روزهای پایانی فیلمبرداری در تهران

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود

14:49 - 1399/10/06
«روز ششم» اولین ساخته سینمایی حجت قاسم زاده اصل به تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد است که در حال حاضر آخرین روزهای فیلمبرداری را سپری می‌کند تا خود را برای حضور در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده کند.
جشنواره فیلم فجر

از جمله بازیگران فیلم می‌توان به مصطفی زمانی در نقش اصلی مرد، بهاره افشاری در نقش اصلی زن و با حضور جمشید هاشم‌پور، امیر جعفری، مهران احمدی، مهدی حسینی‌نیا، شیما نیک‌پور، همایون ارشادی، افشین هاشمی و بهرام ابراهیمی اشاره کرد

بیوگرافی بهاره افشاری و زندگی خصوصی اش و همسرش

بهاره افشاری بازیگر معروف ایرانی است که در زمینه پوشاک فعالیت می‌کند و استایلیست بسیار ماهری نیز به شمار می‌رود. بهاره افشاری زادۀ 14 تیر ماه سال 1363 در شاهرود، بازیگر استفارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی و دیپلم بازیگری است، مدتی کار مونتاژ و عکس میکرد و قبل از بازیگری طراح لباس بودو در حال حاضر کارگردانی نیز میکند.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود4

بهاره افشاری و تولیدی لباس پدر

پدرم تولیدی لباس داشت و من از کودکی به مدلهای لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بودمدوست داشتم طراح لباس شوم از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفتم. از سویی روز به روز علاقه ام به طراحی لباس هم بیشتر می شد؛ بنابر این معلم گرفتم و پیگیر این موضوع یعنی صنعت مد، شدم

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود13

کارم رابه صورت جدی شروع کردم و درست زمانی که مثل امروز، مزون های زیادی در شهر تهران وجود نداشت، کارم گرفت و از این بابت خیلی خوشحالم

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود12

بهاره افشاری جوان ترین طراح

خانوم افشاری طراح لباسی که مزون داشته و با برگزاری شو های لباس تعداد زیادی از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که درسال ۸۳ مجله چلچراغ در گفتگو ای وی را جوان‌ترین طراح لباس ایران معرفی میکند

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود12

بهاره افشاری ورود به عرصه بازیگری

با همین رفت و امد بازیگران به مزون وی پایش به عرصه هنری باز شداولین بار تجربه حضور خیلی کوتاه دریک سریال را بدست آورد، اما بدلیل تجربه بد در آن سریال دوست ندارد ازآن در کارنامه هنری خود نام ببرد.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود14

به شهرت رسیدن بهاره افشاری

بهاره افشاری با دعوت کیانوش عیاری کارگردان در سریال روزگار غریب سال 81 نخستین تجربه خوشایند خودرا در بازیگری کسب کرد، سپس حضورش در مجموعه او یک فرشته بود سال 84 چهره اش رابه شهرت رسانداو در مجموعه فاصله ها سال 89 هم خوش درخشید.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود10

شغل اصلی بهاره افشاری چیست؟

افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارندمدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد که البته بخاطر مشغله کاری دیگر مثل سابق نمی تواند کار طراحی انجام دهد و بیشتر کارهای معماری در شرکت انجام می شود در این شرکت کاری گرافیک ، معماری و طراحی صنعتی انجام میشودبهار افشاری ، برادرش بابک و صبا سهیلی هیئت مدیره شرکت هستند.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود14

اخلاق بهاره افشاری در خانه

من بسیار رک هستم و تاکنون پشت سر کسی صحبت نکردمتا جاییکه بتوانم دروغ نمی‌گویم، همچنین برای مردم خوش اخلاقم اما درخانواده معتقدند که من بداخلاق هستم. مادرم میگوید کسیکه با تو ازدواج کند، به او چک سفید امضا می‌ دهم.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود13

شایعه ازدواج بهاره افشاری بازیگر مشهور

مدتی شایعه ازدواج او با بنیامین بهادری به گوش می‌رسید که با خبر عروسی بنیامین و شایلی محمودی این خبر به فراموشی سپرده شد. او در این باره نوشت:خسته ام بیشتر از این‌که عصبانى باشم …شاید نباید همیشه سکوت کرد شاید باید ویران کرد تا هرگز جرات نزدیک شدن به تو رو نداشته باشند تا شاید انقدر محدود زندگى نکنم تا شاید اجازه بدهند خانواده ام ساعات. تلخى رو تجربه نکنند شاید دوستانم باورشان را از دست ندهند

