ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش

20:47 - 1399/10/01
بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش ویدیویی در شبکه ی مجازی منتشر کرد
بابک جهانبخش

یه تاریخ های خاصی توی زندگی ما آدما وجود داره که هر چقدرم دنیا با کاراش مشغولمون کرده باشه محاله فراموش کنیم مثل امروز که براش لحظه شماری می کردم عشقم میلادت مبارک

بیوگرافی بابک جهانبخش و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده محبوب و دوست داشتنی کشورمان را مرور میکنیم. بابک جهانبخش با ترانه منو و بارون بـه شهرت رسید و پس ازآن تمام آلبوم هایی کـه روانه بازار موسیقی کرد با استقبالی چشم گیر مواجه شد.

این خواننده خوش رو و خوش پوش در حال حاضر یکی از ستاره های موسیقی پاپ کشور محسوب میشود، در ادامه نگاهی داریم بـه بیوگرافی و فعالیت های بابک جهانبخش.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش6

بابک جهانبخش متولد 1 / 1 / 1362 میباشد

بیوگرافی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش متولد اول فروردین سال 1362 برابر با 21 مارچ 1983 در بخوم کشور آلمان اسـت. او از 5 سالگی نوازندگی پیانو را زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بخوم آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و پس از بازگشت بـه ایران علاقه خود رابه موسیقی بیشتر دید و بـه صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش11

پدر یکی از دوستان او استاد مسعود میردامادی صدای وی را شنید و با تایید استعداد و صدای بابک جهانبخش بهترین مشوق او شد و این باعث شد تا بابک جهانبخش خیلی حرفه‌ای شروع کند و دوره‌های آموزشی جدید را طی کند ودر سال 76 مجوز رسمی خودرا از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دریافت کند.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش19

اوایل، موسیقی بابک جهانبخش سبک پاپ‌سنتی را دنبال می کرد اما بـه پیشنهاد یکی از اساتید موسیقی سبک وی را از پاپ سنتی بـه پاپ تغییر دادند و پذیرش این پیشنهاد باعث شد چند سالی وقفه در فعالیت‌های بابک جهانبخش بیفتد اما دراین مدت او بـه آموزش و فراگیری دیگر دوره‌های موسیقی پرداخت و سرانجام درسال 82 تولید نخستین آلبوم او شروع شد.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش16

او درسال 84 آلبوم “چی شده؟” را روانه بازار کرد ودر همان سال هم بعنوان دومین پدیده سال انتخاب شد. آلبوم دوم او درسال 87 با نام “بی‌اسم”، آلبوم سوم او درسال 89 با نام “احساس” و آلبوم چهارم او درسال 90 با نام “زندگی مـن” و 91 با نام “مـن و بارون” منتشر شد.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش4

از مواردی کـه می توان در مورد بابک جهانبخش یاد کرد این کـه او پس از یادگیری پیانو نوازندگی گیتار را نیز فرا گرفت و سپس مبانی آهنگ‌سازی و تنظیم دوره‌های تئوریک موسیقی را زیر نظر اساتید بزرگ موسیقی هم چون مرتضی دلشاد، مجتبی میرزاده، مسعود میردامادی و… طی کرده و با موفقیت بـه پایان رساند.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش18

بابک جهانبخش در رزومه کاری خود اجرای چند تک‌آهنگ مناسبتی را نیز دارد کـه آن ها در آلبوم‌هایی با نام هشت، خاص و … ارائه شده اسـت هم چنین او چندین تیتراژ تلویزیونی و سینمایی را نیز اجرا کرده اسـت .او با برگزاری کنسرت‌های فراوان در ایران و بیرون از کشور تجربه بسیار خوبی در زمینه اجرای زنده دارد.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش5

آلبوم هفتم بابک جهانبخش با نام “مدار بی‌قراری” اسـت کـه این آلبوم، آلبوم متفاوتی از او می باشد، این آلبوم بـه تهیه کنندگی محمد رضا خان‌زاده مدیر برنامه خود و مدیر عامل شرکت اکسیر نوین تهیه شد و روانه بازار گردید.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش6

عکس آرتا پسر بابک جهانبخش «از همسر اول»

ازدواج بابک جهانبخش با مروارید شهریاری

بابک جهانبخش:سال ۱۳۸۸ در لندن کنسرت داشتم کـه همسرم یکی از عوامل برگزار کننده آن کنسرت بود، از آنجا با همسرم آشنا شدم.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش4

بعد با پدر مادرم بـه خواستگاری رفتم ودر نهایت با یک دیگر ازدواج کردیم. مروارید شهریاری، متولد تهران و دارای مدرک مدیریت بازرگانی اسـت، او در حال حاضر یک شرکت بازرگانی و یک کتاب ترجمه شده تخصصی در حوزه بازگانی دارد.

ازدواج دوم بابک جهانبخش

فروردین ماه امسال بابک جهانبخش دریک گفت و گو سربسته بـه ماجرای جدایی از همسرش اشاره کرد و درباره یک عشق جدید در زندگی صحبت کرد و گفت: شـما نمیتونید برای یک عشق تازه برنامه ریزی کنید.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش8

اما اگر مـن بخواهم برای زندگی ام تصمیم جدیدی بگیرم باید قبل از هر چیز بـه تنها عشق زندگیم آرتا فکر کنم و هر تصمیمی کـه می گیرم باید خوشحالی آرتا رو درنظر بگیرم. اواخر آذر ماه ۹۶ جهانبخش عکس جدید همسر خود بـه نام پریا را رسانه ای کرد.

آلبوم‌ های بابک جهانبخش

چی شده «۱۳ آذر ۱۳۸۴»

بی اسم «۲۲ آبان ۱۳۸۷»

احساس «۳۰ خرداد ۱۳۸۹»

زندگی مـن «۱۷ خرداد ۱۳۹۰»

مـن و بارون «۲۱ تیر ۱۳۹۱»

اکسیژن «۲۲ مرداد ۱۳۹۲»

مدار بی قراری «۲۳ شهریور ۱۳۹۳»

حالم خوبه «۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵»

صفحه اینستاگرام بابک جهانبخش babakjahanbakhshoriginal@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی بابک جهانبخش و از زوایه نزدیک تری با او آشنا میشویم و پر بازدیدترین پست های اینستاگرامی وی را بررسی میکنیم، او نزدیک بـه 3 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد کـه رقم بالایی محسوب میشود.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش6

او درباره این عکس نوشته: هیچ

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش17

او درباره این عکس نوشته:

دو‌ قدم مانده بـه خندیدن برگ

یک‌ نفس مانده بـه ذوق گل سرخ

چشم در چشم بهاری دیگر

تحفه ای یافت نکردم کـه کنم هدیه تان

یک سبد عاطفه دارم همه ی ارزانی تان

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش17

او درباره این عکس نوشته: از تمامی رفقای هنرمند گروهم کـه با معرفت در سالی کـه گذشت منو همراهی کردن و باهام همدل بودن ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش5و دوستان عزیزم در شرکت ارجمند آوای فَروَهَر کـه انگیزه های منو بیش از پیش کردن ??دهمکاران خوش‌ ذوقی‌ کـه ‌در تولید قطعات منتشر شده?دو‌ آهنگ ویدیو با سلیقه همراهیم کردن ?

و‌ در نهایت جا داره بینهایت و صمیمانه تشکر کنم از تک تک هواداران عزیز و خوش قلب و با معرفتم بی جی بی های متحد کـه همیشه منو شرمنده خوبیهاشون کردند بدونید با همه ی وجود دوستتون ‌دارم ? بـه امید خدا در ایام نوروز با کنسرت های عیدانه ? پر انرژی در کنارتون خواهیم بود.

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش0

او درباره این عکس نوشته:

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش6چهارشنبه سوری ?

روز مرد و پدر ??

و تا ساعاتی دیگر ?

عید باستانی نوروز ?

و شروع فصل زیبای بهار ?

در نوع خودش جالب و بسیار دل انگیزه ?

تمام این شادی ها رو ?

بـه هـمه هموطن‌ های عزیز تبریک میگم

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش16

او درباره این عکس نوشته:

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی میـــخواهد

بنشیند کُنجی ، گوشه ای ، جایی برود

بـه گذشته های دور دور

های های دنبال خودش بگردد …

نمی دونم دوران کودکی چی داشت

کـه حتی فکر کردن بهش

با همـه کم و کاستی هاش هنوزم لذتبخشه …

یعنی شـما هم مثل مـن دلتون برای اونروزها

و اون آدما تنگ میشه !؟

یادمه وقتی شکوفه ها در میومدن

می فهمیدیم عید اومده

همـه جا بوی عید می اومد ولی هم اکنون…

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش10

او درباره این عکس نوشته: اونقدری کـه دنبال تایید شدن از طرف دیگران هستیم یادمون رفته اونجور کـه دوست داریم زندگی کنیم دیگه‌ وقت زندگی کردنه … زندگی کن … نترس !!! اونجوری کـه دوست داری زندگی کنویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش18

ویدیوی بابک جهانبخش به مناسبت تولد همسرش19

او درباره این عکس نوشته

مـن خویش رابه بلوط پیر اصالت گره زده ام

تاریخ رابا تمام لهجه هایش خوانده ام

امّا هیچوقت ایلم را از یاد نبرده ام

چرا کـه درخت بی ریشه

هیمه ای بیش نیست

حسین پناهی