آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس

21:38 - 1399/10/02
آناهیتا درگاهی خبر مرگ پدرش را تایید کرد و غم از دست دادن او را با دنبال کنندگانش شریک شد
آناهیتا درگاهی

شهپر شاه هوا اوج گرفت عقاب من ، پدرم خدانگهدار

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anahita dargahi (@anahita)

بیوگرافی آناهیتا درگاهی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی آناهیتا درگاهی نقاش زبردست و بازیگر محبوب را مرور می‌کنیم. آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی بازیگر و خواننده معروف و خوش قلب کشورمان می‌باشد، او در مجموعه های پربیننده همانند: سریال ممنوعه بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. امروز از 0 تا 100 با آناهیتا درگاهی، سبک زندگی و فعالیت های هنری او آشنا می‌شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس17

آناهیتا درگاهی متولد 7 / 11 / 1365

بیوگرافی آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در ۷ بهمن ماه سال ۱۳۶۵ بـه دنیا آمد اسـت.

او بازیگر، نقاش و تهیه کننده اسـت. آناهیتا درگاهی تحصیلات خودرا تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته نقاشی در دانشگاه هنر تهران ادامه داد. او تعلیم هنر نقاشی را از هفت‌سالگی نزد استاد عباس کاتوزیان آغاز کرد.

از همان سن مراتب این حرفه را یکی‌یکی طی کرد و تا کنون چندین نمایشگاه در کاخ نیاوران و گالری سیحون و فرمانیه برپا کرده اسـت.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس4

هم چنین در چند نمایشگاه گروهی در موزه هنرهای زیبا کاخ سعدآباد، گالری کمال‌الملک و جم آرت گالری دوبی شرکت داشته اسـت. آناهیتا درگاهی طراحی گرافیکی پوسترهای زیادی را نیز بر عهده داشته اسـت. بانوی هنرمند نخستین دوره‌های بازیگری را نزد فرزاد مؤتمن گذراند. درسال 94 هم توسط استادش برای بازی در فیلم «آخرینبار کی سحر را دیدی؟» برگزیده شد.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس19

فیلم های آناهیتا درگاهی

ایفای نقشی باز هم کوتاه در فیلم «زرد» 1395 دومین فعالیت سینمایی آناهیتا درگاهی بود. رامبد جوان فیلمی با نام قانون مورفی را ساخته اسـت کـه آناهیتا درگاهی یکی از این بازیگران اسـت کـه دراین فیلم ایفای نقش دارد. آناهیتا درگاهی درسال 1396 برای نخستین بار در سریالی بنام «ممنوعه» بـه کارگردانی امیر پورکیان بـه ایفای نقش پرداخت.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس6

آناهیتا درگاهی کیست

آناهیتا درگاهی دراین سریال گریم متفاوتی دارد. مو های سبز او دراین سریال تیپ جدیدی بـه او داده اسـت. آناهیتا درگاهی دراین سریال با بازیگرانی هم چون میلاد کی‌مرام، نیکی کریمی، امیرحسین آرمان، بهاره افشاری،شیدا یوسفی، فاطمه گودرزی، امیر جعفری و آتیلا پسیانی هم‌بازی شده اسـت.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس3

همسر سابق آناهیتا درگاهی + اصالت آناهیتا درگاهی

ممنوعه با خوانندگی تیتراژ مسیح و آرش وارد نمایش شبکه خانگی شده اسـت. آناهیتا درگاهی درسال ۱۳۹۳ با محمد پروین پسر فوتبالیست معروف و مربی سابق پرسپولیس، علی پروین ازدواج کرد. پروین بارها در نمایشگاه‌های نقاشی وی شرکت کرد. این زوج صاحب فرزند نشدند. آناهیتا درگاهی درسال ۱۳۹۴ خبر طلاقش از محمد پروین را اعلام کرد.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس20

آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی

وی گفت: «مـن یکسال اسـت کـه از محمد پروین جداشده‌ام ودر حال حاضر هیچ نسبت و ارتباطی بـه ایشان و خانواده‌شان ندارم و نخواهم داشت.» اما نکته جالب تکذیب این خبر توسط محمد پروین بود. پسر علی پروین اظهار داشت کـه طلاق نگرفته و روحش هم از این ماجرا خبر ندارد. اما صحتِ این خبرتایید شد. مدتی بعد این خبر تایید شد.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس19

آناهیتا درگاهی بیوگرافی + ازدواج آناهیتا درگاهی

ماجرای پیچیده طلاق وی هنوز از تب‌وتاب نیفتاده بود کـه خبری مبنی بر ازدواجش با اشکان خطیبی منتشر شد. پس از مدتی آن‌ دو بارها درکنار هم دیگر دیده شدند و این مهر تائید و پایانی بود بر تمام ماجراها. اشکان خطیبی بازیگر معروف سینما و تلویزیون با حضور در برنامه خندوانه اعلام گرد با آناهیتا درگاهی ازدواج کرده اسـت او دراین مورد گفت: مـا کم کم بـه هم علاقه مند شدیم، آخرشم دل منو دزدید و ازدواج کردیم.

نظر آناهیتا درگاهی درباره زندگی مشترک و همسرش

آناهیتا درگاهی: مـن یک شوهر بسیار روشنفکر و آدم حسابی دارم و بنابر این دیگر بـه دوران مجردیم فکر نمی‌کنم و از وقتی کـه با اشکان ازدواج کرده ام حالم خوب اسـت. کلی حرف با او دارم و هر کاری بـه مـن پیشنهاد میشود درباره اش با اشکان صحبت می‌کنم و حرف های مشترک زیادی باهم داریم. اشکان گوش های شنوایی برای شنیدن حرف هایم دارد.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس8

بیوگرافی آناهیتا درگاهی و همسرش + عکس های آناهیتا درگاهی و مصاحبه

آناهیتا درگاهی در گفتگو‌ای از اوقات فراغت مشترکشان با همسرش اشکان خطیبی گفته اسـت: در اوقات فراغتمان فیلم می‌بینیم، سفر میرویم، ورزش میکنیم. درگاهی و خطیبی درکنار زندگی مشترک، همکاری مشترک خودرا نیز آغاز کردند. درگاهی تا کنون چندین پوستر برای کنسرت‌ها و دیگر کارهای همسرش طراحی کرده اسـت.

صفحه اینستاگرام آناهیتا درگاهی anahita_dargahi@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه خانم آناهیتا درگاهی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، او در حال حاضر نیم میلیون فالوور دارد و این رقم روز بـه روز در حال افزایش می باشد.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس6

او درباره این عکس نوشته: مانند دیگران نباش،حتی اگر تـو تنها کسی هستی کـه مانند دیگران نیست. «فیودور داستایوفسکی»

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس10

او درباره این عکس نوشته: DO YOU WANT A BITE? ??

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس13

او درباره این عکس نوشته: خاکستری…

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس9

او درباره این عکس نوشته: مثل شمعدانی بی ادعا باش

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس0

او درباره این عکس نوشته: یه روز خوب میاد…

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس8

او درباره این عکس نوشته: #keithrichards

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس1

او درباره این عکس نوشته: مـا در #چشم_و_گوش_بسته.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس0

او درباره این عکس نوشته: ساکت چون حباب ها….

طلاق جنجالی آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سال ۱۳۹۴ خبر طلاقش از محمد پروین را اعلام کرد.

بعد از اکران فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» در جشنواره بسیاری از خبرگزاری‌ها خبر بازیگر شدن وی را با تیتر «عروس علی پروین بازیگر می‌شود» پوشش دادند. همین باعث شد تا آناهیتا درگاهی واکنش نشان داده و خبر طلاق خود را صراحتاً اعلام کند.

وی گفت: «من یک سال است که از محمد پروین جداشده‌ام و در حال حاضر هیچ نسبت و ارتباطی به ایشان و خانواده‌شان ندارم و نخواهم داشت.» اما نکته جالب تکذیب این خبر توسط محمد پروین بود. پسر علی پروین اظهار داشت که طلاق نگرفته و روحش هم از این ماجرا خبر ندارد. اما صحتِ این خبرتایید شد. مدتی بعد این خبر تایید شد.

آشنایی آناهیتا درگاهی با اشکان خطیبی و ازدواج مجدد

ماجرای پیچیده طلاق وی هنوز از تب‌وتاب نیفتاده بود که خبری مبنی بر ازدواجش با اشکان خطیبی منتشر شد. پس از مدتی آن‌ دو بارها در کنار همدیگر دیده شدند و این مهر تائید و پایانی بود بر تمام ماجراها.

اشکان خطیبی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با حضور در برنامه خندوانه اعلام گرد با آناهیتا درگاهی ازدواج کرده است او در این مورد گفت : ما کم کم به هم علاقه مند شدیم، آخرشم دل منو دزدید و ازدواج کردیم.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس8

آناهیتا درگاهی و همسرش اشکان خطیبی

نظر آناهیتا درگاهی درباره‌ی زندگی متاهلی

آناهیتا درگاهی: من یک شوهر بسیار روشنفکر و آدم حسابی دارم و بنابراین دیگر به دوران مجردیم فکر نمی کنم و از وقتی که با اشکان ازدواج کرده ام حالم خوب است. کلی حرف با او دارم و هر کاری به من پیشنهاد می شود درباره اش با اشکان صحبت می کنم و حرف های مشترک زیادی با هم داریم. اشکان گوش های شنوایی برای شنیدن حرف هایم دارد.

اوقات فراغت آناهیتا درگاهی و همسرش

آناهیتا درگاهی در مصاحبه‌ای از اوقات فراغت مشترکشان با همسرش اشکان خطیبی گفته است: در اوقات فراغتمان فیلم می بینیم، سفر می رویم، ورزش می کنیم.

همکاری آناهیتا درگاهی و همسرش اشکان خطیبی در فعالیت‌های هنریشان

درگاهی و خطیبی در کنار زندگی مشترک، همکاری مشترک خود را نیز آغاز کردند.

درگاهی تاکنون چندین پوستر برای کنسرت‌ها و دیگر کارهای همسرش طراحی کرده است.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس11

اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی

این دو همچنین در تئاتر از جمله نمایش «ده سال تنهایی» به نویسندگی و کارگردانی اشکان خطیبی و نمایش «انتظار آدولف» همبازی بودند. درگاهی می‌گوید، همسرش نقشی بسیار درخشانی برای وی در آن نمایش نوشته و غافلگیرش کرده است.

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس2

آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی در نمایش انتظار آدولف

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس16

عکس جدید آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس1

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس10

عکس‌های آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس4

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس12

تصاویر آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس14

عکس اینستاگرام آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس14

آناهیتا درگاهی در نمایش آدولف

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس6

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس8

استایل آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس12

عکسهای آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی در سوگ پدرش + عکس14

آناهیتا درگاهی