چه کسانی مناسب است؟

  • کسانی که موهای نازک دارند
  • کسانی که موهای کم پشت دارند
  • کسانی که موهای وز دارند
  • کسانی که موهای بی حالت دارند
  • کسانی که موهای کدر و مات دارند