تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس

11:02 - 1399/09/29
گلاره عباسی از بازیگران خوب کشور در تازه ترین پست اینستاگرامی خود تصاویری برفی و زمستانی را برای دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت که در ادامه همین مطلب میتوانید این عکس ها را مشاهده کنید.
گلاره عباسی

امروز پیش به سوی بهتر شدن جهانم رسیدن به قله در برف قصه ی دیگریست که باید هزار بار بخوانمش با خانم مربی عزیزم

زندگینامه گلاره عباسی

  • نام: گلاره
  • نام خانوادگی: عباسی
  • تاریخ تولد: 29 تیر ماه 1362
  • محل تولد: تهران
  • تحصیلات: فارغ التحصیل رشته تئاتر
  • همسر:ادیب راد

----------------------------------------------------------------

زندگینامه گلاره عباسی

گلاره عباسی یکی از بازیگران به نام سینما و تلویزیون است که در بیست و نهمین روز از سال 1362 در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر و معماری تهران و از شاگردان استاد امین تارخمیباشد. گلاره در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده و فقط یک خواهر به نام بهار دارد که دارای تخصص در زمینه تغذیه میباشد و در کشور کانادا زندگی میکند.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس3

آغاز فعالیت هنری گلاره عباسی:

در چشم باد

گلاره عباسی در سال 1382 در دانشگاه هنر تئاتر خوانده و بعد از گذراندن کلاس های کارگاه بازیگری امین تارخ توسط ایشان به سریال در چشم باد معرفی میشود. او با بازی در سریال فاخر در چشم باد پا به عرصه بازیگری گذاشت و توانست از عهده نقشش به خوبی برآید. گلاره عباسی در این سریال نقش خواهر کامبیز دیربازو پارسا پیروز فررا به عهده داشت و در کنار بازیگران بزرگی مثل سعید نیک پور، فریبا متخصصو اکبر عبدیبه ایفای نقش پرداخت. در چشم باد ساخته مسعود جعفری جوزانی است که کار فیلمبرداری آن از سال 1382 تا 1387 و برای 5 سال به طول انجامید.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس1

کامبیز دیرباز و پارسا پیروز فر و گلاره عباسی در در چشم باد

ورود به سینما:

یک گزارش واقعی

گلاره عباسی در سال 1387 با بازی در فیلم سینمایی یک گزارش واقعی به کارگردانی داریوش فرهنگوارد عرصه سینما شد. او در این فیلم با اساتید بزرگی مثل مرحوم داوود رشیدیو داریوش فرهنگ همبازی شد و توانست به شهرت برسد. این فیلم روایتگر داستان زندگی دو دوست است که به دور از انتظار همه در مقابل یکدیگر قرار میگیرند و داستان فیلم را جلو میبرند. این فیلم برنده تندیس بهترین عکس از چهاردهمین دوره از جشن خانه سینما شد.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس7

گلاره عباسی در نمایی از فیلم یک گزارش واقعی

شهرت با شیداییخانم عباسی در سال 1390 با بازی در سریال شیدایی دیده شد و به شهرت زیادی رسید، شیدایی به کارگردانی محمدمهدی عسگر پور در سال 1390 ساخته و در همان سال از قاب شبکه سوم سیما دیده شد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. داستان این سریال درباره پسری به نام طاها است که بیماری قلبی دارد و عاشق دختری به نام لیلا با بازی گلاره عباسی میشود. طاها قبلا یک بار ازدواج کرده و از ازدواج قبلی اش یک دختر دارد ولی از این ماجرا چیزی به لیلا نگفته و این موضوع مسائل و مشکلاتی را برای آن ها بوجود می آورد. تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس17گلاره عباسی، امیر جعفریو آتنه فقیه نصیریدر نمایی از سریال شیداییاشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند:گلاره عباسی در سال 1390 در اولین فیلم بلند نرگس آبیار به نام اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند به ایفای نقش پرداخت. گلاره عباسی به واسطه بازی در این فیلم در جشنواره بین المللی فیلم زنان فرانسه شرکت کرد و همچنین موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره اسب نقره ای روسیه شد. این فیلم روایتگر داستان زندگی زنی به نام لیلا با هنرمندی گلاره عباسی است که دوران بارداریرا میگذراند و با مشکلات زیادی روبرو میشود.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس8

گلاره عباسی و نرگس آبیار در افتتاحیه ی فستیوال فیلم اسب نقره ای اشیا از آنچه در آینه می بینید

