سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس

21:48 - 1399/09/27
شبنم مقدمی از بازیگران دوست داشتنی کشور به منظور قدردانی از دوست هایش سلفی از خود و چند تن از بازیگران زن دیگر برای دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت و از آنها به خاطر بودنشان قدردانی کرد.
شبنم مقدمی

از خوش اقبالی های من در زندگی یکی اینکه شما را دارم . در قلب و در کنارم...حتی اگر به اجبار ِ روزگار کم ببینم هم را،یا اصلا مدتْ مدیدی نبینم هم را باز دلم قرص است به بودن تان ،به داشتن تان ،به مهربانی و حمایت تان .و شکر برای این همه. . ما مصداق بارز ِ این شعریم که می گوید: اگر می‌ خواهی نگهم داری دوست من از دستم می‌ دهی اگر می‌ خواهی همراهیم کنی دوست من تا انسان آزادی باشم میان ما همبستگی‌ ای از آن‌گونه می‌ روید كه زندگی ما هر دو تن را غرقه در شكوفه می‌ کند ... . دوست تان دارم .من می مانم و دلتنگی برای صورت ماه شما در خواب و‌بیداری.خواهران ِ همیشه ی من. . شعر سروده ی مارگوت بیکل است. ترجمه ی بامداد ِ عزیز. #رفاقت#دوستی

نام:شبنم نام خانوادگی:مقدمی تاریخ تولد:1351 محل تولد:تهران تحصیلات:کارشناسی ادبیات فارسی تاهل:متاهل

زندگینامه

شبنم مقدمیمتولد سوم فروردین ماه سال 1351 در خیابان شیخ هادی، بیمارستان عیوض زاده شهر تهران می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و دانش آموخته آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخاست.

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس8

ساکن منطقهء بسیار خوش اب و هوایی در شمال کرج، پایهء کوه بوده به نام عظیمیه دبستانش را در همانجا ، در مدرسه شهید کرمی ، دورهء راهنمایی را در مدرسه جمهوری اسلامی، و دبیرستان را در دبیرستان شهید باهنر گذرانده است . رشتهء تحصیلی اش، علوم تجربی بود.

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس13

در دانشگاه آزاد، در همان کرج،ادبیات فارسی خواند، و به گفته ی خودش حسرت تحصیل درتئاتر و سینما، به دلم ماند تا هنوز و همیشه…

شبنم مقدمی و همسرش

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس2

شبنم مقدمی و دخترش

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس14

دنیای بازیگری:

شبنم مقدمی در مدرسه کارگاهی فیلمنامه نویسی حوزه هنری، زیر نظر بهترین اساتید فن، فیلمنامه نویسی آموخت و همزمان، با گروه تئاتر شایا فعالیت حرفه ای در تئاتر تهران را آغاز کرد و بعد از آن بود که به دوره های آموزشی بازیگری سینما، در مدرسه بازیگری امین تارخ پیوست.

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس8

گرچه پیش از آن هم چه جلوی دوربین چه در پشت صحنه، به عنوان نویسنده، دستیار کارگردان،منشی صحنه و…کار می کردم، اما گذراندن این دوره یکساله، بسیار به اندوخته هایم افزود.

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس5

شبنم مقدمی فعالیت خود در رادیو را در سال 77 با اجرای برنامه خانه ی کاغذی به کارگردانی شهرام کرمی آغاز کرد و سابقه اجرا در برنامه هایی چون هفت شنبه، خط خطیم، کبوتری ناگهان و هفت ترانه را داراست. شبنم مقدمی در سال 1377 کار بازیگری در سینما را با فیلم زخمی کامران قدکچیان آغاز نمود.

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس9

شبنم مقدمی در سریال سقوط یک فرشته:

این سریال که دنباله روی سریال او یک فرشته بود محسوب می شود در شبهای ماه رمضان1390 روی آنتن شبکه اول سیما رفت. جذابیت اصلی این سریال بیان داستان از زبان شیطان (محمدرضا علیمردانی) به عنوان راوی قصه است که تاکنون سابقه نداشته است خصوصاً که از قسمت های میانی این سریال هویت اصلی او مشخص می شود.

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس17

شبنم مقدمی در سریال مدینه:

شبنم مقدمی در سریال مدینه نقش زنی به نام روحی را بازی میکند این سریال هر شب ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش میشود.

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس7

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس10

فیلم شناسی

سینمایی

1 - امروز (1392) 2 - آینه شمعدون (1391) 3 - گس (1391) 4 - آزمایشگاه (1390) 5 - ابرهای ارغوانی (1390) 6 - بوسیدن روی ماه (1390) 7 - زیر آب (1388) 8 - کودک و فرشته (1387) 9 - فرزند خاک (1386) 10 - همیشه پای یک زن در میان است (1386) 11 - پاداش سکوت (1385) 12 - به نام پدر (1384) 13 - زیستن (1380) 14 - از صمیم قلب (1379)

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس18

مجموعه تلویزیونی

مدینه (1393) هفت سنگ (1393) سقوط یک فرشته (1390) زیر تیغ (1385) گل های آفتابگردان (1376)

شبنم مقدمی در سریال هفت سنگ

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس14

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس7

جوایز:

فیلم گس با بازی شبنم مقدمی و کارگردانی در جشنواره فیلم رم برنده جایزه بهترین بازیگر زن/مرد نوظهور شد. این جایزه به گروه بازیگران زن و مرد این فیلم ایرانی اهدا شد به صابر ابر، پانته آ پناهی، رویا جاویدنیا ، احسان امانی ، شبنم مقدمی ، مهسا علافر ، محمدرضا غفاری، نوال شریفی ، صدف احمدی ، ماهانا نور محمدی ، سیما مبارک شاهی ، بهاران بنی احمدی ، سیامک صفری ، مانی گندمکار ، آرشام طالبی.​

سلفی جدید و جذاب شبنم مقدمی و بازیگران معروف دیگر + عکس8

شبنم مقدمی در سی و دومین دوره از جشنواره فیلم فجر برای بازی فیلم امروز بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.