استایل سارا منجزی پور بازیگر در خانه اش + عکس

12:37 - 1399/10/03
در این تصویر استایل یلدایی سارا منجزی پور بازیگر معروف را می بینید
سارا منجزی پور

سارا منجزی پور بازیگر خوش قیافه ایرانی است که از سال ۹۰ وارد این حرفه شده و در چندین فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است. او در کنار بازیگری کار مدلینگ نیز انجام می دهد.

استایل یلدایی سارا منجزی پور بازیگر

سارا منجزی پور به مناسبت شب یلدا عکسی جدید از خودش منتشر کرد

استایل سارا منجزی پور بازیگر در خانه اش + عکس7

استایل یلدایی سارا منجزی پور بازیگر

بد نیست درباره سارا منجزی پور بیشتر بدانید

سارا منجزی پور زاده ۶ مهر ۱۳۶۱ – اهواز بازیگری ایرانی است. وی فارغ التحصیل رشته معماری است و فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم خنده در باران آغاز کرد. او توسط محمدرضا شریفی نیا وارد دنیای بازیگری شده است.

هر بازیگری با دیده شدن چهره اش خواه و ناخواه حاشیه هایی رابه همراه دارد و سارا منجزی پور نیز از این قاعده مستثنی نبوده اسـت.حضور متوالی او در کنسرت های محمد علیزاده شایعه ارتباط او با این خواننده را مطرح کرد کـه از طرف خود اون این قضیه تکذیب و دلیل حضور طراحی لباس دراین اجراها بوده اسـت. سارا منجزی پور هنوز ازدواج نکرده ولی می گوید عاشق شده اسـت اما دنبال عشق نیست و برای ازدواج جفت روحی می خواهد کـه آرامش پیدا کند. به بهانه استایل یلدایی سارا منجزی پور درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

استایل سارا منجزی پور بازیگر در خانه اش + عکس15

سارا منجزی پور

سارا منجزی پور بـه جز بازی و طراحی لباس بعنوان مدلینگ نیز شروع بـه فعالیت کرده اسـت، او ابتدا مدل آرایشی بودو حالا با یک برند خارجی جواهرات بـه نام الیسا همکاری میکند. این بازیگر ازآن دسته بازیگرانی اسـت کـه بـه زیبایی و نوع سبک زندگی خود اهمیت خاصی می دهد.

استایل سارا منجزی پور بازیگر در خانه اش + عکس10

سارا منجزی پور

درباره سارا منجزی پور

بـه نظرم پوست سالم و خوب برای یک بازیگر باید مهم باشد و بهمین خاطر مـن سعی میکنم پوست صورتم را سلامت نگه دارم و از کرم های پوستی متناسب با پوستم استفاده کنم. اعتقادم هم دراین زمینه این اسـت کـه باید برای داشتن پوست صورت خوب جلوگیری کرد و قبل از این کـه پوست دچار مشکل شود از کرم های مناسب استفاده کرد. به بهانه استایل یلدایی سارا منجزی پور درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

استایل سارا منجزی پور بازیگر در خانه اش + عکس10

هم چنین مـن پزشک پوست خوبی انتخاب کردم کـه مشاوره های خوبی برای داشتن پوست سالم بـه مـن می دهد و همیشه از راهنمایی های شان بهترین استفاده را می کنم. هم چنین درکنار کرم های متناسب بیشتر از ماسک های طبیعی مثل ماسک خیار و عسل برای پوستم استفاده میکنم کـه بـه نظرم تاثیر خیلی خوبی در شادابی پوست صورت و چهره بـه خصوص خانم ها دارد.

سلیقه من در عطر خیلی زیاد متغییر نیست سالهاست از عطر شنل صورتی استفاده می کنم، بوی این عطر را آنقدر دوست دارم که شاید تا چند سال رایحه محبوبم باشد.