پست اینستاگرام گلاره عباسی بعد از دریافت جایزه از جشنواره فیلم روسیه:

خانم گلاره عباسی در واکنش به برنده شدن فیلم اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند در چندین فستیوال خارجی صفحه اینستاگرام خود را با انتشار پستی به روز کردند. خانم عباسی در صفحه اینستاگرامشان نوشتند:

با فیلم "اشیا از انچه در اینه می بینید ..."در سه جشنواره ی جهانی شرکت کردم و این فیلم موفق به دریافت چهار جایزه جهانی شد.وقتی در فستیوال روسیه جایزه ی بهترین بازیگر را گرفتم ارزو کردم این فیلم در کشور خودم هم اکران بشه و من بتونم این شادی را در کنار شما تجربه کنم و حالا بعد از سه سال گروه هنر و تجربه فرصت خوبیه برای نمایش این فیلم .امیدوارم اولین فیلم نرگس ابیار که در جشنواره پاریس و روسیه جوایز زیادی برای خانم ابیار همراه داشته این بار در فضای صمیمی شما همراهان هم مورد توجه قرار بگیره که بزرگ ترین هدیه برای گروه سازنده این فیلم توجه و استقبال شما ست.اکران مرداد ماه .طرفدار شما،گلاره ????????

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس5

گلاره عباسی و نرگس آبیار در فستیوال روسیه و فرانسهشیار 143او در سال 1392 در فیلم شیار 143 به کارگردانی نرگس آبیار به ایفای نقش در کنار مریلا زارعی میپردازد. این فیلم که دومین فیلم بلند نرگس آبیار است روایتگر داستان زندگی زنی به نام الفت است که پسرش به جبهه رفته و مدتها است از او خبری نیست، الفت نمیداند پسرش اسیر شده و یا در جنگ کشته شده و همین موضوع روزهای تلخی را برای وی رقم میزند. گلاره عباسی در این فیلم نقش دختر مریلا زارعی (الفت) را بازی میکند و با لهجه کرمانی بخوبی از پس نقشش برآمده است. مریلا زارعیدر این فیلم توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از آن خود کند. تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس10گلاره عباسی در سکانسی از فیلم شیار 143

مدینه

گلاره عباسی در سال 93 در سریال مدینه به کارگردانی سیروس مقدم به ایفای نقش پرداخت، او در این سریال نقش بیتا مشفق را در کنار بازیگرانی مثل مهرداد صدیقیانو شبنم مقدمیبخوبی بازی کرد. این سریال در ماه مبارک رمضان از شبکه اول سیما روی آنتن رفت. داستان سریال روایتگر زندگی زنی به نام مدینه است که همسرش غرق شده و حالا به همراه پسرخوانده اش بهمن کارخانه شوهرش را اداره میکند و در همین راه با فراز و نشیب های زیادی روبرو میشود.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس18

گلاره عباسی و پریوش نظریهدر سریال مدینه

کیمیا

گلاره عباسی در سال 1394 با سریال 110 قسمتی کیمیا در قاب تلویزیون دیده شد او در این سریال نقش فرزانه خواهر پوریا پور سرخ را بازی کرد و توانست بخوبی بدرخشد. این سریال روایتگر داستان زندگی زنی به نام کیمیا پارسا با بازی مهراوه شریفی نیامیباشد که سه دوره قبل و حین جنگ و زمان حال را به تصویر می کشد. بیشتر سکانس های فیلم در خرمشر و تهران فیلمبرداری شده و البته تصویربرداری برخی از سکانس ها مربوط به تفلیس پایتخت گرجستان است. در این سریال بیش از 300 بازیگر به ایفای نقش پرداخته اند که میتوان به بازیگرانی مثل محمدرضا شریفی نیا، آزیتا حاجیان، رضا کیانیان، پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی نیا و حسن شیرازی ، سوگل طهماسبی و... اشاره کرد.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس13

شوخی گلاره عباسی و مهراوه شریفی نیا در سریال کیمیاگلاره عباسی، درباره نقشش در سریال کیمیا می گوید:

این اولین سریال طولانی تلویزیون است که من هم در ده قسمت از آن بازی می کنم. در این سریال نقش فرزانه را به عهده دارم که شخصیت مرموز، منفی و پیچیده ای است. دلیلم برای پذیرش نقش فرزانه این بود که می خواستم از نقش های مثبت فاصله بگیرم و مثل سریال مدینه یک نقش متفاوت را تجربه کنم. خوشبختانه این فرصت در سریال کیمیا برایم فراهم شد.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس18عکسهای جدید گلاره عباسی در اینستاگرام