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود16

شاید روزهاى زیادى با استرس و حال و اخبار پرتغالى از خواب بیدار نشوم شاید و یا ای کاش جور دیگرى بودم براى نخستین و آخرینبار حرف می‌زنم تمام اتفاقات این یک ماه عجیب و تمامى این ده سال را تکذیب می کنم تا شاید خودم آرام شوم از ازدواج هاى شش ماه یک بارم تا ممنوع الکارى در شرایطى که فقط روزى 6 ساعت بیدارم و مابقى درگیر فیلمبرداریم تا ورودم به سینما از طرف و حواشى دیگرم فقط آقایون خبرگزارى ها که اکثرا هم معتبر ترینید.

با کدام دین و ایمان و باورتان به زندگى من حمله ور شده اید؟یک لحظه چشم بر هم بگذارید و فکر کنید به مادرتان ،خواهرتان ،همسرتان و ناموستان چون من هم دختر کسى ،خواهر برادرم و ناموس کسى هستم بعد از قانون که تک به تک شما رو زیارت خواهم کرد واگذارتان می کنم به حق و خدایم.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود6

وی در گفتگو خود در برنامه دورهمی از خصوصیات اخلاقی خود گفت: من بسیار رک هستم و تاکنون پشت سر کسی صحبت نکردم. تا جاییکه بتوانم دروغ نمی‌گویم، همچنین برای مردم خوش اخلاقم اما درخانواده معتقدند که من بداخلاق هستم. مادرم می گوید کسیکه با تو ازدواج کند، به او چک سفید امضا می دهم.

رفقای صمیمی بهاره افشاری

صمیمی ترین دوست های بهاره افشاری نرگس محمدی و الناز حبیبی هستند و اکثر اوقات تفریحی خودرا با این دوستانش سپری میکند و او مجرد است.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود17

علت ممنوع التصوری بهاره افشاری چیست؟

بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم سیاسی پایان نامه بکارگردانی حامد کلاهداری و تهیه کنندگی روح‌ الله شمقدری به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شده بود او در این مورد گفت :چطور من میتوانم روبروی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده اند.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود8

ابتدا بعنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرارداد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم وادار بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی‌که چنین پولی را نداشته است او گفت پلان هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده ودر نهایت وادار به تن دادن به بازی شده است.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود10

رنگ مورد علاقه بهاره افشاری

من عاشق رنگ های شادم و همیشه رنگ شاد رابه رنگ های تیره ترجیح می دهم رنگ های مورد علاقه من سبز و سفید یا زرد و قرمز هستند.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود15

رابطه سردار آزمون و بهاره افشاری

پستی که سردار آزمون در اینستاگرامش منتشر نمود باعث جنجال های بسیاری شد، او در عکسی که دیروز به اشتراک گذاشت خطاب به بهاره افشاری نوشت: داداشیت فدات بشه! و سپس واکنش سعید عزت اللهی به این پست دعوا را بین ملی پوشان لژیونر ایران بیشتر کرد.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود10

استوری سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی در استوری اینستاگرامش عكسی از مكالمه تصویری‌اش با بهاره افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون منتشر كرد.مثل این‌که بازیکنان تیم ملی فوتبال به حاشیه کشیده شده اند و این اتفاق در آستانه بازی های جام جهانی 2018 روسیه برای فوتبال ایران فاجعه محسوب می شود.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود4

فعالیت های اینستاگرامی بازیکنان فوتبال کشورمان باعث دعوا و کدورت بین انها شده است و این اتفاق باعث می‌شود که جو صمیمانه ای که در تیم ملی حاکم است رابه هم بزند!سردار آزمون در ارتباط تصویری خود با بهاره افشاری بازیگر سینما می نویسد “داداشیت فدات بشه” و بعد از دقایقی سعید عزت اللهی ملی پوش دیگر فوتبال ایران به سردار حمله میکند.

