رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس

21:25 - 1399/10/02
رضا بهرام با انتشار استوری در شبکه ی مجازی مردم را به ورزش کردن تشویق کرد و از باشگاه خصوصیش رونمایی کرد
رضا بهرام

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس20

بیوگرافی رضا بهرام و همسرش

در اینبخش بیوگرافی رضا بهرام خواننده محبوب این روزهای کشورمان را مرور می‌کنیم. رضا بهرام با موزیک «از عشق بگو» مشهور شد، او پدیده موسیقی سال 1397 معرفی شد و با اجرای تیتراژ سریال پربیننده ممنوعه درسال 97 و 98 بـه شهرت بالایی دست یافت، دراین پست بطور کامل با آقای رضا بهرام، فعالیت ها و سبک زندگی او آشنا میشویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس9

رضا بهرام متولد 20 / 10 / 1370 می باشد

بیوگرافی رضا بهرام

رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی اسـت. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته اسـت. همچنین صدای او بـه سریالهای خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده اسـت.

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس10

رضا هلاورجانی با نام هنری رضا بهرام، سال ۱۳۸۹ در رشته مدیریت مالی، دانشگاه علم و فرهنگ یزد شروع بـه تحصیل کرد.او فرزند دوم خانواده اسـت، یک خواهر بزرگ‌تر از خود و یک خواهر کوچکتر از خود دارد کـه خواهر بزرگ‌تر سوارکار بوده و خواهر کوچکتر در رشته ورزشی کاناپولو بـه صورت حرفه ای فعالیت میکند.

شروع خوانندگی و فعالیت های رضا بهرام

در خوانندگی نخستین مشوق رضا بهرام پدرش بود کـه در همان سال یعنی سال ۱۳۸۴ فوت کرد و رضا بهمین علت از خوانندگی فاصله گرفت و بـه آن بی‌توجه شد. او در آن زمان مشغول بـه ورزش فوتبال بودو در تیم فولاد یزد بـه بازی می‌پرداخت.

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس0

بعد ازآن بـه‌طور موقت بـه فولاد خوزستان رفت ودر همان تیم دچار مصدومیت شد؛ و بعد از ۳ سال مصدومیت عمل جراحی شد ولی مصدومیت دلیلی دوباره برای شروع خوانندگی و بیشتر شدن علاقه وی بـه آن شد و فوتبال را کنار گذاشت و بـه‌طور کامل وارد دنیای موسیقی شد.

مدیون پدر و مادرم هستم

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس3

بـه گفته رضا بهرام بعد از پدرش تنها حامی زندگی او در تمام مسائل و مراحل زندگی مادرش بوده اسـت و تمام موفقیت های خودش را بعد از خدا مدیون مادرش اسـت.

ازدواج و همسر رضا بهرام

او مجرد اسـت و تا کنون ازدواج نکرده اسـت.

سبک موسیقی رضا بهرام

سبک رضا بهرام در موسیقی، تلفیقی اسـت، او همچنین دارای صدای خاص می باشد، ضمن این کـه با اجرای خوب و متبحرانه اش، توانست خیلی زود پیشرفت کرده و مخاطبان زیادی را جذب کارش نماید.

رضا بهرام چگونه مشهور شد؟

وی با موزیک «از عشق بگو» بـه سرعت مشهور شد و نگاهها رابه سمت خود جلب کرد. ترانه «مو بـه مو» او برای تیتراژ سریال ممنوعه کـه از شبکه نمایش خانگی پخش میشود، نیز بسیار پر طرفدار می باشد.

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس19

موزیک «دیوانه» رضا بهرام، جدید ترین اثر منتشر شده از وی می‌باشد کـه این موزیک نیز بسیار پر دانلود بوده و طرفداران زیادی را جذب کرده اسـت. از دیگر آثار شاخص رضا بهرام میتوان موزیک های بیمار، کجایی، مو بـه مو، ویدئو موزیک کجایی و دیوانه را نام برد.

نکات جالب در مورد رضا بهرام

رضا بهرام یکسال قبل از ورود بـه دانشگاه درسال ۱۳۸۸ موسیقی را آغاز کرد ودر سال ۱۳۹۳ بـه‌طور حرفه ای وارد این عرصه شد. علاقه بـه موسیقی و خواندن باعث شد تا بـه دنبال این هنر رفته و فعالیت خودرا دراین زمینه شروع کرده اسـت.

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس1

صدای خاص و اجرای توانمند و متبحرش باعث شد تا خیلی زود پیشرفت کرده و طرفداران زیادی را جلب کند. رضا بهرام آوازه ایرانی و موسیقی جزر و فلامینگو و موسیقی پاپ را تلفیقی کار می کند و اینکار او باعث موفقیتش در کارها و موزیک هایش شده اسـت.

صفحه اینستاگرام رضا بهرام rezabahramofficial@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی آقای رضا بهرام و پربازدیدترین پست های منتشر شده توسط وی را مرور می‌کنیم. آقای رضا بهرام بیش از 1 میلیون دنبال کننده دراین شبکه اجتماعی دارد.

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس18

او درباره این عکس نوشته: خدارو شکر می‌کنم بـه خاطر این لحظه،ممنونم از همتونرضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس2رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس3

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس20

او درباره این عکس نوشته: ازتون تشکر می کنم بـه خاطر این همه ی انرژی و احساس خوبی کـه بـه مـن میدین،امیدوارم با ساخت موزیکای خوب بتونیم لحظه های خاطره انگیزی رو براتون رقم بزنیم.رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس11

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس13

او درباره این عکس نوشته: ممنونم از همتون و دوستون دارم.رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس16رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس13?

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس15

او درباره این عکس نوشته: امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و خاطره های خوب باهاش بسازید.رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس0

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس19

او درباره این عکس نوشته: بعد از 48 ساعت بیداری

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس16

او درباره این عکس نوشته: برای کنسرت آماده اید؟؟?

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس20

او درباره این عکس نوشته: نظراتتون رو میخونم و قطعا در ساخت موزیک های بعدی از نظرات شـما کمک می گیریم. ممنونم از همتون?رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس19

رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس0

او درباره این عکس نوشته: روز خوبی داشته باشید.

 • رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس19

  رضا بهرام خواننده جوان موسیقی ایران است که متاسفانه چند روزی است به کرونا مبتلا شده است. این خواننده جوان در صفحه اینستاگرامی اش ویدئویی از خودش منتشر کرد و با هوادارانش صحبت کرد. در ادامه در پرشین وی گفتگو با رضا بهرام خواننده محبوب را می بینید

  گفتگو با رضا بهرام خواننده

  رضا بهرام با انتشار ویدئویی نوشت:

  با سلام به همه ی شما عزیزان. خدارو شکر به لطف دعای خیر شما این ویروس رو پشت سر گذاشتم و آخرین روزهای قرنطینه رو میگذرونم. هرچند این ویروس قابل مقابله و مبارزه هست،اما خواهش میکنم ازتون که مراقب سلامتی خودتون و خانواده هاتون باشید. به امید سلامتی و شادی برای همه مردمان جهان

  ویدئو صحبت های رضا بهرام بعد از ابتلا به کرونا

 • بد نیست درباره رضا بهرام بیشتر بدانید

  رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد، خواننده می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد.

  رضا هلاورجانی با نام هنری رضا بهرام خواننده پاپ و آهنگساز محبوب و خوش صدای ایرانی است که در بیستم دی ماه سال ۱۳۷۰ در یزد متولد شد. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد، از ورزش فوتبال شروع کرد و کم کم سمت موسیقی آمد .

  رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس17

  رضا بهرام

  در خوانندگی اولین مشوق رضا بهرام پدرش بود که در همان سال یعنی سال ۱۳۸۴ فوت کرد و رضا به همین علت از خوانندگی فاصله گرفت. رضا بهرام در آن زمان مشغول ورزش فوتبال بود و در تیم فولاد یزد بازی می کرد و بعد از آن به طور موقت به فولاد خوزستان رفت و در همان تیم دچار مصدومیت شد؛ و بعد از ۳ سال مصدومیت عمل جراحی شد ولی مصدومیت باعث شروع دوباره خوانندگی و بیشتر شدن علاقه رضا بهرام به آن شد و فوتبال را کنار گذاشت و به طور کامل وارد دنیای موسیقی شد.

  رضا بهرام در حال ورزش در باشگاه بصورت خصوصی + عکس16

  رضا بهرام خواننده معروف