برادر

سریال برادر به کارگردانی جواد افشار ساخته سال 1394 است که در ماه مبارک رمضان از شبکه دوم سیما مهمان خانه های مردم بود و با استقبال خوبی هم روبرو شد. گلاره عباسی در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون پوریا پور سرخ و حسین یاریبه ایفای نقش میپزدازد. بعد از جدایی لیلا اوتادیاز فیلم گلاره عباسی به جای وی برای بازی در این سریال انتخاب شد، این سریال دومین همکاری گلاره عباسی با جواد افشاری و پوریا پور سرخ است او قبل از این با سریال کیمیا با آنها همکاری داشت.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس11

گلاره عباسی و پوریا پور سرخ در سریال برادر

شهرزاد

گلاره عباسی با بازی در سریال شهرزاد اولین کار خود در شبکه نمایش خانگی را آغاز کرد و توانست با بازی خوب و روان خود به شهرت زیادی دست پیدا کند. او در این سریال نقش اکرم مستخدم خانه بزرگ آقا را بازی میکند که به طور پنهانی با قباد دیوان سالار ازدواج کرده و از وی یک فرزند به دنیا می آورد. او درباره سریال شهرزاد می گوید:

خوشبختانه کار در شبکه نمایش خانگی را با سریال شهرزاد که بسیار پرمخاطب بود، شروع کردم. به همین دلیل شهرزاد برای من لذت بخش و پرخاطره بود و خیلی از کار کردن در این رسانه لذت بردم.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس8

نمایی از سریال شهرزاد با بازی امیر جعفری و گلاره عباسی

شاهین

شاهین نام تازه ترین کار سینمایی گلاره عباسی است که فیلمبرداری آن سال گذشته در تهران کلید خورد و به زودی در سینما های کشور اکران میشود. مهران رنجبر و علیرضا کمالی از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی به کارگردانی سالار تهرانی میباشند.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس16

نقش آفرینی گلاره عباسی و علیرضا کمالی در فیلم سینمایی شاهین

فیلم شناسی گلاره عباسی

مجموعه های تلویزیونی گلاره عباسی

1387 همه بچه های من

1385 کتاب فروشی هدهد

1387 ترانه مادری

1387 رؤیای گنجشک ها

1388 در چشم باد

1389 بچه ها نگاه می کنند

1389 نون و ریحون

1390 شیدایی

1391 تکیه بر باد

1392 مهرآباد

1394 مدینه

1394 کیمیا

1395 برادر

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس15

بازی خوب گلاره عباسی در فیلم نفس

گلاره عباسی در سینما:

دختر ایران 1398

شاهین 1398

نفس 1394

شیار 143 1392

وقت بزرگ شدنه 1392

اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند 1391

میان ماندن و رفتن 1388

یک گزارش واقعی 1387

مجنون لیلی 1386

قتل آنلاین 1384

صدای پای خدا

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس5

گلاره عباسی در کنار رامبد جوانو جناب خان

تله فیلم های گلاره عباسی

شب سال نو

پلکان

فراموشی 1387

گلاره عباسی در شبکه نمایش خانگی

5–1394 شهرزاد

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس13

گلاره عباسی در سکانسی از سریال شهرزاد

درباره گلاره عباسی بیشتر بدانید

بهترین فیلم ایرانی فیلم های بانو و هامون. بهترین همکاری تمام کسانی که با آنها بازی کرده ام خوب بوده اند و نقش های مقابلم هم همیشه خوب بوده اند. شگفت انگیزترین شغلمن فکر می کنم شگفت انگیزترین شغل در دنیا بازیگری است. خوشمزه ترین غذا من عاشق غذاهای محلیهستم. غذا هرچه محلی تر و ناشناخته تر باشد برای من لذیذتر است و البته غذاهای دریایی. بهترین کارگردانبیشتر کارگردانانی که با آنها کار کرده ام را دوست دارم. دوست داشتنی ترین کاراکترلیلاهایی که بازی کرده ام را دوست داشتم، لیلا در فیلم شیدایی و لیلا در فیلم «اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک تر ند.» مهم ترین وسیله خانهدر حال حاضر ظروف قدیمی که مادربزرگم آنها را به من داده است، بهترین وسایل خانه ام هستند. سخت ترین کار دنیا به نظر من سخت ترین کار دنیا نه گفتن بی رودربایستی است. خوشمزه ترین دستپختدستپخت مادربزرگم. انسان دوستانه ترین کار کار خیری که آدمی که آن کار را برایش انجام می دهیم، اصلا نشناسیم و کمی آن طرف تر از خودمان و اقوام درجه یک مان را ببینیم. مهم ترین فداکاری وقتی فکر می کنم بیشتر فداکاری هایی که دیگران برایم انجام داده اند را به خاطر می آورم. بدترین جانورقطعا گربه و غیر از گربه از هیچ حیوان و جانور دیگری نمی ترسم. تلاش میکنم همسر خوبی باشماینکه بازیگر خوبی باشم و دوم اینکه فرزند خوبی برای پدر و مادرم باشم و در آینده مادر و همسر خوبی باشم. همیشه هم تلاش می کنم خواهر خوبی باشم اما خیلی موفق نیستم. آرزوی نوجوانیبه آرزوهای دوران نوجوانی ام خیلی نزدیک هستم اما از آرزوهای آینده ام خیلی دورم. بهترین تصویربهترین تصویر متعلق به زمانی است که تمام کسانی که از دست داده ام هنوز بوده اند و خانه مادربزرگم که همه در آن جمع می شدیم. ترس از مرگنقطه ضعف من، خانواده ام هستند و از مرگ خودم فقط به خاطر بازماندگانم می ترسم. ترسناک ترین خوابگاهی خواب می بینم که فیلمبرداری دارم، سر صحنه ام، دیالوگ هایم را حفظ نکرده ام و متن آماده ندارم. الگوی رفتاری در زندگی هیچ کسی نیست که همه جوره قبولش داشته باشم اما کسی که خیلی قبولش دارم پدرم است که تاثیر زیادی روی من داشته است و فکر می کنم بسیار درستکار و شریف است و همیشه در تمام مراحل زندگی ام نظر او برایم مهم است. بهترین لحظه زندگی143 بعد از فیلم همه در حال تشویق کردن بودند که پدرم آمد و با چشمان گریان مرا بغل کرد و بهترین لحظه در زندگی من بود؛ اینکه روی پدرم تاثیر گذاشتم. در کل هر زمان که احساس می کنم پدر و مادرم از من راضی هستند به خودم افتخار می کنم . بهترین دوستلاله اسکندرینزدیک ترین دوست من است.

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس5

شهاب حسینیو ستاره اسکندریدر کنار گلاره عباسی

آشنایی و ازدواج گلاره عباسی با همسرش ادیب راد :

گلاره عباسی در بیست و هشتمین روز از خرداد ماه 1394 با همسرش ادیب راد ازدواج کرد و بعد از یک ماه این خبر را از طریق فضای مجازیرسما اعلام کرد. این زوج بعد از چند سال آشنایی و شناخت تصمیم به ازدواج گرفتند و به صورت سنتی زندگی مشترکشان را آغاز نمودند. گلاره عباسی با انتشار عکس و متن زیر خبر ازدواجش را منتشر کرد، این بازیگر جوان کشورمان نوشت:

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس19

عکس عروسی گلاره عباسی

به نام پرودگارمون اغاز می کنیم زندگی مشترکمون را.تا در کنار هم جوان تر شویم و عمیق تر .....و امید است که همراه ما در این پیوند صداقت باشه و شرافت .با دعای خیر شما مردم خوب وطنم .????پیشاپیش عید بر همه مبارک باد

تصاویر برفی و جذاب گلاره عباسی + عکس9

هنرنمایی گلاره عباسی در سریال شهرزاد

بیماری گلاره عباسی

گلاره عباسی با حضور در برنامه حالا خورشید درباره بیماری خود با رضا رشید پورمجری این برنامه صحبت کرد. او در خصوص بیماری اش گفت :

سال گذشته درگیر یک بیماری سخت شدم ، توموری داشتم که مجبور به جراحی شدم . گلاره عباسی ادامه داد که مورد حمایت عاطفی دوستانش و همچنین گروه شهرزاد و حسن فتحی قرار گرفته که به او گفته بودند که نگران چیزی نباشد و ما تا آخرین لحظه حمایتت می کنیم و نقش تو محفوظ است و حتی یک سکانس از نقشت کم نمی کنیم.