سعید عزت اللهی در پستی کنایه آمیز برای سردار آمون می نویسد:«درد جامعه ما دختر بازیگر 19 ساله ای که کات میکنه نیست درد جامعه ما آدمهایی هستن که فاز روشنفکری برداشتن و بپا نداده های خود داداشی فدات شه میکنن! هر کس عیب های خودشونو اول ببینه بعد دنبال پز گل زده به بایرن مونیخ باشه

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود14

فیلم های سینمایی بهاره افشاری

* معراجی‌ها «۱۳۹۲» * سه درجه تب «۱۳۸۹» * دردسر بزرگ «۱۳۸۹» * پایان‌نامه «فیلم» «۱۳۸۹» * ازدواج در وقت اضافه «۱۳۸۸» * خیابان بیست و چهارم «۱۳۸۷» * زندگی شیرین «۱۳۸۷» * کلبه «فیلم» «۱۳۸۷» * تسویه حساب «۱۳۸۶» * صد سال به این سالها «۱۳۸۶» * ناف «فیلم» «۱۳۸۱»

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود8

سریال های بهاره افشاری

* نیاز «۱۳۹۴» * آخرین بازی «۱۳۹۳» * معراجی‌ها «۱۳۹۳» * دست بالای دست «۱۳۹۰» * مرد نقره‌ای «۱۳۹۰» * فاصله‌ها «۱۳۸۹» * روزگار قریب «۱۳۸۶» * او یک فرشته بود «۱۳۸۴»

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود15

جدید ترین عکسهای بهاره افشاری

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود17

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود19

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود10

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود13

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود0

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود20

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود0

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود17

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود11

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود7

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود19

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود6

عکسهای بهاره افشاری + بیوگرافی بازیگر ایرانی

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود9

عکس ازدواج بهاره افشاری و همسرش

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود20

عکسهای اینستاگرامی بهاره افشاری

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود20

بیوگرافی و عکس های خفن بهاره افشاری

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود2

بیوگرافی بهاره افشاری و زندگی خصوصی اش و همسرش +عکسهای داغ بهاره افشاری

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود20

حرف های ناگفته بهاره افشاری درباره شایعات اخیر

خیرا شایعاتی مبنی بر ازدواج بهاره افشاری و بنیامین بهادری خواننده پاپ منتشر شد که باعث واکنش این بازیگر سینما شد ، در ادامه بهاره افشاری از زندگی خصوصی اش و شایعات پیرامونش سخن میگوید.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود13

گفتگو با بهاره افشاری

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود18

عکسی از مصاحبه کنندگان با بهاره افشاری

"از ترسم شناسنامه ام را عوض نمی کنم! احساس امنیت نمی کنم. 3 سال زندگی ام را با توهم نابود کردم. خانم ها من را دوست ندارند."

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود2

فیلم گفتگو با بهاره افشاری

شایعات اخیر در مورد بهاره افشاری و واکنش وی :

بهاره افشاری در صفحه شخصی خود نوشت:

خسته ام بیشتر از اینکه عصبانی باشم ...

شاید نباید همیشه سکوت کرد شاید باید ویران کرد تا هرگز جرات نزدیک شدن به تو رو نداشته باشند تا شاید انقدر محدود زندگی نکنم تا شاید اجازه بدهند خانواده ام ساعات. تلخی رو تجربه نکنند شاید دوستانم باورشان را از دست ندهند شاید روزهای زیادی با استرس و حال و اخبار پرتغالی از خواب بیدار نشوم شاید و یا ای کاش جور دیگری بودم

برای اولین و آخرین بار حرف میزنم تمام اتفاقات این یک ماه عجیب و تمامی این ده سال را تکذیب میکنم تا شاید خودم آرام شوم از ازدواج های شش ماه یک بارم تا ممنوع الکاری در شرایطی که فقط روزی ٦ ساعت بیدارم و مابقی درگیر فیلمبرداریم تا ورودم به سینما از طرف x و حواشی دیگرم

فقط آقایون خبرگزاری ها که اکثرا هم معتبر ترینید....با کدام دین و ایمان و باورتان به زندگی من حمله ور شده اید؟؟؟؟یک لحظه چشم بر هم بگذارید و فکر کنید به مادرتان ،خواهرتان ،همسرتان و ناموستان چون من هم دختر کسی ،خواهر برادرم و ناموس کسی هستم

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود20

بهاره افشاریدر کنسرت بنیامین بهادری

بعد از قانون که تک به تک شما رو زیارت خواهم کرد واگذارتان میکنم به حق و خدایم.

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود8