علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس

13:45 - 1399/10/03
بهاره افشاری با منتشر کردن عکس هایی از آشپزی و ورزش کردنش از تغییر سبک زندگیش خبر داد
بهاره افشاری

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس8

یوگرافی بهاره افشاری و زندگی خصوصی اش و همسرش

بهاره افشاری بازیگر معروف ایرانی است که در زمینه پوشاک فعالیت می‌کند و استایلیست بسیار ماهری نیز به شمار می‌رود.

بهاره افشاری زادۀ 14 تیر ماه سال 1363 در شاهرود، بازیگر استفارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی و دیپلم بازیگری است، مدتی کار مونتاژ و عکس میکرد و قبل از بازیگری طراح لباس بودو در حال حاضر کارگردانی نیز میکند.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس15

بهاره افشاری و تولیدی لباس پدر

پدرم تولیدی لباس داشت و من از کودکی به مدلهای لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بودمدوست داشتم طراح لباس شوم از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفتم. از سویی روز به روز علاقه ام به طراحی لباس هم بیشتر می شد؛ بنابر این معلم گرفتم و پیگیر این موضوع یعنی صنعت مد، شدم

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس4

کارم رابه صورت جدی شروع کردم و درست زمانی که مثل امروز، مزون های زیادی در شهر تهران وجود نداشت، کارم گرفت و از این بابت خیلی خوشحالم

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس14

بهاره افشاری جوان ترین طراح

خانوم افشاری طراح لباسی که مزون داشته و با برگزاری شو های لباس تعداد زیادی از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که درسال ۸۳ مجله چلچراغ در گفتگو ای وی را جوان‌ترین طراح لباس ایران معرفی میکند

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس11

بهاره افشاری ورود به عرصه بازیگری

با همین رفت و امد بازیگران به مزون وی پایش به عرصه هنری باز شداولین بار تجربه حضور خیلی کوتاه دریک سریال را بدست آورد، اما بدلیل تجربه بد در آن سریال دوست ندارد ازآن در کارنامه هنری خود نام ببرد.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس1

به شهرت رسیدن بهاره افشاری

بهاره افشاری با دعوت کیانوش عیاری کارگردان در سریال روزگار غریب سال 81 نخستین تجربه خوشایند خودرا در بازیگری کسب کرد، سپس حضورش در مجموعه او یک فرشته بود سال 84 چهره اش رابه شهرت رسانداو در مجموعه فاصله ها سال 89 هم خوش درخشید.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس5

شغل اصلی بهاره افشاری چیست؟

افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارندمدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد که البته بخاطر مشغله کاری دیگر مثل سابق نمی تواند کار طراحی انجام دهد و بیشتر کارهای معماری در شرکت انجام می شود در این شرکت کاری گرافیک ، معماری و طراحی صنعتی انجام میشودبهار افشاری ، برادرش بابک و صبا سهیلی هیئت مدیره شرکت هستند.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس2

اخلاق بهاره افشاری در خانه

من بسیار رک هستم و تاکنون پشت سر کسی صحبت نکردمتا جاییکه بتوانم دروغ نمی‌گویم، همچنین برای مردم خوش اخلاقم اما درخانواده معتقدند که من بداخلاق هستم. مادرم میگوید کسیکه با تو ازدواج کند، به او چک سفید امضا می‌ دهم.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس11

شایعه ازدواج بهاره افشاری بازیگر مشهور

مدتی شایعه ازدواج او با بنیامین بهادری به گوش می‌رسید که با خبر عروسی بنیامین و شایلی محمودی این خبر به فراموشی سپرده شد. او در این باره نوشت:خسته ام بیشتر از این‌که عصبانى باشم …شاید نباید همیشه سکوت کرد شاید باید ویران کرد تا هرگز جرات نزدیک شدن به تو رو نداشته باشند تا شاید انقدر محدود زندگى نکنم تا شاید اجازه بدهند خانواده ام ساعات. تلخى رو تجربه نکنند شاید دوستانم باورشان را از دست ندهند

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس15

شاید روزهاى زیادى با استرس و حال و اخبار پرتغالى از خواب بیدار نشوم شاید و یا ای کاش جور دیگرى بودم براى نخستین و آخرینبار حرف می‌زنم تمام اتفاقات این یک ماه عجیب و تمامى این ده سال را تکذیب می کنم تا شاید خودم آرام شوم از ازدواج هاى شش ماه یک بارم تا ممنوع الکارى در شرایطى که فقط روزى 6 ساعت بیدارم و مابقى درگیر فیلمبرداریم تا ورودم به سینما از طرف و حواشى دیگرم فقط آقایون خبرگزارى ها که اکثرا هم معتبر ترینید.

با کدام دین و ایمان و باورتان به زندگى من حمله ور شده اید؟یک لحظه چشم بر هم بگذارید و فکر کنید به مادرتان ،خواهرتان ،همسرتان و ناموستان چون من هم دختر کسى ،خواهر برادرم و ناموس کسى هستم بعد از قانون که تک به تک شما رو زیارت خواهم کرد واگذارتان می کنم به حق و خدایم.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس16

وی در گفتگو خود در برنامه دورهمی از خصوصیات اخلاقی خود گفت: من بسیار رک هستم و تاکنون پشت سر کسی صحبت نکردم. تا جاییکه بتوانم دروغ نمی‌گویم، همچنین برای مردم خوش اخلاقم اما درخانواده معتقدند که من بداخلاق هستم. مادرم می گوید کسیکه با تو ازدواج کند، به او چک سفید امضا می دهم.

رفقای صمیمی بهاره افشاری

صمیمی ترین دوست های بهاره افشاری نرگس محمدی و الناز حبیبی هستند و اکثر اوقات تفریحی خودرا با این دوستانش سپری میکند و او مجرد است.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس2

علت ممنوع التصوری بهاره افشاری چیست؟

بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم سیاسی پایان نامه بکارگردانی حامد کلاهداری و تهیه کنندگی روح‌ الله شمقدری به مدت سه سال در سینما ممنوع الکار شده بود او در این مورد گفت :چطور من میتوانم روبروی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده اند.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس11

ابتدا بعنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرارداد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم وادار بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی‌که چنین پولی را نداشته است او گفت پلان هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده ودر نهایت وادار به تن دادن به بازی شده است.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس6

رنگ مورد علاقه بهاره افشاری

من عاشق رنگ های شادم و همیشه رنگ شاد رابه رنگ های تیره ترجیح می دهم رنگ های مورد علاقه من سبز و سفید یا زرد و قرمز هستند.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس0

رابطه سردار آزمون و بهاره افشاری

پستی که سردار آزمون در اینستاگرامش منتشر نمود باعث جنجال های بسیاری شد، او در عکسی که دیروز به اشتراک گذاشت خطاب به بهاره افشاری نوشت: داداشیت فدات بشه! و سپس واکنش سعید عزت اللهی به این پست دعوا را بین ملی پوشان لژیونر ایران بیشتر کرد.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس13

استوری سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی در استوری اینستاگرامش عكسی از مكالمه تصویری‌اش با بهاره افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون منتشر كرد.مثل این‌که بازیکنان تیم ملی فوتبال به حاشیه کشیده شده اند و این اتفاق در آستانه بازی های جام جهانی 2018 روسیه برای فوتبال ایران فاجعه محسوب می شود.

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس7

فعالیت های اینستاگرامی بازیکنان فوتبال کشورمان باعث دعوا و کدورت بین انها شده است و این اتفاق باعث می‌شود که جو صمیمانه ای که در تیم ملی حاکم است رابه هم بزند!سردار آزمون در ارتباط تصویری خود با بهاره افشاری بازیگر سینما می نویسد “داداشیت فدات بشه” و بعد از دقایقی سعید عزت اللهی ملی پوش دیگر فوتبال ایران به سردار حمله میکند.

سعید عزت اللهی در پستی کنایه آمیز برای سردار آمون می نویسد:«درد جامعه ما دختر بازیگر 19 ساله ای که کات میکنه نیست درد جامعه ما آدمهایی هستن که فاز روشنفکری برداشتن و بپا نداده های خود داداشی فدات شه میکنن! هر کس عیب های خودشونو اول ببینه بعد دنبال پز گل زده به بایرن مونیخ باشه

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس11

فیلم های سینمایی بهاره افشاری

* معراجی‌ها «۱۳۹۲» * سه درجه تب «۱۳۸۹» * دردسر بزرگ «۱۳۸۹» * پایان‌نامه «فیلم» «۱۳۸۹» * ازدواج در وقت اضافه «۱۳۸۸» * خیابان بیست و چهارم «۱۳۸۷» * زندگی شیرین «۱۳۸۷» * کلبه «فیلم» «۱۳۸۷» * تسویه حساب «۱۳۸۶» * صد سال به این سالها «۱۳۸۶» * ناف «فیلم» «۱۳۸۱»

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس7

سریال های بهاره افشاری

* نیاز «۱۳۹۴» * آخرین بازی «۱۳۹۳» * معراجی‌ها «۱۳۹۳» * دست بالای دست «۱۳۹۰» * مرد نقره‌ای «۱۳۹۰» * فاصله‌ها «۱۳۸۹» * روزگار قریب «۱۳۸۶» * او یک فرشته بود «۱۳۸۴»

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس19

جدید ترین عکسهای بهاره افشاری

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس19

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس20

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس6

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس17

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس7

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس3

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس9

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس13

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس4

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس20

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس7

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس18

عکسهای بهاره افشاری + بیوگرافی بازیگر ایرانی

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس7

عکس ازدواج بهاره افشاری و همسرش

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس16

عکسهای اینستاگرامی بهاره افشاری

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس1

بیوگرافی و عکس های خفن بهاره افشاری

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس13

بیوگرافی بهاره افشاری و زندگی خصوصی اش و همسرش +عکسهای داغ بهاره افشاری

علاقه ی عجیب بهاره افشاری به آشپزی + عکس11