پست رامین راستاد به مناسبت فوت طنزپرداز گیلانی + عکس

12:26 - 1399/10/04
رامین راستاد از بازیگران قدیمی کشور در تازه ترین پست خود در فضای مجازی عکسی از یک طنز پرداز گیلانی را با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت و خبر فوت وی را به آنها اعلام نمود.
رامین راستاد

رضا نظری نازنین٫کمدین و طنز پرداز سرشناس گیلان پر کشید روحش آرام و مثل خودش همیشه شاد باد تسلیت به خانواده محترمش و مردم گیلان

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. رامین راستاد نخستین بار در سینما حضور یافته است. رامین راستاد در سریال زیر تیغ به شهرت رسید. در ادامه با بیوگرافی رامین راستاد بیشتر آشنا خواهید شد.

پست رامین راستاد به مناسبت فوت طنزپرداز گیلانی + عکس6

تصاویر رامین راستاد

چکیده ای از بیوگرافی رامین راستاد:

زمینه فعالیت: بازیگر

تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ ‏مشهد

ملیت: ایران

فرزندان: صدف و آرشک

سال‌های فعالیت: ۱۳۷۵ - تاکنون

پست رامین راستاد به مناسبت فوت طنزپرداز گیلانی + عکس11

گریم رامین راستاد در فیلم غلط انداز

بیوگرافی رامین راستاد:

رامین راستاد متولد ۲ خرداد ۱۳۵۱ در مشهد بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.

رامین راستاد اصالتا تهرانی است ولی به واسطه شغل پدرش در مشهد متولد شده است و همچنین دوران کودکی اش نیز در بندرعباس گذراند.

رامین راستاد دو برادر دارد. رامین راستاد دانشجوی انصرافی رشته ادبیات در ترم سه دانشگاه است

رامین راستاد در خصوص نحوه ورودش به دنیای بازیگری گفت: همیشه دوست داشتم بازیگر شود و بعد با انصراف از دانشگاه در کلاس های بازیگری امین تارخ شرکت کردم.

رامین راستاد بازیگری را در سال 1375 با بازی در فیلم حریف دل شروع کرد. وی با بازی در سریال زیر تیغ به شهرت رسید. رامین راستاد علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان طراح گریم و دستیار کارگردان نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است.

پست رامین راستاد به مناسبت فوت طنزپرداز گیلانی + عکس13

عکس های اینستاگرام رامین راستاد

علاقه رامین راستاد به فوتبال:

قبلا فوتبالیست بوده و به صورت حرفه‌ای نیز فوتبال را دنبال می ‌کرده، ولی بعد به خاطر علاقه زیاد به بازیگری، فوتبال را کنار گذاشت.

پست رامین راستاد به مناسبت فوت طنزپرداز گیلانی + عکس7

بازی رامین راستاد در فیلم تلسکوپ

ازدواج رامین راستاد:

رامین راستاد چندین سال قبل ازدواج کرده و ماحصل این ازدواج یک دختر و یک پسر می باشد

پست رامین راستاد به مناسبت فوت طنزپرداز گیلانی + عکس5

رامین راستاد و همسرش

رامین راستاد درباره ارتباط به فرزندانش چنین گفت:

اسم ارشک را مادرش انتخاب کرد. دوست داشتم اسمش را ببرک بگذارم. ببرک کارمل یکی از قهرمانان افغان است. آنقدر به این اسم علاقه دارم که حتی جاهایی که نام کاربری بخواهد ببرک می گذارم. اما مادرش ارشک را دوست داشت و من دیدم هم اسم خوبی است و هم اینکه حق مادرش است، که نام او را انتخاب کند.

اسم دخترم هم صدف است. همه چیز مدرسه و درس ارشک با من است. به نوعی تقسیم کار کرده ایم. درس دخترم با مادرش است , و درس ارشک با من است. رابطه ام با دخترم هم خیلی خوب است اما طبیعی است که با مادرش راحت تر باشد. ۱۴ یا ۱۵ سالش بود، که یکی دو کار بازی کرد، خوب هم ظاهر شد اما خودش دیگر نخواست ادامه بدهد. حتی در فیلمی که خودم ساختم او را به عوامل پیشنهاد دادم که اگر تایید کردند بیاید بازی کند اما، خودش بعد از تست گریم نپذیرفت.