رژیم لاغری 7 کیلویی در 2 هفته + توضیحات

20:03 - 1399/09/27
با این رژیم لاغری در مدت 2 هفته 7 کیلو وزن کنید
لاغری

به کمک یک رژیم غذایی طبیعی و سالم در مدت 14 روز می توانید 7 کیلو وزن کم کنید. شاید شما هم مثل بسیاری از افراد باور نکنید که با یک رژیم غذایی خاص می توان 7 کیلوگرم در 14 روز وزن کم کرد، خیار گیاهی سالم و مفید بوده که میل شدید به غذا را کاهش داده و از پرخوری جلوگیری می کند.

رژیم لاغری شگفت انگیز 14 روزه

300 گرم از میوه های تازه 3 تکه نان گندم کامل یا 2 عدد سیب زمینی آب پز 150 گرم ماهی تن چای و قهوه بدون قند شما همچنین می توانید از یک سالاد تازه یا یک نوشیدنی طبیعی حاوی خیار (اسموتی) به عنوان میان وعده مصرف کنید.

رژیم لاغری برای یک روز

صبحانه : سالاد خیار و 2 عدد تخم مرغ آب پز میان وعده : 1 سیب بزرگ، 1 هلو (کمتر از 200 گرم) یا 5 آلو ناهار : نان گندم کامل (تست) و خیار سالاد میان وعده : یک لیوان اسموتی حاوی خیار شام : سالاد میوه (300 گرم)

مواد لازم سالاد خیار برای لاغر شدن

400 گرم خیار 200 میلی لیتر ماست یک عدد پیاز تازه نمک

طرز تهیه سالاد خیار برای لاغر شدن

رژیم لاغری 7 کیلویی در 2 هفته + توضیحات20

خیار را به قطعات ریز خورد کنید، سپس نمک و پیاز خرد شده و ماست را به آن اضافه کرده و خوب هم بزنید حال سالاد شما آماده است.

مواد لازم برای اسموتی خیار

یک عدد سیب یک عدد خیار یک قطعه کوچک از زنجبیل یک کف دست سبزی اسفناج 20 گرم بادام و اسفناج

طرز تهیه اسموتی خیار برای لاغر شدن

رژیم لاغری 7 کیلویی در 2 هفته + توضیحات5

سیب، اسفناج و خیار را در مخلوط کن ریخته تا به خوبی با هم مخلوط شوند و سپس زنجبیل را اضافه کرده و دوباره هم بزنیداین مواد را در یک لیوان ریخته و آن را با بادام خرد شده و گردو تزئین کنید. این اسموتی تازه حاوی ویتامین و مواد معدنی ضروری است که سلامت بدن را تضمین می کند.

نکته :توجه داشته باشید با ورزش به طور منظم در کنار رژیم غذایی خیار روند چربی سوزی سرعت می گیرد.